Dokonalá partia

• Slovensko Svadobné trapasy (viac)

Nezadaná Kat Ellisová (Debra Messingová) hľadá toho pravého muža. Má však pomerne veľa požiadaviek - musí byť inteligentný, spoločenský, elegantný, zdvorilý, ochotný cestovať... a vlastniť smoking! Nebolo by to tak nutné, keby jej rozmaznaná nevlastná sestra Amy (Amy Adamsová) nemala svadbu, na ktorej sa ako svedok zúčastní aj Katin bývalý priateľ, priťažlivý Jeffrey (Jeremy Sheffield). A Kat by mu rada dokázala, že bez neho sa má omnoho lepšie. Podarí sa jej vyriešiť problém s pánskym garde? Dopadne všetko tak, ako si predstavovala? (TV JOJ)

Erinien

Že jsou čtyři hvězdičky trochu moc? Asi ano, ale tři a půl hvězdičky tu nemáme a ratingu filmu to neuškodí. Je to romanťák, klišovitý romanťák, je to příběh který se nikdy nestane, ale co je pro mě důležité, cítila jsem chemii mezi herci a film si do dnes pamatuju. Dokonce jsem i na chvíli podlehla vyhledávání na youtube a písničku Sway budu mít navždy spojenou s pořádným dupnutím na nohu. ()

Fiftis

Priemerná romantická komédia, ktorá nenadchne nijako zvlášť dejom ani humornými situáciami. Aby som povedal pravdu, tak tých tu bolo naozaj skromne. Námet je slabý, od neho je potom odvodený pomerne nezaujímavý a nudný dej, ktorý sa len točí okolo vzájomných vzťahov hlavných hrdinov. Nie som žiadny fanúšik romantiky a preto ma film rozhodne nenadchol. Jediné čo by som ocenil, bol s nadsádzkou vyriešený záver a krásna Amy Adams. Film Dokonalá partia je určený hlavne pre ženy a pre tých čo nečakajú žiadny zložitý dej. To u romantických filmov nepredpokladá asi nikto. Na hodinku a pol teda môžeme vypnúť a nechať sa unášať pohodovým, nenáročným príbehom, v ktorom pracovný vzťah Nicka a Kate pozvoľna prerastá v lásku. ()

Olík

A taková to mohla být přinejmenším slušná romantická komedie (Debře Messing jedna ze sudiček předeslala cítit se v podobných rolích jako ryba ve vodě), kdyby jeden z ústřední dvojice nekandidoval na česné předsednictví v klubu solných sloupů (Debru Messing jsem již chválil, takže můžete hádat, koho se předešlá výtka týkala) a kdyby se příběh a jeho ztvárnění každou další minutou čím dál více nepřibližoval povídkám jisté paní, světu známé jako Rosamunde Pilcher. Takhle jenom další z řady „pásových“ rom-comů, který u žádného z účastněných nebude zaujímat čestné místo na jejich soukromém chodníku slávy. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +děj, charaktery všech postav -starší herci/// Celkem pohodová romantika, mě se to líbilo. Když pominu několik výkyvů, že v jednu chvíli jsem si říkal jaká je to pohoda a tu najednou vystřídala slabší chvylka. Jinak říkáte, že hlavní postavy se do romantické komedie nehodí, mě tady zas tak nevadili. Sice dívky nebo spíše ženy na mě nepůsobili tak sexy jak by měli, ale můžský protějšek se mi líbil, tedy hlavně jeho charakter a jednání. Co mě ovšem trošku vadilo, že hlavní dvojice má již své mládí za sebou a jestli rozumím dobře, tak hrát ve 40ti 30tileté není úplně fain. Ale jinak já si nestěžuji./// Celkem 63%/// ()

peetriss

Romantika neromantika, kterou bych přirovnal k lacinému produktu privátní maloobchodní značky. Půl druhé hodiny vašeho času to zaplní, filmové chuťové buňky však zůstanou naprosto netečné. Jako stvořené do programového schématu pseudotelevize typu Novy. Herecké výkony velmi velmi průměrné. ()

• Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)
  • Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)