Boy-Kills-World

• Slovensko Boy Kills World (viac)

Dej sa odohráva v takmer postapokalyptickej budúcnosti v meste, v ktorom žije a vládne skorumpovaná dynastia na čele s Hildou Van Der Koy. Práve ona mu zabila matku a sestru a jeho nechala navždy umlčať a ohluchnúť. Má jediné želanie a poslanie, vidieť ju zomierať v bolestiach. A urobí pre to čokoľvek. Aby prežil, naučí sa čítať z pier. Aby sa pomstil, podstúpi drsný výcvik u tajomného šamana. Vedený hlasom zo svojej obľúbenej videohry z detstva sa stane nástrojom smrti, ktorý nič nezastaví. A v predvečer jednej z Hildiných každoročných zábav, brutálneho zabíjania protivníkov, rozpúta krvavý masaker. (Bontonfilm SK)

Frajer42

Během sledování tohoto epesního díla, jsme po sobě s přítelkyní mnohokrát pokukovali a mlčky konzultovali, jestli vidíme to samé. Dialogy v tomto díle měly hloubku kaluže po dešti na Sahaře a při každé větě jsem měl pocit, že mi umírají miliony neuronů. Po celou dobu se snímek snaží být tak strašně cool a vtipný, jako když babička začne na rodinné oslavě mluvit o sexuálních zážitcích z nuda pláže. Film strašně tlačil na pilu, jako když se pedofilní školník na školním plese snaží odpanit opilou čtvrťačku. Jediné, co se zde povedlo, byla rozhodně choreografie a extrémní přestřelenost akčních scén. Zbytek si snad ani nezasluhuje komentář. Hudba byla hnusná, že by se vedle ní cítili dobře snad jen fanoušci výtahové muziky a herecké výkony byly tak nepřesvědčivé, že jste měli pocit, že sledujete školní představení. Tohle bylo evidentně dílo velkých amatérů, kteří ve filmovém světě teprve začínají a bylo by dobře pro celý svět, kdyby zároveň při své premiéře rovnou i skončili. [12 %] ()

hroubek

Parádní akční náhul, co se nebere moc vážně a chce diváka pobavit. Já se bavil moc dobře. Režisér Moritz Mohr odvedl moc dobrou práci a je vidět, že ho bavilo točit tenhle film. Mohr poctivě nakoukal spoustu akčních filmů, aby věděl, jak vypadají cool akční scény, a následně si je sám ve svém filmu natočil. A já mu tleskám, protože se mu to povedlo na výbornou. Každá akční scéna je parádně udělaná a je tam vidět poctivé řemeslo, láska k žánru a spousta výborných nápadů. Je opravdu vidět, že si tvůrci s akčními scény vyhráli, ladili choreografii do posledního detailu a snažili se, aby to bylo pro diváka zábavné, pestré a alespoň trochu originální. Režisér a tvůrci měli jistou vizi, která se jim povedla přenést na plátno moc pěkně. Dost velkou zásluhu na finální podobě filmu mají herci, kteří do toho šli na sto deset procent. Bill Skarsgård proměnil své tělo v jeden velký sval a užívá si svou roli od začátku až do konce. Skarsgård je v této roli skvělej, zvláště, když má ten úžasný videoherní hlas, úžasnou mimiku a moc dobré komediální momenty. Jessica Rothe je zde super a moc jsem si jí užil. Michelle Dockery má velmi vděčnou roli a je v ní parádně odporná, že jsem si s ní užíval každou scénu. Brett Gelman je ve své roli hodně zábavný a má skvělé dialogy. Totéž platí i pro Sharlto Copleya, který tento typ rolí umí perfektně. Osobně jsem si film moc užil, protože jsem od něho dostal to, co jsem od něho chtěl dostat. A vůbec mi nevadí béčková zápletka a nějaké menší přešlapy. Boy Kills World je povedený akční nářez, co stojí za to vidět. ()

MightyHal

Tak tohle bylo velké zklamání. Těšil jsem se na ultra pecku ve stylu Shoot Em Up či velkolepější Guns Akimbo, bohužel jsem dostal film který je tak na půl cesty. Neříkám nic, začátek filmu byl velice slibný a prakticky vás nenechá vydechnout. Humor a vizuální hrátky jedou na plné obrátky a dojde i na poměrně fajn praktické gore efekty doladěné CGI či fajn akční pasáže či parkůr. Což musím fakt pochválit protože fighty mají dramaturgicky dobře provedený a třeba finální boss fight byl radost sledovat. Jen je škoda že tahle zábavnost a hravost není ve filmu přítomna po celou stopáž. Film totiž od půlky zvážní naprosto zbytečně a servíruje drama vatu na kterou nikdo není v takovémto filmu zvědavý, navíc se to celé jeví velice na sílu. Nemluvě o tom že film pak také naprosto zapomene na praktické gore efekty a servíruje CGI brutalitu, což mi prostě bylo líto. Také mě tu dost srala sestra hlavního hrdiny, kterou si představoval. Chápu že mělo jít o roztomilý humor ale tyo to bylo tak trapný... Nevím no, přijde mi že ten film by potřeboval zkrátit o 20minut, vyškrtnout naprosto ubijející vatu a pak bych i šel s hvězdičkou výše. Takhle se jedná o silně nedopečenou věc ze které ale ten potencionál blýská ze všech stran. ŠKODA 6/10. Jo a zase tak brutální masakr to není tbh. ()

jendAA365

Podobná low budget euforie jako z hafo let starýho Gamera. Sympaticky lacinej vizuál. Ten voice over koncept hlavní postavy je fakt osvěžující, jenom jsem čekal, kdy padne slovo “groovy”. Skarsgard taky na pohodu v rámci fitness možností. Ale jinak je to hrozně lacinej shit, kterej se občas osobitě snaží bourat šablony akčního žánru. 60% ()

maddy

Definícia filmovej pičoviny! Ono je až vtipný pohľad, že Bill Skarsgård si vymakal telo práve kvôli takémuto filmu. Boy Kills World má síce skvelé akčné scény a parádnu videohernú estetiku, ale vôbec nie je tak cool ako sa tvári. Ono by to chcelo asi byť ako niečo Dredd (dystopický svet) meets Kill Bill (krvavné Rko) meets John Wick (one-man akcia) meets Kick-Ass (komediálny prvky) a podľa trailerov tu nikto neočakával akokoľvek vážny film, no problémom je, že všetky tie vtipy, hlášky a prehrotené situácie fungujú ledva z polovice, často brzdia tempo a neraz skutočne balancujú na hrane absolútnej trapnosti a cringu. Nehovoriac o tom, že ten film sa následne pokúša byť v určitých momentoch až prekvapivo vážny s pomerne dôrazne prezentovaným zvratom v poslednej tretine, čo však v takto sebaparodickom filme odohrávajúcom sa v absurdnom svete a s maximálne prehrotenými postavami vôbec nefunguje. Ja vlastne ani neviem ako k tomu filmu pristupovať. V určitých momentoch som si ho náramne chlapsky užíval, aby som v tých ďalších mohol mať konštatný facepalm alebo pozerať na hodinky ako dlho to bude ešte trvať s obavami kam to tvorcovia vyhrotia. Po druhý krát už jedine v stave zhulenosti alebo opilosti. Medzitým si dám radšej tie vážnejšie (a lepšie) akčné kúsky z tohto roka. CELKOVO: 5/10 ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě další scéna. (Puxina)

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů