Reklama

Reklama

Televízia - TV program

Môj TV program – štvrtok 07.07.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.

Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.

Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:10
06:50

Skore - Hokejový muzikál (2010)

Muzikál / Komédia / Dráma
08:20

Nechápem, ako to dokáže (2011)

Komédia
09:50

Kouzelný svět Davida Copperfielda (2019)

Komédia / Dráma
11:45

Deň čo deň (2018)

Dráma / Romantický / Fantasy
13:25

Jak milovat s D (2019)

Komédia
15:00

Sněhový dort (2006)

Dráma
16:50

Carnage (2011)

Komédia / Dráma
18:10

Hurá na Francúzsko! (2013)

Komédia
19:45

Modigliani (2004)

Dráma / Životopisný
21:50

Žena z pátého patra (2011)

Thriller / Psychologický
23:20

Goethe! (2010)

Dráma / Romantický
02:35

Žraloky na súš(h)i (2011)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:25

Krok za krokom - Yo-Yo's Wedding (1991) (epizóda) (S01E07)

Komédia / Rodinný / Romantický
04:55

Krok za krokom - Just for Kicks (1991) (epizóda) (S01E08)

Komédia / Rodinný / Romantický
05:25

Krok za krokom - Into the Woods (1991) (epizóda) (S01E09)

Komédia / Rodinný / Romantický
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:10

Mentalista - Red John (2013) (epizóda) (S06E08)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
07:05

Mentalista - My Blue Heaven (2013) (epizóda) (S06E09)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
08:05

Mentalista - Green Thumb (2013) (epizóda) (S06E10)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Útek zo sekty: Boj o záchranu dcéry (2019) (TV film)

Krimi / Dráma
16:30

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
17:50

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
18:55

Krok za krokom - Pulling Together (1991) (epizóda) (S01E06)

Komédia / Rodinný / Romantický
19:25

Krok za krokom - Yo-Yo's Wedding (1991) (epizóda) (S01E07)

Komédia / Rodinný / Romantický
19:55

Krok za krokom - Just for Kicks (1991) (epizóda) (S01E08)

Komédia / Rodinný / Romantický
20:15

Krok za krokom - Into the Woods (1991) (epizóda) (S01E09)

Komédia / Rodinný / Romantický
20:55

Mladý Sheldon - Graduation (2020) (epizóda) (S04E01)

Komédia
21:20

Mentalista - My Blue Heaven (2013) (epizóda) (S06E09)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
22:00

Mentalista - Green Thumb (2013) (epizóda) (S06E10)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
03:25

Krok za krokom - Into the Woods (1991) (epizóda) (S01E09)

Komédia / Rodinný / Romantický
03:55

Krok za krokom - Mixed Messages (1991) (epizóda) (S01E10)

Komédia / Rodinný / Romantický
04:05

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
05:05

Dizajnérske duo Nate a Jeremiah (2017) (relácia)

Reality-TV
06:05

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
06:35

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
07:50

Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)

Reality-TV
08:45

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
09:50

Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA (2013) (relácia)

Reality-TV
11:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
12:00

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
13:00

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
13:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
14:25

Šport

14:30

Najlepšie počasie

14:35

Dvojka na zabitie - Pani Columbová (2021) (epizóda) (E01)

Komédia / Krimi
15:50

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
16:55

Semafor - Matka príroda (2018) (epizóda) (E05)

Komédia / Rodinný
17:40

Semafor - Psie kusy (2018) (epizóda) (E06)

Komédia / Rodinný
18:25

Letecké katastrofy - Sekundy pred pristátím (2021) (epizóda) (S21E09)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
19:25

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
20:25

24 hodín na urgente (2011) (relácia)

Dokumentárny
21:20

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
21:50

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
22:55

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
23:40

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
00:15

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
02:30

Prázdniny - Myjavská tragula (2017) (epizóda) (S01E04)

Komédia / Rodinný
03:35

Naši - O ženách a mužoch (2017) (epizóda) (S03E04)

Komédia
04:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
05:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
06:20

Varte s nami (2015) (relácia)

Reality-TV
07:00

Klinika Hope - Vamonos (2013) (epizóda) (S02E09)

Dráma / Fantasy
07:45

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
08:45

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
09:35

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
10:35

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
11:35

Klinika Hope - Wishbones (2014) (epizóda) (S02E10)

Dráma / Fantasy
12:35

Chicago Fire - The Grand Gesture (2018) (epizóda) (S06E23)

Akčný / Dráma
13:30

Chicago Fire - Pilot (2012) (epizóda) (S01E01)

Akčný / Dráma
14:30

Zachránené životy (2018) (seriál)

Dráma
15:30

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
16:20

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
17:20

Chicago Fire - The Grand Gesture (2018) (epizóda) (S06E23)

Akčný / Dráma
18:15

Chicago Fire - Pilot (2012) (epizóda) (S01E01)

Akčný / Dráma
19:05

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
19:50

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
20:30

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
21:15

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
21:35

Smotánka (1996) (relácia)

Publicistický
22:40

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
23:20

Búrlivé víno (2012) (seriál)

Dráma / Rodinný
00:20

Chicago Fire - The Unrivaled Standard (2018) (epizóda) (S06E21)

Akčný / Dráma
00:55

Chicago Fire - One for the Ages (2018) (epizóda) (S06E22)

Akčný / Dráma
02:10

Chicago Fire - The Grand Gesture (2018) (epizóda) (S06E23)

Akčný / Dráma
03:15

Chicago Fire - Pilot (2012) (epizóda) (S01E01)

Akčný / Dráma
04:40

Knight Rider (2008) (TV film)

Akčný / Krimi / Sci-Fi
06:25

Simpsonovci - Little Orphan Millie (2007) (epizóda) (S19E06)

Animovaný / Komédia
06:55

Simpsonovci - Husbands and Knives (2007) (epizóda) (S19E07)

Animovaný / Komédia
07:25

Majstri aukcií (2010) (relácia)

Reality-TV
07:55

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
08:30

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
09:30

Dr. House - Kandidát (2005) (epizóda) (S01E17)

Dráma / Mysteriózny
10:30

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
11:30

Odsúdené - Grófka (2009) (epizóda) (S01E19)

Dráma / Krimi
12:45

Odsúdené - Bezmocnosť (2009) (epizóda) (S01E20)

Dráma / Krimi
14:00

Jason Bourne (2016)

Akčný / Thriller
16:35

40 rokov panic (2005)

Komédia / Romantický
19:05

Neporaziteľný bojovník (2013)

Akčný
21:05

Profesionáli (2008) (seriál)

Komédia / Krimi
21:45

Ochrancovia (2014) (seriál)

Dráma
22:30

Majstri aukcií (2010) (relácia)

Reality-TV
22:50

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
23:10

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
00:00

Simpsonovci - Little Orphan Millie (2007) (epizóda) (S19E06)

Animovaný / Komédia
00:30

Simpsonovci - Husbands and Knives (2007) (epizóda) (S19E07)

Animovaný / Komédia
00:55

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
02:15

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
03:30

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
04:00

Anna zo Zeleného domu - Je niečo húževnatejšie než mladosť? (2017) (epizóda) (S01E03)

Dráma / Historický
04:50

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
05:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
06:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
06:25

Vôňa kvetov a vetra (1996) (seriál)

Dráma / Romantický
07:15

Vôňa kvetov a vetra (1996) (seriál)

Dráma / Romantický
08:10

Denník Dity P. (2013) (relácia)

Publicistický
08:45

Hudson a Rex - Game of Bones (2019) (epizóda) (S02E08)

Krimi / Dráma
09:30

Svet z vtáčej perspektívy (2010) (seriál)

Dokumentárny
10:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
10:35

Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
10:45

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
11:45

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
12:10

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
12:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
14:00

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:18

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

14:20

Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker

14:25

Počasie

14:35

Vraždy v Heraulte (2019) (TV film)

Krimi / Thriller
16:10

Miesto činu - Nickov odpočinok (2020) (epizóda) (S51E02)

Krimi / Dráma
17:40

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Horehronský rozparovač (2006) (epizóda) (E11)

Dokumentárny / Krimi
18:10

Ordinácia s výhľadom na more - Vitajte na Rujane (2017) (epizóda) (E01)

Dráma / Komédia
19:40

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
20:35

Počasie

20:40

Anna zo Zeleného domu - Je niečo húževnatejšie než mladosť? (2017) (epizóda) (S01E03)

Dráma / Historický
21:25

Hudson a Rex - Game of Bones (2019) (epizóda) (S02E08)

Krimi / Dráma
22:05

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
23:05

Počasie

23:10

Denník Dity P. (2013) (relácia)

Publicistický
23:40

Vôňa kvetov a vetra (1996) (seriál)

Dráma / Romantický
00:30

Vôňa kvetov a vetra (1996) (seriál)

Dráma / Romantický
01:20

Zdravá maškrta (2019) (relácia)

Publicistický
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

5 peňazí (2022) (relácia)

Rodinný / Náučný / Animovaný
02:35

Svet z vtáčej perspektívy (2010) (seriál)

Dokumentárny
03:00

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
03:55

Anna zo Zeleného domu - Zrodil sa skrytý poklad (2017) (epizóda) (S01E04)

Dráma / Historický
05:30

V chalúpke a za chalúpkou (1986) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:35

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
05:40

Pa a Pi (1986) (seriál)

Bábkový / Rozprávka
06:00

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
06:30

Cyklopotulky (2016) (relácia)

Dokumentárny
06:40

Senior klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
07:05

Família (2001) (relácia)

Rodinný / Talk-show
07:35

Moja diagnóza (2016) (relácia)

Dokumentárny
08:10

Mojich sedem divov (1987) (relácia)

Talk-show
08:45

Konštantínov tajný kód (2022) (TV film)

Dokumentárny / Historický
10:00

Ekologické bývanie (2013) (seriál)

Dokumentárny
10:25

Radosť zo života (2008) (seriál)

Dokumentárny / Životopisný
11:00

Anjeli strážni (2004) (relácia)

Talk-show
11:25

Návraty k hereckým legendám (2013) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
12:00

Safari - S.O.S. (1986) (epizóda) (E04)

Rodinný / Komédia
12:30

V chalúpke a za chalúpkou (1986) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:35

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
12:40

Trpaslíci (2014) (relácia)

Rodinný
12:45

Listy od Félixa (2002) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:00

Fidlibum (2008) (relácia)

Rodinný
13:05

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:20

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:45

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
14:00

Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)

Publicistický
14:10

Stratené ostrovy Tokia (2018) (TV film)

Dokumentárny
15:05

Stratené ostrovy Tokia (2018) (TV film)

Dokumentárny
16:10

Ján Hus (2015) (TV film)

Historický / Dráma
17:30

Pohoda "on the Ground" (2021) (relácia)

Hudobný
17:50

Noc v archíve (2009) (relácia)

Dokumentárny / Komédia / Hudobný
19:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
19:55

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
00:00

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
00:15

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
00:25

Podaj mi ruku a poď (1989) (seriál)

Dokumentárny / Rozprávka
00:30

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:35

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Listy od Félixa (2002) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:30

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
02:00

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
02:05

Ekologické bývanie (2013) (seriál)

Dokumentárny
02:30

Zázraky ľudstva - Mjanmarsko - Švedagonská pagoda (2018) (epizóda) (E02)

Dokumentárny
03:00

Duel Junior (2021) (relácia)

Rodinný / Súťažný
03:25

My sme malí muzikanti (1976) (seriál)

Hudobný / Rozprávka
03:55

Orol a lastovička (1977) (TV film)

Dráma
05:00

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
06:35

Dva a pol chlapa - Baseball Was Better with Steroids (2009) (epizóda) (S06E24)

Komédia / Romantický
07:00

Dva a pol chlapa - 818-jklpuzo (2009) (epizóda) (S07E01)

Komédia / Romantický
07:30

Priatelia - The One Where Paul's the Man (2000) (epizóda) (S06E22)

Komédia / Romantický
08:00

Priatelia - The One with the Ring (2000) (epizóda) (S06E23)

Komédia / Romantický
08:25

Teória veľkého tresku - The 21-Second Excitation (2010) (epizóda) (S04E08)

Komédia / Romantický
08:55

Teória veľkého tresku - The Boyfriend Complexity (2010) (epizóda) (S04E09)

Komédia / Romantický
09:20

Teória veľkého tresku - The Alien Parasite Hypothesis (2010) (epizóda) (S04E10)

Komédia / Romantický
09:45

Teória veľkého tresku - The Justice League Recombination (2010) (epizóda) (S04E11)

Komédia / Romantický
10:05

Priatelia - The One with the Proposal: Part 1 (2000) (epizóda) (S06E24)

Komédia / Romantický
10:35

Priatelia - The One with the Proposal: Part 2 (2000) (epizóda) (S06E25)

Komédia / Romantický
11:05

Dva a pol chlapa - Whipped Unto the Third Generation (2009) (epizóda) (S07E02)

Komédia / Romantický
11:30

Dva a pol chlapa - Mmm, Fish. Yum. (2009) (epizóda) (S07E03)

Komédia / Romantický
12:25

Mladý Sheldon - Graduation (2020) (epizóda) (S04E01)

Komédia
12:50

Krok za krokom - Frank & Son (1991) (epizóda) (S01E05)

Komédia / Rodinný / Romantický
13:20

Krok za krokom - Pulling Together (1991) (epizóda) (S01E06)

Komédia / Rodinný / Romantický
13:45

Susedia - Profesor (alebo Lászlo pomáha) (2018) (epizóda) (S04E02)

Komédia
14:30

Smrtiace safari (2021)

Akčný / Thriller
16:40

Smrtiaci príliv (2016)

Dráma / Thriller / Horor
18:30

Dva a pol chlapa - Mmm, Fish. Yum. (2009) (epizóda) (S07E03)

Komédia / Romantický
18:55

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
19:05

Jožo Pročko pokúša (2000) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
20:00

Vo štvorici po Slovensku (2012) (relácia)

Dobrodružný / Komédia
20:50

Silvánovci (1996) (seriál)

Komédia
22:00

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
23:15

Aj múdry schybí (1998) (relácia)

Talk-show / Komédia
00:20

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:55

Susedia - Profesor (alebo Lászlo pomáha) (2018) (epizóda) (S04E02)

Komédia
01:25

Teória veľkého tresku - The Irish Pub Formulation (2010) (epizóda) (S04E06)

Komédia / Romantický
02:15

Teória veľkého tresku - The Apology Insufficiency (2010) (epizóda) (S04E07)

Komédia / Romantický
02:50

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
05:00

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
06:05

Kriminálka Las Vegas - Noc boxerov (2002) (epizóda) (S03E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:05

Kriminálka Las Vegas - Smrť pred kamerou (2002) (epizóda) (S03E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
08:05

Ochrana svedkov - Reservations, I've Got a Few (2012) (epizóda) (S05E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:00

Kriminálka New York - Dáma v jazere (2012) (epizóda) (S09E06)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:00

Kriminálka New York - Vražedná hra (2012) (epizóda) (S09E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:00

Kosti - Bikini v polievke (2011) (epizóda) (S06E14)

Komédia / Krimi / Dráma
12:00

Kriminálka Las Vegas - Túžba po krvi (2002) (epizóda) (S03E09)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:05

Kriminálka Las Vegas - Vysoká a nízka (2002) (epizóda) (S03E10)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:10

Kriminálka New York - Neskoré priznanie (2012) (epizóda) (S09E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:05

Kriminálka New York - Preliata krv (2012) (epizóda) (S09E09)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:00

Kosti - Zabijak na muške (2011) (epizóda) (S06E15)

Komédia / Krimi / Dráma
16:55

Dr. House - Kandidát (2005) (epizóda) (S01E17)

Dráma / Mysteriózny
17:55

Ochrana svedkov - Reservations, I've Got a Few (2012) (epizóda) (S05E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:50

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
19:45

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
20:40

Klan (2013) (seriál)

Dráma / Rodinný
21:25

Presne takto o rok (2016) (relácia)

Reality-TV
22:15

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
22:35

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:05

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:40

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
00:35

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
01:45

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
04:00

Bob a Bobek (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:05

Bob a Bobek (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:15

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
04:35

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
04:45

Mach a Šebestová na cestách (2005) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:55

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
05:05

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:20

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:45

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
06:10

Medzi nami zvieratkami (2007) (seriál)

Animovaný
06:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
06:30

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
07:00

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
07:25

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
07:40

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
08:05

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
08:15

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
08:25

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
08:50

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
09:05

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
09:20

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
09:35

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
09:45

Barbapapa (1973) (seriál)

Animovaný
09:50

Rozprávanie o víle Amálke (1975) (seriál)

Animovaný
10:00

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:10

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
10:20

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
10:35

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:45

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
11:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
11:05

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
11:15

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
11:35

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
11:45

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:30

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
12:35

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:40

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
13:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
13:35

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
13:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
14:00

Z rozprávky do rozprávky (2015) (relácia)

Rozprávka / Rodinný
14:10

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:30

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:45

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:10

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
15:30

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:40

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
16:00

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
16:15

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:35

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:50

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:05

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
17:10

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
17:25

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:50

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
18:00

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:10

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
18:20

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
18:35

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:50

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
19:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
19:30

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
19:45

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
19:55

Kikirikí (2015) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
20:05

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
20:20

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
20:30

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
20:40

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
21:05

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
21:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
21:30

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
21:45

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
21:55

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
22:05

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
22:25

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
22:50

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:15

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
23:25

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
23:35

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
23:50

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:00

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:10

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:35

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Ocko hrdina (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
01:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
01:30

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:45

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
02:00

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:20

Mach a Šebestová na prázdninách (1998) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:30

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
02:45

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
03:10

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
03:15

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
03:25

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
03:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
04:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
05:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:05

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
06:45

V mene zákona (2009) (seriál)

Krimi
07:10

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
08:05

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Uragán (2001) (relácia)

Komédia / Talk-show
15:25

Uragán (2001) (relácia)

Komédia / Talk-show
16:20

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
17:05

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
17:50

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
18:50

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
19:45

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
20:25

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
21:25

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
22:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:20

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
03:25

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
04:15

Folklorika (2018) (relácia)

Dokumentárny
04:40

Poklady Slovenska (2000) (seriál)

Dokumentárny
04:55

Folklórny festival Východná (2010) (relácia)

Hudobný
05:45

Slovenské unikáty (1999) (seriál)

Dokumentárny
05:55

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
06:20

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
06:30

Doktorka Quinnová - Dostihy (1993) (epizóda) (S02E01)

Dráma / Rodinný / Western
07:20

Štúrovci - Episode 3 (1991) (epizóda) (S01E03)

Dráma / Historický
08:30

Alexander Eckerdt (1993) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný / Krátkometrážny
08:55

Dedičstvo otcov (2013) (TV film)

Dokumentárny / Hudobný / Krátkometrážny
09:10

Cyril a Metod (1988) (TV film)

Dokumentárny / Historický
09:50

Cyril a Metod (1988) (TV film)

Dokumentárny / Historický
10:30

Mojich sedem divov (1987) (relácia)

Talk-show
11:05

Ranč Pri zelenej sedme - Ako sme sa stali chovateľmi koní (1998) (epizóda) (S01E07)

Komédia / Rodinný
11:30

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
11:40

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
12:10

Doktorka Quinnová - Duchovná spása (1993) (epizóda) (S02E05)

Dráma / Rodinný / Western
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
14:00

Příběhy slavných - Neřízená střela Stella (2006) (epizóda) (S07E14)

Dokumentárny / Životopisný
14:50

KLUB 3 (2020) (relácia)

Publicistický
15:25

Bakalárske návraty 1998 (1997) (relácia)

Poviedkový
15:55

Hosť Nory Gubkovej (2021) (relácia)

Talk-show
16:15

Soirée z Mlynskej doliny (1999) (relácia)

Talk-show
16:50

Oratórium sv. Cyrila a Metoda (1992) (koncert)

Hudobný
00:00

Večer Milana Markoviča (2021) (relácia)

Talk-show
00:45

Osobnosti (2003) (seriál)

Dokumentárny / Životopisný
00:50

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
00:55

Spieva celá rodina (2001) (relácia)

Súťažný / Hudobný / Zábavný
01:25

Nech žije deduško - Prieskum (1978) (epizóda) (E04)

Rodinný / Komédia
01:50

V ramenách rieky (1983) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
02:10

S batohom cez hory (1983) (seriál)

Dokumentárny / Rodinný / Krátkometrážny
02:25

Encyklopédia slovenských obcí (1991) (seriál)

Dokumentárny
02:45

Senior klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:10

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:20

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:35

Na ľudovú nôtu (1981) (relácia)

Hudobný
03:50

Folklorika (2018) (relácia)

Dokumentárny
04:25

Chalupári - Kapor (1975) (epizóda) (E02)

Komédia
05:10

Kdo probudí Pindruše ...? (1989) (TV film)

Rozprávka
06:10

Koloběžka první (1984) (TV film)

Rozprávka
07:25

Poklad na Sovím Hrádku (2004) (TV film)

Rozprávka
08:35

Florenc 13,30 (1957)

Komédia
10:00

Artuš, Merlin a Prchlíkovci (1995)

Rodinný / Komédia
11:20

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Rozprávka / Rodinný / Dobrodružný
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Udalosti ČT (1993) (relácia)

Publicistický
13:50

Festivalové vteřiny (1996) (relácia)

Publicistický
14:00

Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)

Publicistický / Športový
14:13

Losování Sportky a Šance

14:20

Hříšní lidé města pražského - Prísaha (1968) (epizóda) (E01)

Krimi / Komédia / Dráma
15:05

Hříšní lidé města pražského - Malý a veľký vrah (1968) (epizóda) (E02)

Krimi / Komédia / Dráma
15:54

Výsledky losování Šťastných 10

15:55

Vraždy v kruhu - Vítěz nejde do finále (2015) (epizóda) (E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:10

Endeavour - Domov (2013) (epizóda) (S01E05)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:45

Florenc 13,30 (1957)

Komédia
20:10

Bolkoviny (1997) (relácia)

Talk-show / Zábavný
21:05

Banánové rybičky (1999) (relácia)

Talk-show / Komédia
21:45

Legendy kriminalistiky - Novoroční vražda (2019) (epizóda) (S02E03)

Dokumentárny / Krimi
22:15

Jak se vede, sousede? (2010) (relácia)

Talk-show / Rodinný
22:55

Malá farma (2010) (relácia)

Reality-TV
23:20

Kluci v akci (2005) (relácia)

Reality-TV
23:45

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentárny
00:00

Žiješ jenom 2x (2013) (relácia)

Publicistický
00:25

Toulavá kamera (2003) (relácia)

Dokumentárny
00:59

Studio 6 (1994) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolajte sestričky - Episode 4 (2021) (epizóda) (S10E04)

Dráma / Historický
04:20

Tajemství železnic - Vlakem po Praze (2013) (epizóda) (E02)

Dokumentárny
04:45

Zázraky starověku (2014) (seriál)

Dokumentárny
05:25

Kouzlo Afriky (2005) (seriál)

Dokumentárny
05:50

Francie, má láska (2019)

Dokumentárny
06:55

Města bez bariér - Mariánské Lázně (2022) (epizóda) (E07)

Dokumentárny
07:00

Tábor – sen, město, symbol (2020) (TV film)

Dokumentárny
07:55

Největší Čech - Mistr Jan Hus (2005) (epizóda) (E06)

Dokumentárny / Životopisný
08:30

Křesťanský magazín (2002) (relácia)

Publicistický
09:00
10:35

Lapidárium: Příběh kaple (1995) (TV film)

Dokumentárny / Historický / Krátkometrážny
10:55

Krídelko alebo stehienko? (1976)

Komédia
12:40

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentárny
12:45

Pandí mládě z Francie (2018) (TV film)

Dokumentárny
13:40

Postřehy odjinud (1993) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)

Publicistický
14:00

Vysoká hra pro pravou dámu (1966)

Western / Komédia / Dráma
15:40

Kto nájde priateľa, nájde poklad (1981)

Komédia / Dobrodružný / Akčný
17:20

Babylon Berlín - Episode 1 (2020) (epizóda) (S03E01)

Krimi / Dráma / Historický
18:15

Parta Maraton (2016) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
19:00

Temný les - Zakázaný pokoj (2020) (epizóda) (E03)

Krimi / Dráma
19:50

Historie.cs (2008) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický / Talk-show
20:40

Křesťanský magazín (2002) (relácia)

Publicistický
21:10

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
21:35

Popcorn (2005) (relácia)

Publicistický
22:05

Ta naše povaha česká (1993) (relácia)

Publicistický
22:30

Folklorika (2007) (relácia)

Dokumentárny
22:55

Cesty (2006) (relácia)

Dokumentárny / Krátkometrážny
23:15

Půda nad zlato (2021)

Dokumentárny / Krátkometrážny
23:40

Československý filmový týždenník (1954) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Dcery a synové divočiny - Usana (2020) (epizóda) (E05)

Dokumentárny
03:25

Objevování světa - Laos (2018) (TV film)

Dokumentárny
14:00

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
14:15

Leonardo da Vinci, všestranný umělec (2019) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný
15:10

Na plovárně (1998) (relácia)

Talk-show
15:35

Big Bít (1998) (seriál)

Dokumentárny / Hudobný
16:35

Romantické komédie (2019)

Dokumentárny / Komédia / Romantický
17:50

Kanadská soda (2011) (relácia)

Komédia
18:15

Jan Borna aneb Dokreslení Janka (2020) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný
19:10

Bohemia JazzFest 2021 (2021) (koncert)

Hudobný
20:05

Chaplinovy trampoty (1918)

Komédia / Krátkometrážny
20:30

Na moll (2002) (seriál)

Hudobný / Publicistický / Dokumentárny
21:10

Blues ze Staré Pekárny (2002) (koncert)

Hudobný / Dokumentárny
21:35

Sólo pro... Vlastu Třešňáka (2006) (koncert)

Hudobný / Dokumentárny
22:15

Ve dveřích je A.G. (2000) (relácia)

Dokumentárny
22:40

proStory (2011) (relácia)

Publicistický
23:10

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
04:00

Jedenácté přikázání (1935)

Komédia
05:45

Bažanti idú do boja (1974)

Komédia / Vojnový / Dobrodružný
07:40

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Komédia / Muzikál / Western
09:50

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Komédia / Muzikál
11:50

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
14:15

Vinári - Klip (2014) (epizóda) (S01E04)

Komédia
15:30

Talk show Jana Krausa (2010) (relácia)

Talk-show / Zábavný
16:35

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
17:50

Rozpáľ to v Španielsku, šéfe! (2018) (relácia)

Reality-TV
18:45

Z místa činu (2020) (relácia)

Dráma / Krimi / Dokumentárny
19:45

Jedenácté přikázání (1935)

Komédia
21:35

Bažanti idú do boja (1974)

Komédia / Vojnový / Dobrodružný
00:10

M.A.S.H. - Der Tag (1976) (epizóda) (S04E18)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

Nový den (2020) (relácia)

Publicistický
02:15

M.A.S.H. - Hawkeye (1976) (epizóda) (S04E19)

Komédia / Dráma / Vojnový
02:50

Vinári - Klip (2014) (epizóda) (S01E04)

Komédia
04:25

Hviezdna brána - Tok´rovia 1/2 (1998) (epizóda) (S02E11)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
05:25

Hviezdna brána - Tok´rovia 2/2 (1998) (epizóda) (S02E12)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
06:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Seznam smrti (2018) (epizóda) (S10E04)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
07:20

Simpsonovci - Bart the General (1990) (epizóda) (S01E05)

Animovaný / Komédia
07:50

Simpsonovci - Moaning Lisa (1990) (epizóda) (S01E06)

Animovaný / Komédia
08:20

Simpsonovci - The Call of the Simpsons (1990) (epizóda) (S01E07)

Animovaný / Komédia
08:50

Simpsonovci - The Telltale Head (1990) (epizóda) (S01E08)

Animovaný / Komédia
09:10

Hviezdna brána - Duchovia (1998) (epizóda) (S02E13)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
10:10

Hviezdna brána - Svätý kameň (1998) (epizóda) (S02E14)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zabijáci (2018) (epizóda) (S10E06)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
12:15

Simpsonovci - The War of the Simpsons (1991) (epizóda) (S02E20)

Animovaný / Komédia
12:45

Simpsonovci - Three Men and a Comic Book (1991) (epizóda) (S02E21)

Animovaný / Komédia
13:15

Simpsonovci - Blood Feud (1991) (epizóda) (S02E22)

Animovaný / Komédia
13:45

Simpsonovci - Mr. Lisa Goes to Washington (1991) (epizóda) (S03E02)

Animovaný / Komédia
14:15

Autosalon (2005) (relácia)

Publicistický / Športový
15:25

Výměna aut limited edition (2021) (relácia)

Zábavný
16:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Ať rozhodne osud (2019) (epizóda) (S11E01)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
17:05

Cyklosalon.tv (2021) (relácia)

Publicistický
17:35

Simpsonovci - The War of the Simpsons (1991) (epizóda) (S02E20)

Animovaný / Komédia
18:05

Simpsonovci - Three Men and a Comic Book (1991) (epizóda) (S02E21)

Animovaný / Komédia
18:35

Simpsonovci - Blood Feud (1991) (epizóda) (S02E22)

Animovaný / Komédia
19:00

Simpsonovci - Mr. Lisa Goes to Washington (1991) (epizóda) (S03E02)

Animovaný / Komédia
19:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zabijáci (2018) (epizóda) (S10E06)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
20:15

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Strážce (2019) (epizóda) (S10E23)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
21:15

Killjoys: Vesmírní lovci - Tři povstalci (2019) (epizóda) (S05E06)

Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi
22:15

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:25

Partička (2011) (relácia)

Komédia
01:40

Re-Play (2009) (relácia)

Publicistický
02:10

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (relácia)

Dokumentárny / Športový
03:20

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (relácia)

Dokumentárny / Športový
04:05

Divá Bára (1949)

Dráma / Romantický
05:40

Neohlížej se, jde za námi kůň! (1979)

Komédia / Rodinný
07:20

Dívka z údolí (2020)

Komédia / Muzikál / Romantický
09:40

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Rodinný / Sci-Fi / Dobrodružný
11:55

Pozvánka pro pistolníka (1964)

Western
14:00

Love Story (1970)

Dráma / Romantický
16:05

Lady Grey (2017)

Thriller / Krimi / Mysteriózny
18:25

Cesta bez návratu (2017)

Dráma / Thriller
20:20

Čarovný mešec (1996)

Rozprávka / Dobrodružný
22:10

Killjoys: Vesmírní lovci - Zápas (2019) (epizóda) (S05E05)

Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi
23:15

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:35

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - V zajatí, 2. časť (2011) (epizóda) (S09E09)

Akčný / Krimi / Dráma
02:00

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Otcove hriechy (2011) (epizóda) (S09E10)

Akčný / Krimi / Dráma
03:05

Příliš malý svět (2019)

Dráma / Sci-Fi
04:05

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
05:00

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
06:15

Rosamunde Pilcher - Navždy svoji (2017) (epizóda) (E140)

Dráma / Romantický
08:05

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
09:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
10:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
11:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
13:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
14:00

Rosamunde Pilcher - Blízkosť sŕdc (2018) (epizóda) (E144)

Dráma / Romantický
15:55

Zúfalé manželky - Careful the Things You Say (2009) (epizóda) (S06E07)

Dráma / Komédia / Mysteriózny
16:55

Máma na zabití - When Harry Met Fergus (2022) (epizóda) (E01)

Krimi
18:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
19:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
20:00

Plastická chirurgie s. r. o. - Escobar Gallardo (2003) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Krimi
21:10

Plastická chirurgie s. r. o. - Erica Noughton (2004) (epizóda) (S02E01)

Dráma / Krimi
22:20

Everwood - Foreverwood: Part 2 (2006) (epizóda) (S04E22)

Dráma / Rodinný
23:20

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:25

Divoký anjel (1998) (seriál)

Telenovela / Dráma / Komédia
01:40

Krejzovi - Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (2019) (epizóda) (S01E41)

Komédia
03:20

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
05:00

Vraždy v Midsomeri - Dolu medzi mŕtvymi (2006) (epizóda) (S09E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:00

Prípad pre dvoch - Mord aus Liebe (2004) (epizóda) (S24E02)

Krimi / Thriller
08:15

Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)

Krimi / Akčný
09:10

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Strieborná vojna (2005) (epizóda) (S03E04)

Akčný / Krimi / Dráma
10:10

Julie Lescautová - Puma (2012) (epizóda) (S21E02)

Krimi / Dráma
12:05

Vraždy v Midsomeri - Smrť v chóre (2006) (epizóda) (S09E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Zámena (2005) (epizóda) (S03E05)

Akčný / Krimi / Dráma
15:05

Kosti - Zubár v zákope (2010) (epizóda) (S05E13)

Komédia / Krimi / Dráma
16:00

Myšlienky vraha - Awakenings (2020) (epizóda) (S15E02)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:55

Prípad pre dvoch - Tod der Arztfrau (2004) (epizóda) (S24E01)

Krimi / Thriller
18:05

Kosti - Dôkaz v pudingu (2010) (epizóda) (S05E12)

Komédia / Krimi / Dráma
19:05

Myšlienky vraha - Under the Skin (2020) (epizóda) (S15E01)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
20:00

Drsný šerif - Opiates and Antibiotics (2017) (epizóda) (S06E07)

Akčný / Krimi / Dráma
21:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Strieborná vojna (2005) (epizóda) (S03E04)

Akčný / Krimi / Dráma
22:15

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
01:50

Drsný šerif - Cowboy Bill (2017) (epizóda) (S06E08)

Akčný / Krimi / Dráma
03:05

Julie Lescautová - Puma (2012) (epizóda) (S21E02)

Krimi / Dráma
04:55

Pobav mě (2017)

Komédia
08:25

Slnko, seno, erotika (1991)

Komédia
10:25

Let's Dance (2019)

Dráma / Komédia / Tanečný
12:15
14:15

Ve jménu ďábla (2019)

Dráma
16:10

Děkuji za vaše služby (2017)

Dráma / Vojnový / Životopisný
17:55

Město podivínů (2018)

Dráma / Sci-Fi / Thriller
19:35

Vládca Paríža (2018)

Dobrodružný / Krimi
21:30

Dvě hodiny (2018)

Rodinný
23:40

Svadba nebude, a basta! (2016) (TV film)

Dráma / Romantický
01:20

Milenec na záskok (2017)

Romantický
03:05

Zabudnutý princ (2020)

Dobrodružný / Komédia / Fantasy
06:30

Teleshopping Soukup shop Auto

06:50

Hlavní zprávy (2013) (relácia)

Publicistický
06:55

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
07:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
08:50

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
09:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
10:40

Hvězdy minulosti (2022) (relácia)

Publicistický
11:00

Vaření se Soukupem (2021) (relácia)

Publicistický
11:50

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
13:05

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
14:15

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Risk (2003) (epizóda) (S04E12)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:05

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Rotten (2003) (epizóda) (S04E13)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:55

Skutečné krimi události (2022) (relácia)

Krimi / Publicistický
16:20

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Mercy (2003) (epizóda) (S04E14)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
17:10

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Pandora (2003) (epizóda) (S04E15)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:00

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
19:10

Hlavní zprávy (2013) (relácia)

Publicistický
19:15

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
19:55

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
20:50

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
03:00

Klenot.TV (2016) (relácia)

05:45

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
07:30

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
08:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
09:35

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
10:40

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
11:55

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:55

Zločinné úmysly - Dramma Giocoso (2006) (epizóda) (S05E16)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:00

Ťažké časy (1998) (TV film)

Akčný / Krimi
15:50

Zločinné úmysly - Vacancy (2006) (epizóda) (S05E17)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:45

La Parta (2015) (relácia)

Komédia
17:25

Kdopak by se Čecha bál (2013) (relácia)

Talk-show
18:00

112 (2014) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
21:45

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
22:30

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
23:00

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:00

Česká tajenka (2013) (relácia)

Súťažný
01:30

Hvězdy na cestách (2010) (relácia)

Dokumentárny

Reklama

Reklama