Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Akčný
  • Komédia
  • Horor
  • Krimi

Obsahy (3)

Doraggusotoa gáru

Doraggusotoa gáru (2003)

Potom, čo Keiko pristihne svojho priateľa ako ju podvádza, odsťahuje sa do malého mesta, kde si nájde prácu na polovičný úväzok v miestnej drogérii. Krátko na to sa stane centrom záujmu miestnych mladíkov, ktorí sa do nej postupne všetci zaľúbia. Keď zistia, že jej obľúbeným športom je lacrosse, nevahájú a jeden po druhom sa začnú prihlasovať do miestneho lacrossového klubu, aby si získali jej srdce.

Tai Hang Shan Shang

Tai Hang Shan Shang (2005)

Vojenská epická dráma podľa skutočných udalostí, zasadená v tridsiatych rokoch dvadsiateho storočia, sleduje osudy vojakov troch divízii 8. poľnej roty čínskej armády, ktorá pod vedením kapitána Zhu De na úpätí vrchov Taihang má za úlohu odraziť útok japonských vojenských jednotiek a zabrániť tak ich invázii do krajiny.

Longinus

Longinus (2004)

V blízke neurčenej budúcnosti vohnala dlhotrvajúca vojna ľudí do zúfalstva a beznádeje. Do odľahlej vojenskej nemocnici jedného dňa prichádza trojčlenný vojenský oddiel aj s poranenou ženou a tajomnou relikviou Spear of Longinus. Na prvý pohľad rana vyzerá ako pohryznutie od divokého zvieraťa. Krátko na to potom do nemocnice prichádza záhadný cudzinec, ktorý zriadencom ako i vojenskému oddielu odhaľuje skutočnú pravdu o relikvii ako aj pôvode zranení bezvládnej ženy. Ale to je iba začiatok dlho trvajúcej noci...

Reklama