Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (viac)

Stud je sexuchtivý chlapík, má to rád tvrdě a po sexu si s kamarády zatančí nebo zaběhá na dětském hřišti. (oficiálny text distribútora)

kadles

Sylvestr běhající jako malé děcko v prolejzačkách, válející se ve sněhu, hopsající jako školák, který ví, že dostane lízátko. Následují scény, které mají být erotické, ale nefungují. Ani tanec dívky a detailní záběry na její podbřišek a ani závěrečná kreace 6 lidí ve vás požadovanou reakci nevyvolají. Když už se někdo honosí titulem hřebec, představuji si zcela někoho jiného než postavu, jenž hraje Stallone. V celém filmu zazní snad pouze 2 písničky a jejich variace. Celkově to vypadá spíš na nějaké domácí erotické video a kdyby tam nehrál Stallone tak mě tento snímek mine. ()

maoc

Jak jsem zjistil, že taková perla existuje, nemohl jsem si ji nechat ujít. Vlastně jsem byl oproti očekávání spíše příjemně překvapen. Jde o Sylvesterův nejlepší a nejpřirozenější výron, pardon, výkon. Vydal se prostě jako správný skaut na lov bobříků.******************Teď vážně. Film má svá positiva, např. hudbu. Také scény se zrcadly mi přišly originální, i když netvrdím, že je tvůrci odnikud nevykradli. O ději se mluvit nedá, ale to snad u žádného eroťáku nebo péčka. A ve chvílích, kdy to celé sklouzne do totální absurdity, se alespoň zasmějete, nejhasitěji asi u závěrečné tanečná kreace na "kolo kolo mlýnský". Celkové hodnocení je obtížné, protože by to chtělo film porovnat se soudobou žánrovou produkcí, kterou ale vůbec neznám. Mně se to jako hříčka líbilo a kdyby ve druhé půlce nebyly některé scény neúměrně dlouhé, jednu hvezdičku bych ještě přihodil. ()

Terva

První film Silvestra Stalloneho. Náklady na tento soft-porno film činily směšných 5.000 dolarů a Stallone si vydělal 200 dolarů za dva dny práce. Scénář : Milton Lewis. Kamera : Rolph Laube. Hudba : Kay Leodel. CITÁT - VANESSA - Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Prosím! Já jsem Vanessa!........ ()

Gore

Je docela blbost kritizovat bobry, když se jedná o začátek 70. let, tedy dobu, kdy bobra nosil opravdu každej a u nás se až na vyjímky uchoval minimálně do poloviny 90. let. Proto bobry bych tu neřešil jako každej druhej, ale je docela děs sledovat toporné herectví Stallonea, které se ani nedá nazývat herectvím. Je to trapnej film, ale zas bych ho tak moc neodsuzoval, jako experimentální kousek je to i koukatelný, až na to, že podruhý to vidět nemusím, ale měl jsem čest vidět mnohem mnohem horší kousky. ()

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

• Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)
  • V době svého vzniku se snímek ani nedostal do distribuce. Producenti ho uveřejnili až po úspěchu filmu Rocky. (lekr)
  • Film byl v roce 2010 vydražen v internetové aukci za 412 100 amerických dolarů. Kupující získal nejen originální 35mm negativ, ale i výhradní celosvětová distribuční práva k filmu. [Zdroj: spacecolab.org] (alonsanfan)