Ľahkomyseľná krava Otis trávi celé dni spievaním, tancovaním a vyžíva sa v uťahovaní si z ľudí. Na rozdiel od svojho otca, rešpektovaného patriarchu na farme a rozvážneho starého osla, si nedáva pozor na to, čo hovorí. Nedokáže udržať tajomstvo, ktoré si všetky zvieratá tak úpenlivo strážia. Otis čoskoro na vlastnej koži zistí, čo znamená pravý význam slova dôvera. (TV Markíza)

Lish84

Asi neexistuje omletější klišé animovaných filmů (jak 2D tak 3D), než roztomilá zvířátka napodobující lidské konání. Tancují, zpívají, pořádají party, jezdí v autě či na motorce, koukají na televizi s plechovkou piva a kdovíco ještě. Tohle všechno film nabízí. A jestliže to pobavilo tisíckrát předtím, pobaví to i po tisící prvé. Samotný začátek sice nevzbudí velké naděje, film vypadá jako epizoda nějakého seriálu z Kouzelné školky. Ale s první nadupanou písničkou nabere obrátky. Ano, je to prvoplánové, ovšem nadmíru zábavné a nezasmál by se jen ten největší morous. Za chvíli zjistíme, že rozjařit nás bylo cílem tvůrců, abychom se o to víc vžili do osudů hlavního hrdiny, který musí poznat, že život není jen o té zábavě. Ve finále sice zvítězí nad šakaly až příliš snadno a tou jízdou na motorce už tvůrci možná kapku přestřelili, ale jde vlastně o jediné závažnější výtky. Mezi námi zvířaty je roztomilý filmeček a na sledování s dětmi ideální :) ()

misterz

Tá animácia bola naozaj hrozná. Tvorcovia sú asi mestské typy, ktoré nepoznajú rozdiel medzi kravou a býkom a dali im všetkým rovnaké kravské vemená (ktoré mimochodom vypadali ako na pupku nalepený štvorrúčkový hovnocuc). Dejová linka nebola zlá, ale všetko kazí obraz. Deťom sa však rozprávka páčila, tak pridávam hviezdu navrch. 50/100 ()

jeany23

Když ponechám stranou srdcobolné scény a nezbytné morální ponaučení, tak musím říct že jsem se už dlouho u animáku tak nezasmála. Potrestání výrostka, krávy řídící auto plus honička s policajty, zvířectvo na harlejích...To byla sranda. Jednodušší animace mi tu nevadí. Být o patnáct let mladší, tak řičím nadšením. ()

viperblade

Pokud přijmete fakt, že poměr dětských vtipů x dospělých je zhruba 80 : 20, tak se možná budete bavit. Protože tahle animovaná komedie je opravdu jen pro ty nejmenší. Nám odrostlejším musí stačit, že je to barevný, hejbá se to a je tam pár dobrých narážek (kuře, které hází šipky na plakát z KFC, Čím víc pruhů, tím více Adidas). Jednou mě to uspokojivě zabavilo, ale podruhé to nebudu riskovat a dám radši 60 %. ()

P@\/EL

Pouze průměrný animovaný film, který svou animací v dnešní velké konkurenci podobných filmů, ani moc nezaujme. Je pravda, že se zde našlo několik povedených bláznivých scének, jako třeba jízda v autě, a zajímavých štěků, ale celkový příběh nebyl nikterak silný. Celkový dojem z filmu navíc kazí fakt, že býci měli vemena. To opravdu tvůrci nedali a celkem se svými znalostmi ztrapnili. ()

• Když zvířata sejmou farmáře, dá mu Otis knihu Šarlotina pavučinka, což je další film který natočil Nickelodeon. (HappySmile)
  • Ve filmu nemají vemena jen krávy, ale i býci. Nickelodeon ve svém časopise "Nick Magazine" později vysvětlili, že to bylo záměrně, protože režisérovi tato myšlenka připadala vtipná. (HappySmile)
  • Volně inspirováno knihou Farma zvířat od George Orwella. (HappySmile)