Noemova archa

• Česko Noemova archa (viac)

Dve myši: Vini, charizmatický básnik s trémou, a Tito, talentovaný a šarmantný gitarista, sa prešmyknú na bájnu Noemovu archu, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každým dňom? (Continental film)

BOURQUE

Márny pokus o ďalší animák s príbehom spojený s Biblickým Noé a jeho archou. Začiatok ešte dobrý, ale po 30 minútach sa kvalita znižuje, scény a dialógy sú zle nakomponované a príbeh v danej forme sa len zbytočne nafukuje do tých cca 90 minút – menej by znamenalo viac. Hlavné postavy (odkiaľ sa asi vzala inšpirácia?) s nevyužitým potenciálom. Škoda za to! Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Tobinos odpad!

Nevím co napsat, příběh hrozný, animace hrozná,mistama se trhá obraz,texty písní ty se vůbec nepovedly. Nejhorší hodina a půl v kině. Asi nejsem cílovka, tuto recenzi píšu během filmu až tak mě to nebaví. Když už to neuvidím, tak se nebudu zlobit ()

ValtorLP

Člověk by čekal, že to bude mít animace jako Doba Ledová, ale že ve výsledku vůbec, jak nepovedené loutkové divadlo s příšernými animacemi, mohli se snažit víc. Náhledovka zaujme a u filmu usnete. ()