Tanečnica Erin Grantová (Demi Moore) v súdnom procese vďaka intrigám svojho bývalého muža Darrella (Robert Patrick) príde o prácu i o právo vychovávať svoju dcéru Angelu (Rumer Willis). A pretože túži dostať dieťa späť a potrebuje peniaze na odvolací proces, nechá sa zamestnať ako striptérka v jednom z mnohých nočných klubov v Miami. Je evidentné, že striptérku robí len pre peniaze a je zmätená, bezmocná a nešťastná, keď prežije scénu absolútnej hanby pred vlastnou dcérou, ktorá ju uvidí pri práci... (TV Markíza)

DruidKarel

Příběh je fakt hroznej, ale Demi Moore je podle mě přnádherná ženská, která by stála za to. Po Catherině Zetě Jones a Jenifer Lopez je pro mě nejkrásnější herečkou. Kur**, ty její prsa, to je fakt nářez. A to tělo... Ty nohy... Ta tvář... Ty rty... Ty vlasy... Ty ruce... to je všechno přenádherný, ale Burt Reynolds nedokázal dost dobře zahrát ani toho oplzlýho starce, co by si dal mladý masíčko. Film stojí za prd a dal bych mu nulu, ale ona je tak úžasná, krásná, sexy... ()

PavelZava

Demi Moore je sladká. Vtipná byla postava Shada (Ving Rhames) přidám pár dialogů s ním : (u právníka, kde Shad vyhrožuje aku-vrtačkou) Sledujete politiku pane Shade ? Vypadám snad, že sleduju politiku ? (Ochranka se ptá Erin) Jste paní Grantová ? Né, Barbara Bushová. Kdo je on ? George Bush. George Bushe nikdo nezval, tak se běž projít. (Dvě pistole míří na neozbrojeného Shada) Jseš Blázen ? Jó psychouš. Představa nepřemožitelnosti spojená se silným sebevražedným nutkáním ()

departed

První film, který jsem s Demi Moore viděl a nemohl jsem udělat lépe. Ani ne tak kvůli filmu, který sám o sobě je hroznej, ale kvůli jejímu neskutečně sexy tělu. Fakt jsem netušil, že to byla taková kost, ale to jsem vlastně ani nemohl, když jsem ji až doteď viděl jen na několika obrázcích. Nějak jsem to celé přehodnotil a nejspíš si jí začnu víc všímat. I když v podobných filmech už asi nehrála, co? Ach, jaká to smůla, kozy má totiž fešný. ()

Kingjiri

No teda, hodnocení blížící se černý barvě si tenhle snímek fakt nezaslouží. Příběh nemá Oskarový ambice, ale v rámci béčkový produkce neni až tak blbej a když už nic jinýho, tak je zábavnej. Dyť se tu přece věčně svlíká Demi Moore a její další známý buchty z "Chtivýho Bobra", Burt Reynolds se promenáduje pomazanej vazelínou, Robert Patrick je otec roku a Ving Rhames hlásí jako o život. Třetí hvězda putuje za počet odhalenejch hrudníků a hlavně taky proto, abych snímek podpořil a pomoh ho udržet dál od hrozící černý propasti. ()

Rominator

Erin Grant (Demi Moore) ztratí práci a dceru Angelu (Rumer Willis) dostává do péče nespolehlivý exmanžel Darrell Grant (Robert Patrick). Erin najde práci jako striptérka a snaží se získat dceru zpět... Burt Reynolds (kongresman David Dilbeck) a Robert Patrick s golfovou holí, která měla fixovat jeho ruku, přehrávali takovým způsobem, že by se jejich postavy žánrově hodily do parodie. ()

• Film byl na poslední chvíli upravován, když se obecenstvo na ukázkovém promítání smálo u špatných částí. (HappySmile)
  • V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)
  • Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)