Televízia - TV program
predchádzajúci
následujúci
piatok 01.03.
sobota 02.03.
nedeľa 03.03.
pondelok 04.03.
utorok 05.03.
streda 06.03.
štvrtok 07.03.
piatok 08.03.
sobota 09.03.
nedeľa 10.03.
pondelok 11.03.
utorok 12.03.
streda 13.03.
štvrtok 14.03.
piatok 15.03.
sobota 16.03.
nedeľa 17.03.
pondelok 18.03.
utorok 19.03.
streda 20.03.
štvrtok 21.03.
Môj TV program – utorok 09.04.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.
Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.
Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.
Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
06:00
Teleráno (2002) (relácia)
Publicistický / Rodinný
08:25
Zámena manželiek (2004) (relácia)
Reality-TV
09:55
Mama na prenájom III
10:55
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
12:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
12:10
Susedia
12:50
Mentalista - Flame Red (2008) (epizóda) (S01E09)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
13:50
Mentalista - Red Brick and Ivy (2008) (epizóda) (S01E10)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
14:50
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
15:55
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
17:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
17:25
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
17:55
Mama na prenájom III
19:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
20:30
Dunaj, k vašim službám - Episode 22 (2024) (epizóda) (S05E22)
Dráma / Romantický
21:55
Policie Modrava - Vyhasnutý prípad (2019) (epizóda) (S03E07)
Krimi / Dráma / Thriller
23:10
Špecialisti - Bóža (2020) (epizóda) (S04E20)
Krimi / Thriller
00:15
Mentalista - Flame Red (2008) (epizóda) (S01E09)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
01:15
Mentalista - Red Brick and Ivy (2008) (epizóda) (S01E10)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
02:10
Policie Modrava - Neznámy útočník (2019) (epizóda) (S03E06)
Krimi / Dráma / Thriller
03:10
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
04:55
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
05:45
Krimi (2009) (relácia)
Publicistický
06:15
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
08:35
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
09:50
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
12:00
Noviny o 12:00 (2011) (relácia)
Publicistický
12:30
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
13:20
Kriminálka Miami - Kyberlebrita (2007) (epizóda) (S06E02)
Akčný / Krimi / Dráma
14:20
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
15:30
Top Star (2011) (relácia)
Publicistický
15:50
Nákupné maniačky (2013) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
17:15
Riskuj! (2022) (relácia)
Súťažný
17:50
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
19:00
Krimi (2009) (relácia)
Publicistický
19:30
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)
Reality-TV
22:55
Moja prvá dovolenka (2016) (relácia)
Reality-TV
00:00
Myšlienky vraha - Nevinný (2010) (epizóda) (S06E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
01:00
Riskuj! (2022) (relácia)
Súťažný
01:45
Krimi (2009) (relácia)
Publicistický
02:15
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
02:55
Nemocnica
03:50
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
04:50
Adela show (2010) (relácia)
Talk-show
06:00
Druhý dych (2011) (seriál)
Romantický
06:40
Túžba tela (2005) (seriál)
Telenovela / Romantický / Dráma
07:25
Túžba tela (2005) (seriál)
Telenovela / Romantický / Dráma
08:25
Krok za krokom - Close Encounters of the Marital Kind (1993) (epizóda) (S03E12)
Komédia / Rodinný / Romantický
09:10
Krok za krokom - The Marrying Dude (1993) (epizóda) (S03E09)
Komédia / Rodinný / Romantický
09:55
Chicago Fire - Zvedněte se (2016) (epizóda) (S05E07)
Akčný / Dráma
10:55
S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)
Romantický / Komédia / Dráma
11:45
S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)
Romantický / Komédia / Dráma
12:50
Chlapi neplačú (2013) (seriál)
Dráma / Rodinný
14:05
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
15:15
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
16:05
Túžba tela (2005) (seriál)
Telenovela / Romantický / Dráma
17:05
Túžba tela (2005) (seriál)
Telenovela / Romantický / Dráma
18:00
Chicago Fire - Stovka (2016) (epizóda) (S05E08)
Akčný / Dráma
19:00
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
19:55
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
20:55
Krok za krokom - Sister Act (1993) (epizóda) (S03E10)
Komédia / Rodinný / Romantický
21:25
Krok za krokom - Bad Girls (1994) (epizóda) (S03E13)
Komédia / Rodinný / Romantický
21:55
Priatelia - O tom, ako sa Joey sťahoval (1996) (epizóda) (S02E16)
Komédia / Romantický
22:25
Priatelia - Ako sa Eddie prisťahoval (1996) (epizóda) (S02E17)
Komédia / Romantický
22:55
Nemocnice New Amsterdam - The Crossover (2022) (epizóda) (S04E12)
Dráma
23:55
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
00:50
Nedodržaný sľub (2021) (seriál)
Dráma
01:30
S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)
Romantický / Komédia / Dráma
02:15
S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)
Romantický / Komédia / Dráma
03:00
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
03:35
Smotánka (1996) (relácia)
Publicistický
04:35
Haló (2012) (relácia)
Komédia
05:05
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
06:15
Nákupné maniačky (2013) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
07:35
Letecké katastrofy (2003) (seriál)
Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
08:55
Vojna aukcií (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
09:45
Vražedné čísla - Sacrifice (2005) (epizóda) (S01E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:40
Vražedné čísla - Noisy Edge (2005) (epizóda) (S01E12)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:40
Riskuj! (2022) (relácia)
Súťažný
12:30
Extrémne prípady (2012) (relácia)
Reality-TV
13:45
Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)
Reality-TV
14:50
Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)
Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
15:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)
Súťažný / Reality-TV
16:55
Letecké katastrofy (2003) (seriál)
Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
18:00
Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)
Reality-TV
19:00
Naši - Zase škola (2016) (epizóda) (S02E01)
Komédia
19:35
Profesionáli - Pes (2014) (epizóda) (S08E17)
Komédia / Krimi
20:30
Čo sme komu urobili? (2014)
Komédia
22:35
Bobule (2008)
Komédia
00:35
Profesionáli - Pes (2014) (epizóda) (S08E17)
Komédia / Krimi
01:30
Mafstory - Nadine a Lešek (2008) (epizóda) (S05E11)
Komédia
02:25
Kinosála (2017) (relácia)
Publicistický
02:35
It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:55
Chlpatí šampióni II (2021) (relácia)
Súťažný / Reality-TV
03:50
Tajomstvá úchvatných záhrad (2019) (seriál)
Dokumentárny
04:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
04:50
Góly - body - sekundy (1993) (relácia)
Publicistický / Športový
05:05
Peniaze (2021) (relácia)
Publicistický
05:30
Dámsky klub (2011) (relácia)
Publicistický / Rodinný
07:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
08:30
Vulkány (2018) (seriál)
Dokumentárny
09:00
Detektívi zo severu IV
10:00
Na krok od neba
11:00
Duel (2006) (relácia)
Súťažný
11:25
Všade dobre, doma naj (2023) (relácia)
Súťažný
12:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
12:25
Dámsky klub (2011) (relácia)
Publicistický / Rodinný
14:05
Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
14:40
Zdravá maškrta (2019) (relácia)
Publicistický
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
16:30
Bez batožiny (2006) (seriál)
Dokumentárny
17:00
Detektívi zo severu V
17:50
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
17:55
Duel (2006) (relácia)
Súťažný
18:25
Všade dobre, doma naj (2023) (relácia)
Súťažný
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
19:55
Góly - body - sekundy (1993) (relácia)
Publicistický / Športový
20:15
Počasie
20:30
Oktopus
21:30
Oktopus
22:35
Miesto zločinu Ostrava - Krásne svetlo (2020) (epizóda) (E01)
Krimi / Dráma
23:40
Operácia Eichmann
01:40
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
02:30
Góly - body - sekundy (1993) (relácia)
Publicistický / Športový
02:50
Počasie
03:00
Na krok od neba
03:55
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
06:00
Zázračný ateliér (2013) (relácia)
Rodinný
06:05
Ja a moja rodina (2008) (seriál)
Dokumentárny
06:20
Zbojník Jurošík (1991) (seriál)
Animovaný / Rozprávka
06:25
Zbojník Jurošík (1991) (seriál)
Animovaný / Rozprávka
06:35
Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)
Animovaný / Komédia / Rodinný
06:40
Lilin ostrov pokladov (2014) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)
Animovaný / Rodinný
07:00
Bella a Sebastián (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný
07:15
Bella a Sebastián (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný
07:30
Živá panoráma (1998) (relácia)
Dokumentárny / Hudobný
08:00
Správy - Hírek (2011) (relácia)
Publicistický
08:05
Rusínsky magazín (2012) (relácia)
Publicistický
08:30
Rusínska publicistika
09:00
Regina (2019) (relácia)
Publicistický
09:55
Mesto Anatol (1988) (TV film)
Dráma
11:30
Obedníček
11:35
Píkova zoo (2018) (seriál)
Animovaný / Rodinný
11:40
Pa a Pi (1986) (seriál)
Bábkový / Rozprávka
11:50
Trpaslíci (2014) (relácia)
Rodinný
12:00
Živá panoráma (1998) (relácia)
Dokumentárny / Hudobný
12:20
Cyklopotulky (2016) (relácia)
Dokumentárny
12:30
Experiment (2018) (relácia)
Talk-show
12:55
Peniaze (2021) (relácia)
Publicistický
13:20
Anjeli strážni (2004) (relácia)
Talk-show
14:10
Budujeme Slovensko III
14:35
Budujeme Slovensko III
15:05
Tajomstvá vesmíru
15:55
Cesty za umením (2021) (seriál)
Dokumentárny
16:30
Regina (2019) (relácia)
Publicistický
17:30
Autosalón (2011) (relácia)
Publicistický
17:55
VAT (2009) (relácia)
Publicistický
18:30
Večerníček
18:35
Píkova zoo (2018) (seriál)
Animovaný / Rodinný
18:45
Lilin ostrov pokladov (2014) (seriál)
Animovaný / Rodinný
18:50
Fidlibum (2008) (relácia)
Rodinný
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)
Animovaný / Rodinný
19:10
Bella a Sebastián (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný
19:25
Bella a Sebastián (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný
19:35
Ja a moja rodina (2008) (seriál)
Dokumentárny
19:50
Zázračný ateliér (2013) (relácia)
Rodinný
20:00
Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)
Publicistický
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
DNA popu: Peter Nagy
20:35
Záhady pokladov Tutanchamóna
21:30
Sága rodu Rothschildovcov
22:25
Večera s Havranom (2014) (relácia)
Talk-show / Publicistický
23:35
Alojz Hanúsek - muž s kinoaparátom
00:30
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
01:20
Správy - Hírek (2011) (relácia)
Publicistický
04:10
Zig a Sharko (2010) (seriál)
Animovaný / Fantasy / Akčný
05:00
Bernieho dobrodružstvá (2021) (seriál)
Animovaný / Komédia / Rodinný
05:10
Oggy a šváby (2022) (seriál)
Animovaný / Dobrodružný / Komédia
06:00
Aj múdry schybí (1998) (relácia)
Talk-show / Komédia
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc (2014) (relácia)
Komédia
08:55
Partička (2009) (relácia)
Komédia / Reality-TV
10:15
Mladý Sheldon - Jiu-Jitsu, Bubble Wrap, and Yoo-hoo (2018) (epizóda) (S01E17)
Komédia
10:35
Mladý Sheldon - A Mother, a Child and a Blue Man's Backside (2018) (epizóda) (S01E18)
Komédia
11:05
M.A.S.H. - Germ Warfare (1972) (epizóda) (S01E11)
Komédia / Dráma / Vojnový
11:30
M.A.S.H. - Dear Dad (1972) (epizóda) (S01E12)
Komédia / Dráma / Vojnový
12:10
Dva a pol chlapa - Madame and Her Special Friend (2005) (epizóda) (S03E09)
Komédia / Romantický
12:35
Dva a pol chlapa - Something Salted and Twisted (2005) (epizóda) (S03E10)
Komédia / Romantický
13:00
Teória veľkého tresku - The Matrimonial Metric (2018) (epizóda) (S11E12)
Komédia / Romantický
13:25
Teória veľkého tresku - The Solo Oscillation (2018) (epizóda) (S11E13)
Komédia / Romantický
13:55
Teória veľkého tresku - The Separation Triangulation (2018) (epizóda) (S11E14)
Komédia / Romantický
14:20
Teória veľkého tresku - The Novelization Correlation (2018) (epizóda) (S11E15)
Komédia / Romantický
14:50
Teória veľkého tresku - The Neonatal Nomenclature (2018) (epizóda) (S11E16)
Komédia / Romantický
15:15
Teória veľkého tresku - The Athenaeum Allocation (2018) (epizóda) (S11E17)
Komédia / Romantický
15:45
Priatelia - O videu (1996) (epizóda) (S02E14)
Komédia / Romantický
16:15
Priatelia - O Rossovi a Rachel... veď viete (1996) (epizóda) (S02E15)
Komédia / Romantický
16:45
Dva a pol chlapa - Santa's Village of the Damned (2005) (epizóda) (S03E11)
Komédia / Romantický
17:15
Dva a pol chlapa - That Special Tug (2006) (epizóda) (S03E12)
Komédia / Romantický
17:45
M.A.S.H. - Edwina (1972) (epizóda) (S01E13)
Komédia / Dráma / Vojnový
18:15
M.A.S.H. - Love Story (1973) (epizóda) (S01E14)
Komédia / Dráma / Vojnový
18:50
Mladý Sheldon - Summer Sausage, a Pocket Poncho, and Tony Danza (2018) (epizóda) (S01E21)
Komédia
19:15
Mladý Sheldon - Vanilla Ice Cream, Gentleman Callers, and a Dinette Set (2018) (epizóda) (S01E22)
Komédia
19:45
Susedia
20:30
Matrix (1999)
Akčný / Sci-Fi
23:15
Prísne tajná misia (2005)
Akčný / Sci-Fi / Dobrodružný
01:20
UEFA EURO 2024: Magazín
01:45
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
01:55
Susedia
02:30
Silvánovci (1996) (seriál)
Komédia
03:50
Susedia
04:00
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
04:40
Prvé oddelenie (2009) (seriál)
Krimi
05:25
Diagnóza: Vražda - Gangland: Part 2 (1999) (epizóda) (S07E08)
Krimi / Dráma / Komédia
06:10
Diagnóza: Vražda - The Mouth That Roared (1999) (epizóda) (S07E09)
Krimi / Dráma / Komédia
06:55
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
08:00
Prvé oddelenie (2009) (seriál)
Krimi
09:20
Vraždy v Midsomeri - Incident v Cooper Hille (2016) (epizóda) (S18E02)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:45
Diagnóza: Vražda VII
12:30
Diagnóza: Vražda - Santa Claude (1999) (epizóda) (S07E11)
Krimi / Dráma / Komédia
13:15
Diagnóza: Vražda - Man Overboard (2000) (epizóda) (S07E12)
Krimi / Dráma / Komédia
14:00
Dr. House - Ochrancovia (2009) (epizóda) (S05E21)
Dráma / Mysteriózny
15:00
Dr. House - Rozdvojený House (2009) (epizóda) (S05E22)
Dráma / Mysteriózny
16:00
Vraždy v Midsomeri - Vražda v cieli (2016) (epizóda) (S18E03)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:00
Vražedné čísla - Man Hunt (2005) (epizóda) (S01E13)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:00
Vražedné čísla II
20:10
Dr. House - Pod kožou (2009) (epizóda) (S05E23)
Dráma / Mysteriózny
21:05
Dr. House - Na oboch stranách (2009) (epizóda) (S05E24)
Dráma / Mysteriózny
22:00
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Akčný / Krimi / Dráma
23:00
Súkromné očko - Rukojemníci (2019) (epizóda) (S03E06)
Dráma / Krimi / Komédia
23:50
Špecialisti: Prví na mieste vraždy (2021) (relácia)
Reality-TV / Krimi / Dokumentárny
00:55
Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)
Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
02:25
Myšlienky vraha - Čo sa deje doma (2010) (epizóda) (S06E10)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
03:10
Špecialisti: Prví na mieste vraždy (2021) (relácia)
Reality-TV / Krimi / Dokumentárny
03:55
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
04:05
Volám sa Caillou V
04:30
Fíha tralala
04:40
Malí fidlikanti
04:55
Sníček a Dúhalka 2
05:15
Fidlivareška
05:35
Knihy od Stonožky
05:45
Viking Vicky
06:00
Matematické príšerky II
06:25
Tom Gates
06:40
Okido III
06:55
Strážcovia Trstinového mora
07:05
Lloyd a muchy
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
07:45
Mechamato
08:10
Fíha tralala
08:25
Petronela Jabĺčková
08:40
Odbodkovia
08:50
Bob staviteľ XV - XVIII
09:00
Požiarnik Sam X
09:15
Zvierací ochrancovia
09:35
Plamienok a štvorkolky
10:00
Strážcovia Trstinového mora
10:05
Rybičky Flip a Flap II
10:20
Mia a čarovné ihrisko
10:30
Mestská farma Lellobee
10:35
Digley a Dazey
10:45
Naše prasiatko
10:50
Moe a jeho šou
11:05
Strašidielka
11:10
Idefix
11:20
Zvieratká
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
12:05
Odbodkovia
12:20
Bambuľko a Bulienka III
12:25
Barbapapa II
12:35
Medzi nami zvieratkami
12:40
Máša a medveď V
12:50
Požiarnik Sam X
13:05
Knihy od Stonožky
13:15
Fíha tralala
13:30
Deti z farmy
13:45
Volám sa Caillou V
14:10
Ovečka Shaun III
14:20
Máša a medveď V
14:35
Zvieratká
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
15:00
MalinyJamológia 2
15:20
Chrumka a Čipsík
15:35
Bambuľko a Bulienka
15:45
Angličanina
16:00
Máša a medveď V
16:15
Caillouve nové dobrodružstvá V
16:25
Moe a jeho šou
16:45
Tom Gates
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
17:30
Knihy od Stonožky
17:40
Idefix
17:55
Ovečka Shaun III
18:05
Lloyd a muchy
18:20
Mia a čarovné ihrisko
18:30
Mestská farma Lellobee
18:35
Digley a Dazey
18:40
Naše prasiatko
18:45
Plamienok a štvorkolky
19:15
Deti z farmy
19:30
Zvierací ochrancovia
19:50
Ruby z dúhy
20:05
Strážcovia Trstinového mora
20:10
Zvieratká
20:30
Mechamato
20:55
Chrumka a Čipsík
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:40
Volám sa Caillou V
22:05
Strážca vesmíru Roger
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
22:45
Viking Vicky
23:00
Kúzlovanie
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
23:40
Tom Gates
23:50
Malí fidlikanti
00:10
Okido III
00:25
Zabi nudu!
00:40
Knihy od Stonožky
00:50
Fidlivareška
01:10
MalinyJamológia 2
01:25
Mestská farma Lellobee
01:30
Zabi nudu!
01:45
Knihy od Stonožky
01:55
Kikirikí
02:05
Sníček
02:20
Sníček
02:30
Digley a Dazey
02:35
Knihy od Stonožky
02:45
Rapotáčik
02:50
Kúzlovanie
03:00
Naše prasiatko
03:05
Máša a medveď V
03:15
Sníček
03:30
Sníček
03:40
Rapotáčik
03:45
Knihy od Stonožky
03:55
Tom Gates
05:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
06:00
Teleráno (2002) (relácia)
Publicistický / Rodinný
08:30
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
08:45
Susedia
09:20
Susedia
10:00
Svokra (2014) (relácia)
Reality-TV
10:55
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
12:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
12:10
Susedia
12:50
Chlapi neplačú (2013) (seriál)
Dráma / Rodinný
13:45
V mene zákona (2009) (seriál)
Krimi
14:50
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
15:55
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
17:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
17:25
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
18:00
Chlapi neplačú (2013) (seriál)
Dráma / Rodinný
19:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
20:30
Susedia
21:15
Susedia
21:55
Svadba na prvý pohľad (2020) (relácia)
Reality-TV
23:10
Farma (2011) (relácia)
Reality-TV
00:05
Aj múdry schybí (1998) (relácia)
Talk-show / Komédia
01:40
Partička (2009) (relácia)
Komédia / Reality-TV
03:10
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
04:50
Na stopě (2000) (relácia)
Publicistický / Krimi
05:10
Černé ovce (1992) (relácia)
Publicistický
05:30
Události v regionech (2007) (relácia)
Publicistický
05:59
Studio 6 (1993) (relácia)
Publicistický / Rodinný
09:00
Zdravotní škola II
09:40
Ženich uvízl (1975) (TV film)
Komédia
10:25
Všechnopárty (2005) (relácia)
Talk-show / Zábavný
11:25
Postřehy odjinud (1993) (relácia)
Dokumentárny / Publicistický
11:30
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:30
Sama doma (1998) (relácia)
Publicistický
14:00
Bakaláři - Taška (1980) (epizóda) (S09E34)
Komédia / Krátkometrážny
14:20
Fantomas kontra Scotland Yard (1967)
Komédia / Dobrodružný / Krimi
16:00
Zdravotní škola II
16:45
Na cestě po Mustangu
17:15
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
17:40
Černé ovce (1992) (relácia)
Publicistický
18:00
Události v regionech (2007) (relácia)
Publicistický
18:25
Kde domov můj? (2016) (relácia)
Súťažný
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Udalosti ČT (1993) (relácia)
Publicistický
19:56
Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)
Publicistický / Športový
20:10
U mě dobrý (2008)
Komédia
21:50
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Hajzlík (2005) (epizóda) (S02E04)
Komédia
23:09
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:10
Komisař Moulin: Únos (2005) (TV film)
Krimi
00:45
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
01:15
Zajímavosti z regionů (2004) (relácia)
Publicistický
01:40
Banánové rybičky (1999) (relácia)
Talk-show / Komédia
02:15
Dobré ráno (1998) (relácia)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:05
Důchody
04:30
V kondici (2007) (relácia)
Publicistický
04:50
Věra Janoušková, sochařka
05:05
Vítkovští sokoli
05:30
Doutnající oheň (2024) (TV film)
Dokumentárny / Krátkometrážny
05:59
Dobré ráno (1998) (relácia)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30
Serengeti - Leadership (2021) (epizóda) (S02E04)
Dokumentárny
09:25
Výborná SHOW (2024) (relácia)
Talk-show
10:10
Rím: Armáda staviteľov (2020) (TV film)
Dokumentárny / Historický
11:05
Tajomstvá pokladov - Kleopatrino stratené mesto (2021) (epizóda) (S07E01)
Dokumentárny
11:55
Nedej se! (1992) (relácia)
Publicistický
12:25
Obdivuhodný svět přírody (2006) (seriál)
Dokumentárny
12:50
Rybí příběh (2019) (TV film)
Dokumentárny
13:45
Vládci Třetí říše (2021) (seriál)
Dokumentárny / Historický
14:40
Trendy ochrany přírody
15:10
Divoká Austrálie - V koalím lese (2014) (epizóda) (E04)
Dokumentárny
16:00
Starodávné apokalypsy - Ztracené město Heliké (2021) (epizóda) (S01E03)
Dokumentárny / Historický
16:50
Příběh třetí lidské pochodně
17:20
Asie z výšky (2017) (seriál)
Dokumentárny
18:10
Planeta pokladů - Afrika (2020) (epizóda) (S01E01)
Dokumentárny / Historický
19:00
Cyklotoulky (2009) (relácia)
Dokumentárny / Športový
19:15
Křesťanský magazín (2002) (relácia)
Publicistický
19:40
Postřehy odjinud (1993) (relácia)
Dokumentárny / Publicistický
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)
Publicistický
20:00
Oceloví žraloci
21:00
Povolení k pobytu
22:30
Zázraky lidského génia II
23:25
Agent Hamilton II
00:10
Zapomenuté příběhy 2. světové války
01:05
Antropocén - vzostup ľudstva - Zem (2020) (epizóda) (E01)
Dokumentárny
02:00
Spolu na hranici
02:25
Na moll (2002) (seriál)
Hudobný / Publicistický / Dokumentárny
03:10
Žijeme s vírou (2010) (relácia)
Dokumentárny
03:35
Popcorn (2005) (relácia)
Publicistický
04:40
Uchem jehly (2011) (relácia)
Talk-show
05:10
Události v kultuře (2013) (relácia)
Publicistický
20:00
Události v kultuře (2013) (relácia)
Publicistický
20:15
ArtZóna (2018) (relácia)
Publicistický
21:10
Raffael: Božský umělec
22:05
Opera II
22:50
CNSO a Vince Mendoza
00:25
Ikony Kamila Střihavky - Oskar Petr (2024) (epizóda) (S03E10)
Hudobný / Dokumentárny
00:55
Večne populárni (2020) (relácia)
Hudobný
01:55
Hvězdy stříbrného plátna - Marlon Brando (2011) (epizóda) (S01E04)
Dokumentárny / Životopisný
02:40
Příběhy rukopisů - Proces Franze Kafky (2021) (epizóda) (E03)
Dokumentárny
03:10
Bohovia a hrdinovia antických mýtov - Odysseova Odyssea (2010) (epizóda) (E10)
Dokumentárny
03:25
Po hladině (2007) (relácia)
Publicistický
03:45
Poutní místa (2005) (seriál)
Dokumentárny
06:00
Nový den (2020) (relácia)
Publicistický
07:05
M.A.S.H. - C*A*V*E (1979) (epizóda) (S07E21)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:25
M.A.S.H. - Rally 'Round the Flagg, Boys (1979) (epizóda) (S07E22)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:55
M.A.S.H. - Preventative Medicine (1979) (epizóda) (S07E23)
Komédia / Dráma / Vojnový
08:25
M.A.S.H. - A Night at Rosie's (1979) (epizóda) (S07E24)
Komédia / Dráma / Vojnový
08:55
M.A.S.H. - Ain't Love Grand (1979) (epizóda) (S07E25)
Komédia / Dráma / Vojnový
09:25
Lež na pláži
10:30
Polícia Hamburg - La Paloma (2013) (epizóda) (S07E19)
Krimi / Dráma
11:30
Polícia Hamburg - Schweigen ist Kupfer (2013) (epizóda) (S07E20)
Krimi / Dráma
12:30
Uzavretý prípad - Old Money (2010) (epizóda) (S06E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:25
Komisár Rex - Der erste Preis (1995) (epizóda) (S01E10)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
14:30
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
15:35
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
16:40
Inkognito u susedov (2021) (relácia)
Zábavný
17:55
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
18:52
Počasí
18:55
Hlavní zprávy (1997) (relácia)
Publicistický
19:40
Hlavní zprávy (1997) (relácia)
Publicistický
19:55
Showtime (2020) (relácia)
Publicistický
20:15
Zoo
21:40
7 pádů Honzy Dědka (2012) (relácia)
Talk-show / Zábavný
22:50
7 pádů Honzy Dědka (2012) (relácia)
Talk-show / Zábavný
23:55
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
01:00
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
01:50
Polícia Hamburg - La Paloma (2013) (epizóda) (S07E19)
Krimi / Dráma
02:45
Polícia Hamburg - Schweigen ist Kupfer (2013) (epizóda) (S07E20)
Krimi / Dráma
03:40
Uzavretý prípad - Old Money (2010) (epizóda) (S06E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
06:00
Dobrodružstvá Bolka a Lolka (1972) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:15
Autosalon (2005) (relácia)
Publicistický / Športový
07:00
Partička (2011) (relácia)
Komédia
07:40
Bábovky a plechovky II
08:15
Top Gear 2010 (2002) (relácia)
Dokumentárny / Športový / Talk-show
09:20
Top Gear 2010 (2002) (relácia)
Dokumentárny / Športový / Talk-show
10:30
Hviezdna brána - Beast of Burden (2001) (epizóda) (S05E07)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:25
Hviezdna brána - The Tomb (2001) (epizóda) (S05E08)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
12:30
Futurama - Anthology of Interest I (2000) (epizóda) (S02E16)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
13:00
Futurama - The Honking (2000) (epizóda) (S02E18)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
13:30
Simpsonovci - A Star Is Torn (2005) (epizóda) (S16E18)
Animovaný / Komédia
13:55
Simpsonovci - Thank God It's Doomsday (2005) (epizóda) (S16E19)
Animovaný / Komédia
14:25
Simpsonovci - Home Away from Homer (2005) (epizóda) (S16E20)
Animovaný / Komédia
14:55
Simpsonovci - The Father, the Son, and the Holy Guest Star (2005) (epizóda) (S16E21)
Animovaný / Komédia
15:15
Hviezdna brána - Between Two Fires (2001) (epizóda) (S05E09)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
16:10
Hviezdna brána - 2001 (2001) (epizóda) (S05E10)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
17:15
Futurama - War Is the H-Word (2000) (epizóda) (S02E17)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
17:45
Futurama - The Cryonic Woman (2000) (epizóda) (S02E19)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
18:15
Simpsonovci - Please Homer Don't Hammer 'em (2006) (epizóda) (S18E03)
Animovaný / Komédia
18:45
Simpsonovci - Treehouse of Horror XVII (2006) (epizóda) (S18E04)
Animovaný / Komédia
19:15
Simpsonovci - GI (Annoyed Grunt) (2006) (epizóda) (S18E05)
Animovaný / Komédia
19:45
Simpsonovci - Moe'n'A Lisa (2006) (epizóda) (S18E06)
Animovaný / Komédia
20:15
Partička XXL
21:30
Mezi COOLky II
22:15
Brickleberry - A-Park-a-Lypse (2013) (epizóda) (S02E13)
Animovaný / Komédia
22:35
Plnej kotel
23:15
Simpsonovci - Please Homer Don't Hammer 'em (2006) (epizóda) (S18E03)
Animovaný / Komédia
23:45
Simpsonovci - Treehouse of Horror XVII (2006) (epizóda) (S18E04)
Animovaný / Komédia
00:10
Simpsonovci - GI (Annoyed Grunt) (2006) (epizóda) (S18E05)
Animovaný / Komédia
00:35
Simpsonovci - Moe'n'A Lisa (2006) (epizóda) (S18E06)
Animovaný / Komédia
01:05
Futurama - War Is the H-Word (2000) (epizóda) (S02E17)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
01:30
Futurama - The Cryonic Woman (2000) (epizóda) (S02E19)
Animovaný / Komédia / Sci-Fi
01:50
Top Gear 2010 (2002) (relácia)
Dokumentárny / Športový / Talk-show
03:00
Miazgovci na cestách - A jég hátán (1978) (epizóda) (E03)
Animovaný / Komédia / Rodinný
03:35
Miazgovci na cestách - A lakatlan sziget (1978) (epizóda) (E04)
Animovaný / Komédia / Rodinný
06:00
Dobrodružstvá Bolka a Lolka (1972) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:40
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:00
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:25
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Pravidlo 51 (2010) (epizóda) (S07E24)
Akčný / Krimi / Dráma
08:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Pavúk a mucha (2010) (epizóda) (S08E01)
Akčný / Krimi / Dráma
09:35
Kouzelný křišťál (2004)
Dráma / Dobrodružný
11:25
Spencer (2021)
Dráma / Historický / Životopisný
13:40
Maminčin seznam (2016)
Dráma
15:45
Stratené dievča (2015)
Thriller
17:35
Ako prísť o muža za 10 dní (2003)
Komédia / Romantický
20:00
Tajomný let (2005)
Dráma / Mysteriózny / Thriller
22:00
Červený drak (2002)
Krimi / Thriller / Dráma
00:25
Sexbomba od vedle
02:30
Americký ninja (1985)
Akčný / Dobrodružný
06:00
Na zámku (2020) (relácia)
Dokumentárny
06:15
Karolína, domácí kuchařka (2014) (relácia)
Reality-TV
06:40
Teď vaří šéf! (2014) (relácia)
Reality-TV
07:30
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
08:10
Modrý kód - Spanilá jízda (2020) (epizóda) (S04E73)
Dráma / Romantický
09:35
Slnečná - Nenechat se dojmout (2021) (epizóda) (S02E65)
Komédia / Romantický / Rodinný
11:05
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
11:50
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
12:55
Rosamunde Pilcher - Talizman lásky (2017) (epizóda) (E143)
Dráma / Romantický
14:40
Horskí záchranári - Zlatá horúčka (2012) (epizóda) (S03E01)
Rodinný / Dráma / Dobrodružný
15:35
Horskí záchranári - Nulová viditeľnosť (2012) (epizóda) (S03E02)
Rodinný / Dráma / Dobrodružný
16:25
V hre je láska (2015) (seriál)
Komédia / Romantický / Dráma
17:20
V hre je láska (2015) (seriál)
Komédia / Romantický / Dráma
18:15
Horskí záchranári - Nulová viditeľnosť (2012) (epizóda) (S03E02)
Rodinný / Dráma / Dobrodružný
19:05
Horskí záchranári - Padajúce kamene (2012) (epizóda) (S03E03)
Rodinný / Dráma / Dobrodružný
20:00
Rosamunde Pilcher - Hledá se chůva (2018) (epizóda) (E146)
Dráma / Romantický
21:55
Modrý kód - Podoby mateřství (2020) (epizóda) (S04E74)
Dráma / Romantický
23:00
Lež na pláži
00:05
Moja mama veterinárka - Die Rückkehr (2016) (epizóda) (S05E02)
Rodinný
01:00
Moja mama veterinárka - Mit offenem Visier (2016) (epizóda) (S05E03)
Rodinný
02:00
V hre je láska (2015) (seriál)
Komédia / Romantický / Dráma
02:55
V hre je láska (2015) (seriál)
Komédia / Romantický / Dráma
03:50
Lásce navzdory (2015) (seriál)
Komédia / Romantický
06:00
Noční Praha (2019) (relácia)
Dokumentárny
06:10
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
06:55
Kriminálka Montpellier - Cesta ke spáse (2016) (epizóda) (S01E09)
Krimi
07:40
Uzavretý prípad - Repeat Offender (2011) (epizóda) (S07E02)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
08:20
Komisár Rex - Lepší dom (1994) (epizóda) (S01E08)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
09:15
Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)
Krimi / Akčný
10:05
Julie Lescautová - Une nouvelle vie (2007) (epizóda) (S16E02)
Krimi / Dráma
11:50
Columbo - Na úsvite (1974) (epizóda) (S04E03)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:45
Prípad pre dvoch - Tödliche Probe (2001) (epizóda) (S21E03)
Krimi / Thriller
14:50
Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)
Krimi / Akčný
15:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Preč (2012) (epizóda) (S10E08)
Akčný / Krimi / Dráma
16:35
Julie Lescautová - Julie à Paris (2008) (epizóda) (S17E01)
Krimi / Dráma
18:20
Columbo - Rozbúrené vody (1975) (epizóda) (S04E04)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
20:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Diabolská trojka (2012) (epizóda) (S10E09)
Akčný / Krimi / Dráma
21:05
Kosti - Doktor v tigrom brlohu (2009) (epizóda) (S04E17)
Komédia / Krimi / Dráma
21:55
Uzavretý prípad - To Serve with Love (2011) (epizóda) (S07E03)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
22:45
Prípad pre dvoch - K.O.-Girls (2001) (epizóda) (S21E02)
Krimi / Thriller
23:50
Kosti - Soľ v rane (2009) (epizóda) (S04E16)
Komédia / Krimi / Dráma
00:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Preč (2012) (epizóda) (S10E08)
Akčný / Krimi / Dráma
01:25
Uzavretý prípad - Repeat Offender (2011) (epizóda) (S07E02)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
02:15
Komisár Rex - Lepší dom (1994) (epizóda) (S01E08)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
03:15
Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)
Krimi / Akčný
05:50
Angelika (2013)
Dobrodružný / Romantický
07:50
Útek za Grace (2018)
Rodinný / Romantický
09:50
Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu (2004) (TV film)
Dobrodružný / Akčný / Fantasy
11:35
Včelie kráľovné (2021)
Komédia / Dráma / Romantický
13:25
Prípitok (2020)
Komédia
15:10
To dievča musíš milovať (2014)
Komédia
16:55
Vianoce na ľade (2020) (TV film)
Romantický
18:30
Vstaň a padni (2019)
Komédia
20:15
12 hodin na odplatu
22:10
Assassin (2023)
Thriller
23:50
Jižní terminál (2019)
Dráma
01:20
Marco (2021)
Krimi / Thriller
03:20
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova (2018)
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
04:40
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
05:30
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
06:20
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
07:10
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
08:45
Klenot.TV (2016) (relácia)
13:35
Česká tajenka (2013) (relácia)
Súťažný
14:15
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
15:10
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
16:15
Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
17:00
Česká tajenka (2013) (relácia)
Súťažný
17:40
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
18:45
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
19:40
Moje zprávy (2018) (relácia)
Publicistický
19:50
VIP svět (2021) (relácia)
Publicistický
20:05
Moje zprávy, komentáře
20:15
Jaromír Soukup LIVE (2018) (relácia)
Publicistický
21:10
Duel Jaromíra Soukupa (2017) (relácia)
Publicistický
21:40
Poklad z půdy (2018) (relácia)
Reality-TV
22:55
Vtip za stovku! (2012) (relácia)
Komédia / Súťažný
00:00
ONA A ON (2013) (seriál)
Komédia
00:35
Moje zprávy (2018) (relácia)
Publicistický
00:45
VIP svět (2021) (relácia)
Publicistický
01:00
Exkluziv! (2013) (relácia)
Talk-show
02:10
Na plac! (2013) (relácia)
Komédia / Reality-TV
03:05
Ostříháno (2013) (relácia)
Súťažný
04:25
Ostříháno (2013) (relácia)
Súťažný
04:55
Na plac! (2013) (relácia)
Komédia / Reality-TV
06:00
Česká tajenka (2013) (relácia)
Súťažný
07:00
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
13:20
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
14:30
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
15:30
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
16:40
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
17:50
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
18:55
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
20:00
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
21:00
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
22:10
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
23:20
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
03:50
Exkluziv! (2013) (relácia)
Talk-show
Reklama
Reklama