216 let poté, co jaderné útoky zpustošily planetu, se Lucy, obyvatelka podzemního úkrytu, vydává na povrch zachránit svého otce. Mezitím se Maximus, šikanovaný člen vojenské frakce, možná dostává na pokraj svých sil. (mikki089)

xzajox

Tak takto sa robí pilot. Fanúšika nadchne a nefanúšika aspoň zaujme. Mňa teda nadchol. Skvelý začiatok, ako keby som začínal hrať F5 stvorený cez Unity 6, a mám rovno na výber 3 predpripravené postavy. Pre fanúšikov je tu kopa aha momentov, predmety z hier, pipBoy, bobblehead, Power armor, všetko. Už som povedal, že som nadšený? Herecké obsadenie sa zdá byť dobré a verím, že post-apo atmosféra tu chytí aj nefanúšika. Skrátka sugar-bomba. A ide sa na E02. Zatiaľ (áno hodnotenie fanúšika F1-4) 97% - 5* ()

Hatred

Vypadá to pěkně, jen proč je to tak hrozně debilní? Scénář děravý jak řešeto a v něm se potácí pár figur, ve Vaultu nikdo nepozná nájezdníky z povrchu, otevřený druhý vault, nájezdníci zdvořile vyklízející pole… Ale tak vypadá to cool, sem tam přijde hláška, pokud neznáte starý Fallout, tak se vám to asi bude líbit. ()

HOCKEYKA

Tak ma synáčik vtiahol do ďaľšieho seriálového dobrodružstva na motívy hry, o ktorej existencii som nemala ani potuchy.Zatiaľ som sa ešte nerozhodla, či mu obetujem ďaľšie hodiny zo svojho života, alebo ho hneď na začiatku odpíšem ako nedávno The Last of Us.Začiatok ohromujúci, do toho atmosféra a úžasná hudba 60-tych rokov, potom už len pre mňa trošku  zdĺhavá motanica.Mám pocit,že som sa týchto apokalyptických záležitostí trochu prejedla a že sa strašne veľa súčasných seriálov uberá práve týmto smerom. ()

warrenur

"So, what's your SPERM-count?" Pobavilo "utretie do zaclony". Az v 25tej minute to zacne mat najaky spat. Linia s mladou naivkou Lucy ma nebavila vobec, posobila skor ako otravne pozlatko. Linia s panosom Maximom a bratstvom oceli je znama hracom hry a je urcitym zaujimavym mysteriom. Ale najlepsim chytakom zatial, bol pre mna jednoznacne 200-rocny ghoul cowboy z uvodu, vynikajuci Walton Goggins. Uvidime, co sa z toho vykluje. Zatial opatrny nadpriemer. ()

Rayen1

Fallout znám, hru jsem hrál jen tak zběžně, ale nikdy jsem ji nedohrál. Ne že by mě nebavila, jen byla časově náročná a já tolik času neměl. Každopádně nejsem úplně nepolibenej a hru plus mínus znám. Teď mám chuť si Fallout zahrát, seriál vypadá, že má tu tendenci vyprostit se z blbě delanejch videohernich filmovejch/serialovejch adaptací (TLoS nebyl vyloženě průser, ale byl spíš takovej "meh", Fallout mě zaujal už od začátku). ()

• Píseň „Orange Colored Sky“ z roku 1950 byla také použita v televizní reklamě na New Vegas a později ve videohrách jako „Fallout 4“ a „Fallout 76“. (Veskoslav)
  • Ve scéně, kdy jde Lucy (Ella Purnell) do zbrojnice, můžeme vidět na stolku české náboje Sellier & Bellot. (UncleMorty)
  • Dětem se v televizi pustí „Grognak the Barbarian“ – fiktivní komiksová série, kterou můžeme nalézt ve videohře „Fallout 4“ a která má celkem 10 dílů. (Veskoslav)