Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Dokumentárny
  • Krátkometrážny
  • Komédia
  • Krimi

Obsahy (501)

The Girl's Guide to Depravity

The Girl's Guide to Depravity (2012) (seriál)

Sam (Rebecca Blumhagen) a Lizzie (Sally Golan) sú už unavené z ustavičných sklamaní, rozhodnú sa preto svoj ľúbostný život vziať do vlastných rúk. Pomôcť im v tom má "Príručka pre skazené dievčatá", kde nájdu pravidlá ako s chlapmi správne zatočiť. Takto vyzbrojené vyrážajú do ulíc Chicaga, kde sa ich život odohráva medzi barovými stoličkami a posteľnou bielizňou.

Obietnica dziecinstwa

Obietnica dziecinstwa (2013)

Keď sa v lete 1997 obrátil americký pár na sirotinec v Szklarskej Porębe, aby si adoptoval svojich súrodencov, zdalo sa, že týchto päť detí má veľkú šancu na šťastné detstvo v Spojených štátoch. V tom čase vznikol dokument "Otec, milujem ťa“, ktorý získal množstvo ocenení na filmových festivaloch. Po niekoľkých rokoch vznikla druhá časť filmu s názvom "Dom na Mississippi", ktorý zobrazoval rastúce problémy v tejto novej rodine. Autori filmu sa k tomuto príbehu vrátili, chceli vidieť, ako dopadol osud ich súrodencov. História tejto adopcie a osudy detí privezených do USA však dopadli tragicky. Deti boli ponižované, bité a veľmi rýchlo oddelené adoptívnymi rodičmi. Stratili medzi sebou kontakt. Autori dokumentu privádzajú súrodencov na stretnutie, je to veľmi dojímavý, no zároveň dramatický zážitok pre všetkých. Film sa zaoberá problémom nezodpovednej adopcie detí.

Grafinja de Monsoro

Grafinja de Monsoro (1998) (seriál)

Francúzsko za čias vlády Henricha III. Náboženské vojny a politické intrigy sa miešajú s tragickým milostným príbehom medzi grófom Louisom de Bussy (Aleksandr Domogarov) a grófkou Dianou de Monsoreau (Gabriella Mariani).

La pasajera

La pasajera (2021)

Dodávka obsadená štyrmi cestujúcimi zrazí výletníčku, ktorá šla pešo po vedľajšej ceste. Po jej naložení do vozidla, aby ju odviezli do najbližšej nemocnice, si cestujúci čoskoro uvedomia, že musia dodržať veľmi jednoduché pravidlo: hlavne nesedieť vedľa nej.

The Good Neighbor

The Good Neighbor (2021)

Chlapské priateľstvo medzi dvoma veľmi odlišnými susedmi dostáva tragický spád. Keď sa raz David (Luke Kleintank) vracia autom z baru, zrazí autom ženu, ktorá na následky nehody zomrie. Kamarát Robert (Jonathan Rhys Meyers) ho presvedčí, aby z miesta činu utiekol. Davida však zožiera pocit viny, preto sa zblíži s Vanessou (Eloise Smyth), sestrou obete a dúfa, že dá veci aspoň trochu do poriadku. Avšak nepočíta s Robertovou reakciou.

After Yang

After Yang (2021)

Keď sa milovaný spoločník jeho mladej dcéry Miky (Malea Emma Tjandrawidjaja) – android menom Yang (Justin H. Min) – pokazí, Jake (Colin Farrell) hľadá spôsob, ako ho opraviť. V tomto procese Jake znovu objavuje svoj život, ktorý mu unikal medzi prstami, a znovu sa spája so svojou manželkou Kyrou (Jodie Turner-Smith) a dcérou, ktorým sa veľmi vzdialil.

Hashtag podvodníčka

Hashtag podvodníčka (2022)

Danni Sandersová (Zoey Deutch) túži získať sledovateľov na sociálnych sieťach, preto predstiera výlet do Paríža, ktorý by jej mal na Instagrame získať fanúšikov. Falošne sa vydáva za ženu, ktorá prežila smrteľný útok, stane sa hrdinkou, no veľmi skoro zistí, že internetová sláva si pýta svoju daň.

Raus aus der Haut

Raus aus der Haut (1997) (TV film)

Rok 1977, Východné Nemecko. Inšpirovaní teroristami zo západu sa dvaja študenti  Anna (Susanne Bormann) a Marcus (Fabian Busch) rozhodnú uniesť svojho riaditeľa školy, aby im nespôsoboval problémy. Marcus to robí len z číreho poblúznenia krásnou Annou. Dôsledky pre oboch však môžu byť vážnejšie než si obaja myslia.

Statyści

Statyści (2006)

Čínsky filmový štáb hľadá ľudí so smutne vyzerajúcimi tvárami, a preto sa rozhodne, že hlavným miestom natáčania bude malé poľské mestečko. Sú však Poliaci naozaj takí zachmúrení a depresívni, ako na prvý pohľad vyzerajú?

Kac Wawa

Kac Wawa (2012)

Andrzej (Borys Szyc) sa žení a večer pred svadbou sa stretáva s kamarátmi, aby si zahrali karty, zatiaľ čo jeho snúbenica Marta (Sonia Bohosiewicz) má rozlúčku so slobodou. Keď sú chlapi už opití, začnú sa túlať po Varšave, aby si našli nejaké ľahké ženy, ktoré by im robili spoločnosť po zvyšok noci. Čakajú ich však prekvapenia.

Ophelia

Ophelia (2018)

Kráľovná Gertrúda (Naomi Watts) vezme Oféliu (Daisy Ridley), ktorá je bez matky, na hrad Elsinore, kde sa stane jednou z jej najdôveryhodnejších dvorných dám. Čoskoro však Ofélia zachytí náklonnosť mladého princa Hamleta (George MacKay), no ich prekvitajúci románik sa preruší, keď sa Hamlet vráti do Wittenbergu, aby pokračoval v štúdiu. V tom istom čase začne Gertrúdu zvádzať Hamletov strýko Claudius (Clive Owen).

Karaoğlan

Karaoğlan (2013)

Niektorí ľudia sa narodili, aby sa stali hrdinami a Karaoğlan (Volkan Keskin) sa takým narodil. Bol ešte len dieťa, keď mu bol predurčený osud, ktorý naňho preniesol jeho otec. Seldžucký guvernér Urzu (Suavi Eren) zasnúbil svoju dcéru princeznú Çise (Özlem Yilmaz) s Berke chánom (Macit Sonkan), aby zabránil Mongolom vstúpiť do Anatólie. Mongoli, ktorí si boli vedomí tejto skutočnosti, unesú princeznú Çise. Karaoğlan si pri prechádzke lesom všimne, že Mongoli zajali dievča a v boji sa mu podarí princeznú oslobodiť, hoci nepozná jej totožnosť. Kým ju však chce dostať do bezpečia, v pätách sú mu nepriatelia.

Pýcha a přemlouvání

Pýcha a přemlouvání (2022)

Osem rokov po tom, čo bola Anne Elliotová (Dakota Johnson) odhovorená od toho, aby si vzala muža skromného pôvodu, sa ich cesty opäť skrížili. Využije svoju druhú šancu na pravú lásku?

Zakrytaja škola

Zakrytaja škola (2011) (seriál)

Keď sa na škole náhle stratí učiteľ, skupina študentov sa ho pokúsi nájsť. Ich hľadanie však odkrýva mnoho tajomstiev, čím sa dostávajú do zložitej situácie, z ktorej je ťažké uniknúť.

Terror on the Prairie

Terror on the Prairie (2022)

Roky po americkej občianskej vojne sa manželský pár Hattie (Gina Carano) a Jeb (Donald Cerrone) McAllisterovci snaží udržať svoju farmu v nehostinnej Montane nad vodou. Jeb je bývalý veterán občianskej vojny z Missouri, ktorý v rozhodujúcom momente vojny prešiel zo strany Konfederácie k Únii. Keď jedného dňa odíde do mesta, na ranč prídu štyria tuláci so žiadosťou o jedlo a pomoc. Osamelá Hattie čoskoro zistí, že ide o pomstychtivých vrahov, preto sa pred nimi zabarikáduje aj so svojimi dvoma deťmi vo svojej chatke ozbrojená jedinou brokovnicou.

L'Educazione sentimentale di Eugenie

L'Educazione sentimentale di Eugenie (2005)

Múdra a vášnivá madame De Saint-Ange (Antonella Salvucci) si vzala pod svoje krídla výchovu mladej a negramotnej Eugenie (Sara Sartini) a zároveň chce zviesť markíza Dolmanceho (Valerio Tambone), slávneho homosexuálneho filozofa. S pomocou svojho brata, Cavaliera de Mirvel (Cristian Stelluti) a mladého sluhu Augustina (Salvatore Lizzio), sa Madame podarí zainteresovaných spojiť v jedinom senzuálnom cieli.

Chernobyl: The Lost Tapes

Chernobyl: The Lost Tapes (2022)

Novoobjavené archívne zábery a výpovede svedkov odhaľujú tragédiu v Černobyli a hrdinské úsilie vynaložené na zabránenie ďalšej explózii.

Executive Action

Executive Action (1973)

Prezident Lyndon B. Johnson urobil v roku 1970 veľký trojhodinový rozhovor pre televíziu. Po premiére televízia informovala, že istý materiál bol na žiadosť prezidenta vystrihnutý. Ukázalo sa, že vymazané časti sa týkali Johnsonovho tvrdenia, že Lee Harvey Oswald nebol osamelým strelcom v sprisahaní, ale že v pozadí vraždy Kennedyho bolo niečo viac. Sú za atentátom na JFK spravodajskí agenti, pravicoví politici či chamtiví kapitalisti?

sexting

sexting (2010)

Mladá žena (Julia Stiles) stretne v kaviarni manželku muža, s ktorým má pomer, a povie jej nepeknú pravdu. Je tu ale jedna vec, s ktorou nepočítala.

Cryo

Cryo (2022)

V podzemnom zariadení sa päť vedcov prebúdza z kryospánku a nepamätá si, kým sú alebo ako dlho spali. Čoskoro si uvedomia šokujúce zistenie: tam dole na nich číha vrah a možno sa medzi nimi aj skrýva.

Reklama

Ovládací panel
15. naj užívateľ Veľká Británia
33 bodov

Reklama

Reklama