Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
51 fanúšikov
/ 34 bodov
filmsim
Šimon Mitro
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Filmový a seriálový nadšenec
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krátkometrážny
Animovaný
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Česko
Veľká Británia
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
La La Land
(2016)
Klub bitkárov
(1999)
Počiatok
(2010)
Drive
(2011)
Mladosť
(2015)
Daj mi tvoje meno
(2017)
Birdman
(2014)
Americká krása
(1999)
Dokonalý trik
(2006)
Chyť ma, ak to dokážeš
(2002)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
34 bodov
Fanklub
(51)
dO_od
Spiker01
Jokolo
Lachtaan
Lucicifer
Glowski
Collossus
Retik
Mirah81
NaughtyKoopa
ASSEMBLEDSK
vito_corle
Endavour
dedasd
simonator
kotilion
BetaIQ
JimDeNiro
jiri1997
mllokovec
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie