Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

Ilicka

Poměrně vtipná sandlerovka, která míchá všemožná klišé sportovních a vězeňských filmů tak svěže, že vám nepřipadají ani jako klišé. Vrcholem snímku je určitě půlhodinový zápas s dozorci, kde se musí, kdysi bezcitný bývalý hráč fotbalu poprat s traumaty z minulosti, svým sobectvím a touhou vyhrát nad dozorci. Je fajn, že se moc neřeší proč je kdo ve vězení, ale prostě se hraje. Je pak sympatičtější fantit bandě vězňů možná neprávem obviněných než partě vrahů. ()

Torision

Asi nejlepší Sandlerovka vůbec.Tentokrát nám Adam ukázal i svou světlejší stránku v hodně povedené komedii. Film má úžasný spád i vtip. Postavy ve filmu nemají chybičku, od "Starosty" Chrise Rocka po "Mekáče" Terry Crewse. Tenhle remake určitě pobaví a lví podíl na tom má Peter Segal,který rozhodně chytil režii za správný konec.90% ()

Spooner

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o další průměrnou Sandlerovku. A v první polovině také opravdu je. Sandler hraje svůj obvyklý průměr, Chris Rock hláškuje co mu síly stačí a Burt Reynolds je příjemným překvapením v této komedii. V první polovině se tedy zdá, že jde všechno jako vždy, ovšem poté se Peter Segal pokouší film trochu zvážnit a moc mu to nejde a člověk už se začíná obávat nejhoršího. Naštěstí v té době přijde hlavní klad filmu, a to ten velký fotbalový zápas. Ten je totiž natočen velice svižně a dynamicky a člověk se cítí jako by byl přímo na hřišti. Takhle dobře natočené zápasy se nevidí ani ve sportovních filmech a to si vemte, že tohle je spíše komedie. A ještě bych se taky rád zastavil u režiséra, který je čím dál lepší. Po takových katastrofách, jakým byl např. Zamilovaný profesor 2 se totiž zmohl až na tuto nadprůměrnou zábavu a to ještě není IMHO vrchol jeho kariéry. Celkem se tedy jedná o další z řady průměrných Sandlerovek, ovšem o výborně natočenou a ke konci dost dobrou Sandlerovku. ()

Dever

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Errtime - Nelly ,2. Shorty Bounce - Lil Wayne ,3. Bounce Like This - T.I. ,4. Let 'Em Fight - Ali/Gipp ,5. Stomp - Murphy Lee/King Jacob ,6. So Fly - Akon ,7. U Should Know - 21G ,8. Whip Yo Ass - W.C./Nelly ,9. Talkin' That Talk - Chamillionaire/David Banner ,10. Datz on My Mama - Taylor Made/Nelly ,11. Infultrate - Trillville ,12. My Ballz - D12/Eminem ,13. Fly Away - Nelly , ()

DaViD´82

Předělávka stejnojmeného snímku, který mezitím stačili zremakovat i v Británii, ale tam to bylo s tím "naším" fotbalem. Tato verze se Sandlerem je docela vydařená, není sice tak dobrá jako britský Mean Machine, ale díky klasickému "MTV líbivému looku" je na co se dívat a snímek má i přes delší stopáž solidní tempo. Ovšem chybí tu někdo s charismatem a především role brankáře Monka Jasona Stathama. Bez něj to prostě nejde. ()

• Ve filmu zazní skladba "Here Comes the Boom" představitele Meggeta, rappera Nellyho. (G3niu5)
  • Tým Mlátiček (Mean Machine) má stejný název jako film Mean Machine - česky Fotbal za mřížemi (2001) -, který má s tímto snímkem téměř totožný děj, jen je o kopané. (CjKukis)

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)