Terorista Michael Kittredge /Jones/, vystupujúci ako ochranca živ. prostredia, obsadí spolu s vycvičenými žoldniermi ropnú vežu pri brehoch Kalifornie a chce odpáliť elektromagnetickú bombu nad USA...Lenže Kittredge nerátal s kapitánom remorkéra Lamontom Dixonom /Griffin/, ktorého FBI vyšle na vežu, aby zistil, aké majú teroristi plány... (oficiálny text distribútora)

ching666 odpad!

Už po třiceti minutách bych nejraději potopil všechny (ne)herce i s plošinou do moře.Stupidní scénář a nelogičnost celého filmu je až do nebe volající.Možná bych u toho dal označení jako sci-fi protože fotbalové hrádky s granátem a nekonečné zásobníky (takových úletu je tam mnohem víc)by tomu jasně nasvědčovali.Doporučení:Kouknout se kdy to bude v TV a v tu dobu jit radši na WC bude to rozhodně lepší podívaná. ()

Haymar

Úsměvná vykrádačka Under Siege, The Rock a Die Hard s všemožnými klišé, jaké lze v daném žánru vidět. To vše korunuje totálně ujetý casting (Eddie Griffin je coby akční ikona fakt k popukání) a "super" akce! Normálně bych váhal mezi 1* a odpadem, nicméně musím ocenit husarský kousek, který se tvůrcům podařil! Dokázali mě totiž po celou dobu trvání filmu udržet v absolutní nejistotě, zda-li jde o "regulérní" akčárnu nebo parodii (na výše zmíněné filmy)... A vlastně to netuším do teď :-) ()

whack odpad!

Ekologický mierový aktivista obsadí s bandou zabijakov ropnú plošinu a chystá odpáliť elektromagnetickú bombu nad USA. To ale je už na ceste superagent FBI... No, mne to pripomínalo skôr Walkera, texaského jazdca (S04E03-Strážci), hereckým výkonom, aj dejom – nezmysel. ()

SeBig

Griffin je fajn typek, ale tady mi jako hl. Hrdina přišel jako vážnej suchar, ale to spíš bylo scénářem, kterej byl fotokopirkou spoustu jiných akcnaku. Oproti tomuhle byla spíš komedie Die hard, kde jsem se vic zasmál hlaskam než tady. Furt nějaký přirovnání dle vzhledu např. ,,tady xena me zmlatila" ,,freddy krugre" nebo ,,mistře propre" a to neni vtipný, takže komedie určitě ne. Co se týče akce, tak ty tu je dost. Hraje ktomu i fajn hudba, ale celkově je to prostě jen další akční tematicky nastokrat ohrany béčko. ()

becki_tu

Poctivé akční béčko, které je navzdory typicky přiblblému, plochému a stokrát obehranému scénaři ještě docela zábavnou záležitostí, která těží především z efektních zpomalovaček a akčních scén, nejlépe ještě doplněné o nějakou tu hustou hlášku nebo monstrózní explozi. Na lepší hodnocení to ale vážně není. ()