Když se tři malí kluci dostanou do maléru, vymyslí si imaginárního přítele jménem Ricky Stanicky, který jim pomůže. O dvacet let později ho stále používají jako výmluvu pro své nedospělé chování. Když jejich rodiny pojmou podezření a chtějí bájného Stanickyho poznat, provinilé trio si najme zkrachovalého herce a imitátora celebrit, který má Stanickymu vdechnout život. (Prime Video)

Grimaldi

Nikdy jsem nepatřil k nemalé řadě fanoušků komedii pana režiséra. Takový film Blbý a blbější mi třeba přišel jenom extrémně trapný. Po dobrých ohlasech na jeho dramatickou tvorbu a zajímavému obsazení jsem přesto Rickymu Stanickymu dal šanci. No a ten ji nevyužil. Přesto že do toho John Cena dává opravdu vše co v sobě má. Když mu ale scénář, dlouhá stopáž i nevýrazný Zac Efron spíš škodí než že by pomáhali, to se pak ten humor dělá těžko. ()

Fr

„UDĚLAL TO RICKY. RICKY STANICKY! NEJLEPŠÍ KÁMOŠ, KTERÝHO JSME NIKDY NEMĚLI…“ Exhibice Johna Ceny. Hele… není to tak pitomý, jak to v úvodu vypadalo. Možná i proto, že Cena tý exhibice nezneužívá a scénář ho nenutí k trapnostem. Je to vobčas úsměvný a ten nápad je ftipnej. Taková píčovina, která pobaví!    /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) První scénář byl hotovej v roce 2010. Postupně měli hlavní roli hrát James Franco, Joaquin Phoenix nebo Jim Carrey 2.) Thx za titule „Tereza Šplíchalová a Lucie Musílková“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ne ()

luka4615

Největší předností snímku Ricky Stanicky je bezesporu výtečný John Cena, který si svou bláznivou pózu užívá plnými doušky. Za zmínku zde pak stojí několik skutečně vydařených gagů (dick move) a bizarně vtipných situací, u nichž jsem se upřímně od srdce zasmál. Avšak zbytek užitých ingrediencí bohužel sestává ze šedivého a nezajímavého průměru, takže ve finále dostaneme klasickou spotřební záležitost na volné odpoledne, která v rámci svých omezených možností dodá přesně to, co od ní čekáte. A to mi tentokrát ke pokojenosti vážně stačí. (Prime Video) „Circumcision parties are my go-to when I need to relax.“ ()

Lubos F.

Stačí si pozrieť trailer a prečítať obsah, a viete o celom filme. Keď si traja kamoši (jeden z nich teplý černoch - kvóty splnené) vymyslia osobu, o ktorej vela narozprávali svojmu najbližšiemu okoliu, je jasné čo sa stane po najatí herca. Prv to vychádza, potom sa niečo zvrtne, ale samozrejme to skončí happy-endom. Lenže aspoň keby to bolo vtipné. Mňa zabavila jedna hláška a asi tak dve scény. Jediný herec ktorý sa snaží je Cena, ten si to užíva.  Ale všetko ostatné je slabota. Škoda že film nevznikol vtedy, keď Stanickyho mal hrať Jim Carrey, s tým jeho ksichtom to mohlo byť možno zábavnejšie. ()

TheEvilTwin

Čím víc na Cenu koukám, tím víc mě ten týpek baví. Naprosto nerozumím tomu, že z jednoduchého wrestlera se stane až takhle áčková herecká hvězda, která na co sáhne, to se povede. A ano, tady fakt zastínil i Efrona a celý film si krade pro sebe. Tyhle ujeté komedie s naprosto debilním humorem mě vždycky dokážou zabavit a musím uznat, že takový mistrovský nápad jsme ještě nedostali. Dojde na hromadu povedených gagů, scének, které by divák nevymyslel, (obřízka doutníkovým ořezávačem, rodinná oslava...) a hlavně to celé jede na naprosto odlehčené, ale přitom roztomile uvěřitelné vlně, která až do závěru nepoleví. Bavil jsem se prostě perfektně a kdo má rád tenhle typ komedií, neudělá špatně. Ostatně poslední dobou je problém narazit na vůbec jakoukoli novou komedii, takže v období sucha by tohle měl vidět dost možná úplně každý a neměl by mít vysloveně problém film dokoukat. ()

• Když kachna vyleze z vody poté, co vytáhne psa Paula do rybníka (kolem 31. minuty), a sedne si na golfový míček, je film obrácený, aby to vypadalo, že se na něj spouští, zatímco ve skutečnosti se z golfového míčku zvedá. (Johnny.ARN)
  • Natáčanie sa uskutočnilo v austrálskom Melbourne vo februári a marci 2023, pričom Melbourne je aj prostredím, ktoré má predstavovať Providence na Rhode Island. (Arsenal83)
  • Film získal finančnú podporu z austrálskych podporných programov Location Incentive a Victorian Screen Incentive. (Arsenal83)