Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
28 fanúšikov
/ 18 bodov
Izma
Bc. D.Š.
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Animovaný
Akčný
Dokumentárny
film
seriál
TV film
hudobný…
relácia
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Gladiátor
(2000)
Návrat do Cold Mountain
(2003)
Pianista
(2002)
Billy Elliot
(2000)
Farba citov
(2011)
Múmia
(1999)
Titanic
(1997)
Stroskotanec
(2000)
Ja som Sam
(2001)
Hačikó: Príbeh psa
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
18 bodov
Fanklub
(28)
Spiker01
Campbell
rollman1
nirvana91
Venda
movieband
jurama525
jezurka42
jhr
Mamie
BoncheR
tommy187
SpoilerAlert
Yangus
J.a.m.i.e
Milky.
veronica 01
Bob14
Grepfruit
frozen1
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie