Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Animovaný
  • Dráma
  • Akčný
  • Komédia
  • Dokumentárny

O mne

Mám 32 rokov a vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor Podnikový manažment. V súčasnosti pôsobím vo firme Deutsche Telekom Shared Services a ukončil som aj doktorandské štúdium na Ekonomickej univerzite. Mám rad filmy, hudbu, určité druhy športu (tenis, šach, plávanie a pod.), zaujíma ma spoločenské dianie a politika . A zatial toľko stačí o mne. 

 

A odkedy som sa dostal k filmom? Po pravde, nebol som veľký filmový fanúšik. Sem-tam som si pozrel niečo v telke, alebo keď som sa veeeľmi nudil. A o kine ani nehovoriac, to bolo fakt len sporadické. Keď som ale bol raz v kine a videl som film Temný rytier, vtedy sa vo mne niečo zlomilo. Nebolo to ani tak kvôli tomu filmu, ale vďaka hereckému výkonu Heathea Ledgera ako Jokera. Bol to neskutočný zážitok a vtedy som si povedal, že keď existuje, čo i len jeden herec, ktorý vie takto zahrať svoju rolu, tak sa naozaj oplatí tie filmy pozerať a hľadať takéto herecké skvosty, vďaka ktorým sa človeku dostane neuveriteľnému filmovému zážitku.

A prečo som sa prihlásil na ČSFD.cz? No lebo je to jednoducho podľa mňa skvelý portál, ktorý umožňuje človeku vyjadriť svoj názor na určitý film, možno ho tu okomentovať, ohodnotiť a pomáha to v konečnom dôsledku aj tým, ktorí sa snažia vybrať si určitý film, a orientujú sa práve na základe recenzií. Takže som rád, že aj ja môžem mojimi komentármi prispieť k objektívnemu hodnoteniu.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama