Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
19. naj používateľ Veľká Británia
46 fanúšikov
/ 30 bodov
Tonach
Gabriel Bátěk
Veľká Británia
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Česko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Gladiátor
(2000)
Píseń z filmu Now we are free od Lise Gerrard
Alexander Veľký
(2004)
Hačikó: Príbeh psa
(2009)
500 dní so Summer
(2009)
Harry Potter a Dary smrti - 2.
(2011)
Rocky
(1976)
Utrhnutý z reťaze
(2005)
Klik
(2006)
Yes Man
(2008)
Šťastie na dosah
(2006)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
19. naj používateľ Veľká Británia
30 bodov
Fanklub
(46)
emma53
filmfanouch
Dzeyna
luka4615
Marky91
Padme_Anakin
FFilipCZ
vercza
ELIAS
filmoid
betinka18
Duncen
Bane_Boss
alisa.upir
tatanapope
Minimie
anglanek
bjjoba
Mishqo
Narcis
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie