Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Akčný
  • Dráma
  • Komédia
  • Sci-Fi
  • Krimi

Posledné recenzie (96)

plagát

Gladiátor (2000) 

„ My idúci na smrť ťa zdravíme“. Ten pocit keď ponoríš svoje chodidlá do piesku kolosea a do pórov sa ti zaryje rev 50 tisícov ľudských hrdiel volajúcich tvoje meno. Volám sa Maximus Meridius Decimus a musím vziať už len jeden život. Ako gladiátor som vybojoval už mnoho bitiek. Tvár pod maskou mám sústredenú a telo pripravené k boju. Očakávam koho pošlú na mňa tentokrát. Býval som najlepší generál rímskej ríše a blízky priateľ skutočného cisára Marka Aurélia, ktorého zavraždili. Zabili moju ženu, syna a pokúsili sa zabiť aj mňa. Podarilo sa mi prežiť, no stal zo mňa otrok, pre ktorého môže byť každý deň posledný. Svoj príbeh vám rozpoviem v jednom z najnákladnejších historických eposov, ktorý začnem veľkolepou bitkou proti divokým germánom na ďalekom zasneženeom severe. V tej dobe som ešte nebol gladiátor, ale veliteľ najsilnejšej armády na svete. Potom veci nabrali neočakávaný spád a dnes stojím v strede rímskeho kolosea a čakám na svoj posledný boj na život a na smrť. Po jeho vybojovaní budem opäť voľný.

plagát

8 MM (1999) 

Ľudia z brandže mi nepovedia inak ako Mašina. Je to pre to, že do práce nosím koženú masku so zipsom miesto úst a mám záľubu v nožoch. Bývam na periférii New Yorku a som klasický silák s veľkou postavou. Vďaka tomu, že sa vyžívam v násilí  a nemám žiadne svedomie som žiadaný herec v underground pornoprodukcii. S mojim zamestnávateľom, režisérom a producentom v jednej osobe, Dino Velvetom, mimochodom je to chlapík s mimoriadnou vizuálnou predstavivosťou, ktorú vie zúročiť vo svojich filmoch, sme však pred niekoľkými rokmi spravili chybu. Dnes za ňu musíme zaplatiť ...

plagát

Po čom ženy túžia (2000) 

„Freud sa snažil celý svoj život zistiť, po čom ženy túžia a zomrel bez toho, aby na to prišiel.“ Mel Gibson dostal ten dar. Dostal dar počuť ženské myšlienky a to čo si myslia v danom momente. Každý muž by to samozrejme s úsmevom popod fúz okamžite bral. Nenásytný sukničkár Mel sa nám mužom pokúša dávať odpovede o tajoch ženských duší. A na čo prišiel? Na to, že každá žena túži po niečom inom, niektorá chce pozornosť, iná úspech v práci, ďalšia zase super milenca čo vie kam siahnuť. Tie plytkejšie novú kabelku alebo topánky. No každá túži po tom, aby ju muž dokázal rozosmiať, správal sa k nej galantne, cítila sa pri ňom bezpečne, no najmä chce byť milovaná. A pokiaľ meria 190 a vie sa skvele bozkávať, tak je to príjemný bonus. Bohužiaľ mnoho z nich si neuvedomuje, že aj muži majú city a nestačí im iba sem tam teplá večera. Aj oni chcú cítiť záujem a lásku. Tak milé dámy zabudnite na tichú domácnosť, ofučané mĺkve tváre a trieskanie riadom v kuchyni, ale miesto toho vezmite naše hlávky do dlaní, položte si ich do lona, usmejte sa, vtlačte nám na pery krátky sladký bozk a s láskou nám povedzte po čom v daný moment túžite. Mužský život by bol ľahší a vy ženy šťastnejšie.

Posledné hodnotenia (543)

Pritiahni si šťastie (2007)

16.05.2022

Ženatý so záväzkami (1987) (seriál)

13.05.2022

Pretty Woman (1990)

12.05.2022

Schindlerov zoznam (1993)

10.05.2022

Apocalypto (2006)

03.05.2022

Pád Tretej ríše (2004)

25.04.2022

Prci, prci, prcičky (1999)

20.04.2022

S čerty nejsou žerty (1984)

11.04.2022

Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (TV film)

07.04.2022

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama