Neopouštěj mě je příběh svobodného otce a jeho dospívající dcery, kteří se přes její počáteční zdráhání vydávají na daleký výlet autem. Na nezapomenutelné cestě poznávají nové rozměry své vzájemné lásky a nechávají se překvapovat nečekanými zvraty, které si pro ně život přichystal. (Prime Video)

Lenka.Vilka

Vzhledem k tomu, že je hned na začátku jasné, proč ten road trip, je to odhalení tajemství pouze mezi Maxem a Wally, ne i před divákem, tak může film působit jako klasická žánrovka. Problém je v tom, že mě to nevadí. Hlavně, když se to povede. A Don't Make Me Go (mám lehký problém s českým překladem) je moc povedený film. A u mě se dostavila velká spokojenost. Milé, hřejivé, dobře natočené a skvěle zahrané. Závěrečný zvrat...víme jistě, že kdyby to tam nebylo, tak by Max opravdu našel odvahu a nevyšla jeho slova naprázdno? Tím si totiž nejsem jistá. ()

Marze

Vylet sleduje z jinych filmu znamou trasu s nedostatkem predstavivosti.Road movies filmy jsou jen o ceste a ne o cili. Tento film je opak. Konec zkazil vsechno co bylo pred nim. Chlapce jsem jako herce litoval, ze se musel tak dlouho olizavat s takovou opickou. ()

Aljak

Nevšedný road movie, ktorý sa napokon vyvinie úplne inak, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. John Cho je celkom fajn herec (kto by to bol čakal, že z toho "MILF" chalana z American Pie sa vykľuje celkom dobrý herec?), a v tomto filme predviedol ďalší vydarený výkon. Samozrejme spoločne s Miou Isaac, ktorá zahrala rozmaznanú a večne nespokojnú Wally rovnako kvalitne. Len škoda, že po scenáristickej stránke v tej "road" rovine to nebolo až také vydarené. Ale na také slabšie 3* to snáď je. ()

M.i.k.e

John Cho zjistí, že má v hlavě nádor a aby zajistil v případě nejhoršího scénáře, že bude postaráno o jeho šestnáctiletou dceru, vydává se s ní na cestu přes celé státy za matkou, která jí/je opustila.I přes vážnější téma a ne úplně čekaný zvrat na konci je Don´t make me go příjemnou road movie o sbližování se otce s dcerou, která se nesnaží prvoplánově dojit emoce (i když by klidně mohla) a na konci zasadí dobře mířenou ránu na komoru. Plusem je příjemně civilní John Cho, který asi definitivně dospěl k vážnějším rolím a hlavně sympatická Mia Isaac...75% ()

silentname

Dráma, ktorá v sebe skrýva viacero prekvapení, s ktorými som nepočítal. "Don´t Make Me Go" je film, ktorý na vás bude v mnohom pôsobiť ako príbeh, ktorý poznáte a viete ako skončí, no v jadre si pri konci uvedomíte, že absolútne ste nevedeli všetko čo sa stane. A bravúrne opäť ukazuje, že niekedy v živote príde moment dôležitého rozhodnutia. A keď sa rozhodneme nepsrávne, druhá šanca už prísť nemusí. A môžeme to potom veľmi ľutovať. Zaujímavé ale bolo aj viac odhaľovať udalosti z jednotlivých scénok, ktoré dávajú príbehu oveľa väčší priestor dýchať. Pochopíme, že nie všetko je také ako sa mohlo roky javiť, nie všetko je len čiernobiele a dokážeme pochopiť postavy, ich postoje a všetko s tým súvisiace. A jedno treba filmu skutočne uznať a to je skutočnosť, že John Cho a Mia Isaac sú skutočne skvelí. A obaja do toho dávajú maximum. Veľké množstvo scénok som mal skutočne pocit, že sledujem úprimnú rodinnú drámu skutočných ľudí a zabudol som, že sú to herci, ktorí nám to majú sprostredkovať. Toto je z mojej strany obdivuhodné. Jediné čo filmu bráni je vstúpiť medzi mojich vysokých obľúbencov je skutočnosť, že by som rád nejako silnejšie prežil tie dramatické momentky a cítil sa pri nich ku koncu oveľa viac zasiahnutý. Fungujú dobre, ale nie natoľko, aby som povedal, že ma to citovo zasiahlo ako to napríklad bolo v prípade projektov ako "Maniacalebo "Marriage Story". Film ako taký je ale dosť dobrý na to, aby som povedal, aby ste si ho čekli. Hodnotenie: B+ ()