Reklama

Reklama

Televízia - TV program

Môj TV program – dnes
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.

Poradie stĺpčekov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice doprava alebo doľava. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.

Medzi stanicami sa posunieš kliknutím kamkoľvek do prázdnej plochy stĺpčeka a potiahnutím do strán.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:10

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:05

Mentalista - The Desert Rose (2013) (epizóda) (S06E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
08:00

Mentalista - Black-Winged Red Bird (2013) (epizóda) (S06E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Skryté čísla (2016)

Životopisný / Historický / Dráma
17:20

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
18:35

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
19:50

Mentalista - The Desert Rose (2013) (epizóda) (S06E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
20:30

Mentalista - Black-Winged Red Bird (2013) (epizóda) (S06E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
21:30

Mladý Sheldon - Teenager Soup and A Little Ball of Fib (2019) (epizóda) (S03E10)

Komédia
22:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
03:50

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
04:30

Dizajnérske duo Nate a Jeremiah (2017) (relácia)

Reality-TV
05:30

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
06:00

Noviny o 12:00 (2011) (relácia)

Publicistický
06:30

Top Star (2011) (relácia)

Publicistický
06:45

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
07:50

Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)

Reality-TV
08:50

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
10:00

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
11:00

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
12:00

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
13:00

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
13:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
14:25

Šport

14:30

Najlepšie počasie

14:35

Hranica - Episode 72 (2022) (epizóda) (E72)

Komédia / Rodinný
15:40

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
16:45

Semafor - Plaváreň (2018) (epizóda) (E03)

Komédia / Rodinný
17:25

Semafor - Vyhnanie z raja (2018) (epizóda) (E04)

Komédia / Rodinný
18:05

Letecké katastrofy - Zaseknutý podvozok (2021) (epizóda) (S21E08)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
19:05

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
20:15

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
20:45

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
21:15

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
22:00

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
22:55

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
23:40

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
00:15

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
02:35

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
03:25

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
04:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
05:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
06:20

Varte s nami (2015) (relácia)

Reality-TV
07:00

Klinika Hope - Defense (2013) (epizóda) (S02E04)

Dráma / Fantasy
07:50

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
08:50

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
09:40

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
10:40

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
11:40

Klinika Hope - The Face of the Giant Panda (2013) (epizóda) (S02E05)

Dráma / Fantasy
12:40

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
13:30

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
14:30

Zachránené životy (2018) (seriál)

Dráma
15:25

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
16:20

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
17:20

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
18:10

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
19:00

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
19:40

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
20:25

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
21:10

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
21:50

Smotánka (1996) (relácia)

Publicistický
22:50

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
23:30

Búrlivé víno (2012) (seriál)

Dráma / Rodinný
00:20

Chicago Fire - Law of the Jungle (2018) (epizóda) (S06E11)

Akčný / Dráma
01:00

Chicago Fire - The F Is For (2018) (epizóda) (S06E12)

Akčný / Dráma
02:10

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
03:15

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
04:40

Veľkolepá príroda (1988)

Komédia
06:30

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
07:15

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
07:55

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
08:25

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
09:30

Dr. House - Prekliatie (2005) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Mysteriózny
10:30

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
11:30

Odsúdené - Pomoc (2009) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Krimi
12:45

Odsúdené - Láska (2009) (epizóda) (S01E14)

Dráma / Krimi
14:00

Miesto činu - Unesená v Istanbule (2018) (epizóda) (S49E22)

Krimi / Dráma
16:35

Neodvratná pomsta (2009)

Krimi / Thriller
18:35

Ten, kto dáva bacha (2007)

Thriller / Dráma / Krimi
20:35

Profesionáli (2008) (seriál)

Komédia / Krimi
21:15

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
21:45

Kinosála (2017) (relácia)

Publicistický
21:55

Ochrancovia (2014) (seriál)

Dráma
22:30

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
22:55

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
23:20

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
00:05

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
01:30

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
02:40

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
03:55

Poklady z blšáku (2012) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
04:50

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
05:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
06:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
06:25

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
08:00

Dedovizeň (2021) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
08:40

Hudson a Rex - Chodiaca mŕtvola (2019) (epizóda) (S02E05)

Krimi / Dráma
09:30

Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)

Publicistický / Rodinný / Dráma
10:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
10:25

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
10:50

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
11:45

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
12:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
12:17

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
12:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
14:00

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:17

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

14:20

Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker

14:25

Počasie

14:30

Vraždy na polostrove Cotentin (2019) (TV film)

Krimi
16:10

Tulák - Mestečko smrti (2019) (epizóda) (S01E04)

Krimi
17:45

Bella Germania - Tajomstvo (2019) (epizóda) (E03)

Dráma
19:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
20:10

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
20:25

Počasie

20:35

Rosemary a Thymeová (2003) (seriál)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
21:45

Hudson a Rex - Chodiaca mŕtvola (2019) (epizóda) (S02E05)

Krimi / Dráma
22:25

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
23:20

Postav dom, zasaď strom (2008) (relácia)

Dokumentárny
23:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
00:00

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
03:00

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
04:25

Karol Ketzer (1975) (TV film)

Dráma
05:35

Strigôňove prázdniny (1996) (seriál)

Animovaný
05:40

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
05:50

Pa a Pi (1986) (seriál)

Bábkový / Rozprávka
06:00

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
06:35

Cyklopotulky (2016) (relácia)

Dokumentárny
06:45

Večera s Havranom (2014) (relácia)

Talk-show / Publicistický
08:05

Sluha národa - Volodymyr Zelenskyj (2020) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný
09:00

Dekolonizácia (2017) (seriál)

Dokumentárny
09:55

Zrodené v divočine (2019) (seriál)

Dokumentárny
10:30

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
11:10

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
11:30

Ambulancia (2013) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
11:55

Moja diagnóza (2016) (relácia)

Dokumentárny
12:30

Národnostné správy (2011) (relácia)

Publicistický
12:35

Strigôňove prázdniny (1996) (seriál)

Animovaný
12:45

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
12:50

Trpaslíci (2014) (relácia)

Rodinný
12:55

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
13:00

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:10

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:35

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
14:00

Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)

Publicistický
14:10

Krajina jaguárov (2019) (TV film)

Dokumentárny
15:00

Via Bona Slovakia 2021 (2022) (relácia)

Publicistický
16:00

Do kríža (2020) (relácia)

Publicistický
16:55

Kinorama (2010) (relácia)

Publicistický
17:20

Umenie 2013 (2010) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
17:50

Rumunská čítanka (2020) (seriál)

Dokumentárny
17:55

Rumunská čítanka (2020) (seriál)

Dokumentárny
18:05

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
19:00

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
19:15

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
00:00

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
00:15

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
00:20

Otecko sa mi nepáči (1991) (seriál)

Rodinný
00:35

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:40

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:55

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
01:00

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:30

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
02:00

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
02:05

Dobrý deň, Patria (2021) (relácia)

Publicistický
02:30

Romano Hero (2021) (relácia)

Publicistický
03:00

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
03:15

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
03:55

Zrodené v divočine (2019) (seriál)

Dokumentárny
04:35

Teória veľkého tresku - The Bozeman Reaction (2010) (epizóda) (S03E13)

Komédia / Romantický
05:15

Teória veľkého tresku - The Einstein Approximation (2010) (epizóda) (S03E14)

Komédia / Romantický
05:55

Dva a pol chlapa - He Smelled the Ham, He Got Excited (2008) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
06:35

Priatelia - The One on the Last Night (1999) (epizóda) (S06E06)

Komédia / Romantický
07:00

Priatelia - The One Where Phoebe Runs (1999) (epizóda) (S06E07)

Komédia / Romantický
07:25

Priatelia - The One with Ross' Teeth (1999) (epizóda) (S06E08)

Komédia / Romantický
07:55

Priatelia - The One Where Ross Got High (1999) (epizóda) (S06E09)

Komédia / Romantický
08:25

Teória veľkého tresku - The Precious Fragmentation (2010) (epizóda) (S03E17)

Komédia / Romantický
08:50

Teória veľkého tresku - The Pants Alternative (2010) (epizóda) (S03E18)

Komédia / Romantický
09:20

Teória veľkého tresku - The Wheaton Recurrence (2010) (epizóda) (S03E19)

Komédia / Romantický
09:45

Teória veľkého tresku - The Spaghetti Catalyst (2010) (epizóda) (S03E20)

Komédia / Romantický
10:05

Priatelia - The One with the Routine (1999) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
10:35

Priatelia - The One with the Apothecary Table (2000) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Romantický
11:05

Dva a pol chlapa - Thank God for Scoliosis (2009) (epizóda) (S06E12)

Komédia / Romantický
11:30

Dva a pol chlapa - I Think You Offended Don (2009) (epizóda) (S06E13)

Komédia / Romantický
12:55

Susedia - Stávka, 1. časť (2007) (epizóda) (S03E06)

Komédia
13:35

Susedia - Stávka, 2. časť (2007) (epizóda) (S03E07)

Komédia
14:30

Godzilla II: Kráľ monštier (2019)

Akčný / Dobrodružný / Thriller
17:10

Mad Max: Zbesilá cesta (2015)

Sci-Fi / Akčný / Dobrodružný
19:35

Dva a pol chlapa - He Smelled the Ham, He Got Excited (2008) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
19:55

Dva a pol chlapa - The Devil's Lube (2008) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Romantický
20:15

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
20:25

Vo štvorici po Slovensku (2012) (relácia)

Dobrodružný / Komédia
21:10

Silvánovci (1996) (seriál)

Komédia
22:30

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
23:25

Aj múdry schybí (1998) (relácia)

Talk-show / Komédia
00:15

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
00:40

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
02:15

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
02:50

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
05:00

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
06:05

Kriminálka Las Vegas - Mačacia kolíska (2002) (epizóda) (S02E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:05

Kriminálka Las Vegas - Anatómia lúhu (2002) (epizóda) (S02E21)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
08:05

Ochrana svedkov - Provo-Cation (2011) (epizóda) (S04E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:05

Kriminálka New York - Telo v kufri (2011) (epizóda) (S07E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:05

Kriminálka New York - Doživotný trest (2011) (epizóda) (S07E21)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:05

Kosti - Telo v kúpeľni (2011) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Krimi / Dráma
12:00

Kriminálka Las Vegas - Konflikt právomocí (2002) (epizóda) (S02E22)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:05

Kriminálka Las Vegas - Otrokyňa hladu (2002) (epizóda) (S02E23)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:10

Kriminálka New York - Stratégia úniku (2011) (epizóda) (S07E22)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:00

Kriminálka New York - Vznietenie (2012) (epizóda) (S09E01)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:00

Kosti - Guľka v mozgu (2011) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Krimi / Dráma
16:55

Dr. House - Prekliatie (2005) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Mysteriózny
17:50

Ochrana svedkov - Provo-Cation (2011) (epizóda) (S04E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:45

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
19:40

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
20:30

Klan (2013) (seriál)

Dráma / Rodinný
21:15

Presne takto o rok (2016) (relácia)

Reality-TV
22:00

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
22:20

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
22:55

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:25

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
00:15

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
01:40

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
04:00

Bob a Bobek (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:15

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
04:35

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
04:45

Mach a Šebestová na cestách (2005) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:55

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
05:05

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:20

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:45

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
06:10

Medzi nami zvieratkami (2007) (seriál)

Animovaný
06:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
06:30

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
07:00

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
07:25

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
07:40

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
08:05

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
08:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
08:25

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
08:50

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
09:05

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
09:20

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
09:35

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
09:45

Barbapapa (1973) (seriál)

Animovaný
09:50

Rozprávanie o víle Amálke (1975) (seriál)

Animovaný
10:00

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:10

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
10:20

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
10:35

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:45

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
11:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
11:05

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
11:15

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
11:35

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
11:45

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:30

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
12:35

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:40

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
13:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
13:35

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
13:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
14:00

Z rozprávky do rozprávky (2015) (relácia)

Rozprávka / Rodinný
14:10

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:30

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:45

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:10

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
15:30

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:45

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
16:00

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
16:15

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:40

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:50

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:05

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
17:10

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
17:25

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:50

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
18:00

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:10

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
18:20

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
18:40

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:50

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
19:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
19:30

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
19:45

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
20:00

Kikirikí (2015) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
20:10

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
20:30

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
20:40

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
21:05

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
21:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
21:30

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
21:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
22:00

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
22:25

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
22:50

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:15

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
23:25

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
23:35

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
23:50

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:00

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:10

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:35

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Ocko hrdina (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
01:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
01:30

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:45

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
02:00

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:20

Mach a Šebestová na prázdninách (1998) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:30

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
02:45

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
03:10

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
03:15

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
03:25

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
03:30

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
03:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
04:55

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:10

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:10

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
08:05

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Uragán (2001) (relácia)

Komédia / Talk-show
16:25

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
17:10

Zita na krku (2011) (seriál)

Komédia
17:45

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
18:35

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
19:40

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
20:35

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
21:10

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
22:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:15

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:50

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
03:50

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
04:20

Kastelán (1993) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
04:45

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
05:10

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
05:35

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
05:50

Doktorka Quinnová - Skúška dospelosti (1993) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Rodinný / Western
06:40

Život bez konca - Leto 1914 (1982) (epizóda) (E03)

Dráma / Historický
07:50

Dnes už viem (1986) (relácia)

Hudobný
08:30

MM SHOW (2004) (relácia)

Zábavný
09:30

Mojich sedem divov (1987) (relácia)

Talk-show
10:05

Vadkerti talkshow (2004) (relácia)

Talk-show
10:50

Ranč Pri zelenej sedme - Ako sme boli nútení podnikať (1998) (epizóda) (S01E05)

Komédia / Rodinný
11:20

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
11:45

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
11:55

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
12:10

Doktorka Quinnová - Hrdinovia (1993) (epizóda) (S01E14)

Dráma / Rodinný / Western
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
14:00

Hostiteľka večera (2020) (relácia)

Publicistický
14:05

Příběhy slavných - Malá hvězda nezapadá (2013) (epizóda) (S13E12)

Dokumentárny / Životopisný
14:55

KLUB 3 (2020) (relácia)

Publicistický
15:45

Bakalárske návraty 1998 (1997) (relácia)

Poviedkový
16:05

Hosť Nory Gubkovej (2021) (relácia)

Talk-show
16:30

Okná vesmíru dokorán (1981) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
16:50

Soirée z Mlynskej doliny (1999) (relácia)

Talk-show
17:35

Bratislavská lýra 1984: Joan Orleans (1984) (koncert)

Hudobný
00:00

Večer Milana Markoviča (2021) (relácia)

Talk-show
00:50

Osobnosti (2003) (seriál)

Dokumentárny / Životopisný
00:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
01:00

Spieva celá rodina (2001) (relácia)

Súťažný / Hudobný / Zábavný
01:30

Okná vesmíru dokorán (1981) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
01:50

Senior klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:20

Chlap v dome - Filmový režisér (1986) (epizóda) (E04)

Rodinný
02:50

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:00

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:15

Babinec (2001) (relácia)

Talk-show
03:45

Slovenské miniatúry (1997) (seriál)

Dokumentárny
03:55

Folklorika (2018) (relácia)

Dokumentárny
04:30

Toulavá kamera (2003) (relácia)

Dokumentárny
05:00

Objektiv ČT24 (1987) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
05:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizóda) (S01E02)

Dokumentárny
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Zlomená srdce (2007) (epizóda) (S02E13)

Komédia / Rodinný
07:20

Horákovi - Velká výhra (2007) (epizóda) (S02E14)

Komédia / Rodinný
08:15

Ke štěstí (2022) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
08:45

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizóda) (S07E01)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:25

Zavolajte sestričky - Episode 1 (2021) (epizóda) (S10E01)

Dráma / Historický
11:30

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
12:00

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (relácia)

Súťažný
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Udalosti ČT (1993) (relácia)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)

Publicistický / Športový
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Četnícke humoresky - Slavnost (2003) (epizóda) (S02E13)

Komédia / Krimi
15:40

Vraždy v kruhu - Zlíbám tě, až zabiješ (2015) (epizóda) (E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:54

Výsledky losování Šťastných 10

16:55

Endeavour - Raketa (2013) (epizóda) (S01E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizóda) (S01E02)

Dokumentárny
18:55

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
19:25

Banánové rybičky (1999) (relácia)

Talk-show / Komédia
19:50

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:25

Kluci v akci (2005) (relácia)

Reality-TV
22:50

Bydlet jako... (2017) (relácia)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentárny
23:30

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolajte sestričky - Episode 1 (2021) (epizóda) (S10E01)

Dráma / Historický
04:15

Dělníci divočiny (2017) (seriál)

Dokumentárny
05:10

Příběhy obrácení - Epizoda 1 (2014) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
05:40

Tajemství železnic - Osudným tunelem Jana Pernera (2013) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
06:10

Zázraky starověku (2014) (seriál)

Dokumentárny
06:50

Kouzlo Afriky (2005) (seriál)

Dokumentárny
07:15

Temná strana zlata (2019)

Dokumentárny
08:10

Festivalové ozvěny (1999) (relácia)

Publicistický
08:40

Města bez bariér - Praha, ostrovy (2022) (epizóda) (E06)

Dokumentárny
08:50

Televizní klub neslyšících (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
09:15

Veľký flám (1966)

Komédia / Vojnový
11:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentárny
11:25

Súdán, mezi Nilem a pouští (2020) (TV film)

Dokumentárny
12:20

Indická divoká Karnátaka (2020)

Dokumentárny
13:10

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)

Publicistický
14:00

Armáda pěti mužů (1969)

Western
15:55

Ak sa nahneváme, budeme zlí (1974)

Komédia / Akčný
17:35

Španělská princezna - Osud (2019) (epizóda) (S01E08)

Dráma / Historický
18:35

Parta Maraton (2016) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
19:20

Temný les - Zakázaný pokoj (2020) (epizóda) (E03)

Krimi / Dráma
20:05

Počesku (2000) (relácia)

Dokumentárny
20:15

Život je pes (2015) (seriál)

Dokumentárny
21:00

Sabotáž (2007) (relácia)

Publicistický
21:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (relácia)

Publicistický
21:55

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
22:20

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
22:50

Náš venkov (2000) (relácia)

Dokumentárny
23:15

Nech půdu žít (2019)

Dokumentárny / Krátkometrážny
23:40

Československý filmový týždenník (1954) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Dcery a synové divočiny - Chico (2020) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
03:25

Objevování světa - Lofoty (2018) (TV film)

Dokumentárny
14:00

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
14:15

Příběhy slavných - Walda (2010) (epizóda) (S11E12)

Dokumentárny / Životopisný
15:10

Na plovárně (1998) (relácia)

Talk-show
15:35

Braunovy lebky (2022) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
16:05

Big Bít (1998) (seriál)

Dokumentárny / Hudobný
17:05

Broadwayský hit – West Side Story (2018) (TV film)

Dokumentárny / Hudobný
17:55

ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně (2008) (koncert)

Hudobný
18:50

Kanadská soda (2011) (relácia)

Komédia
19:15

Bohemia JazzFest 2021 (2021) (koncert)

Hudobný
20:10

ČT Live - Blue Effect Acoustic Time (2011) (koncert)

Hudobný
21:00

Terra musica (2009) (relácia)

Hudobný
21:30

Ladí neladí (2002) (relácia)

Hudobný
22:25

Apollo 2015 (2016) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
23:05

Úsměvná galerie (2018) (seriál)

Komédia
23:10

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
04:10

7 pádů Honzy Dědka (2012) (relácia)

Talk-show / Zábavný
05:25

Walker, texaský ranger - Cowboy (1995) (epizóda) (S03E14)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
06:25

Ňuchač - Episode 4 (2015) (epizóda) (S02E04)

Krimi / Dráma
07:30
08:35

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Vždy verní (2009) (epizóda) (S06E24)

Akčný / Krimi / Dráma
09:40

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
10:50

Singl Švindl (2022) (relácia)

Reality-TV
11:50

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
14:15

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizóda) (E42)

Dráma
15:35

Talk show Jana Krausa (2010) (relácia)

Talk-show / Zábavný
16:40

Talk show Jana Krausa (2010) (relácia)

Talk-show / Zábavný
17:55

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
19:00

Singl Švindl (2022) (relácia)

Reality-TV
20:00

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Vždy verní (2009) (epizóda) (S06E24)

Akčný / Krimi / Dráma
21:00

Ňuchač - Episode 4 (2015) (epizóda) (S02E04)

Krimi / Dráma
22:15
00:10

M.A.S.H. - The Kids (1975) (epizóda) (S04E09)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

Nový den (2020) (relácia)

Publicistický
02:15

M.A.S.H. - Quo Vadis, Captain Chandler (1975) (epizóda) (S04E10)

Komédia / Dráma / Vojnový
02:50

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizóda) (E42)

Dráma
04:30

Hviezdna brána - V haďom hniezde (1998) (epizóda) (S02E01)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
05:30

Hviezdna brána - Pri výkone služby (1998) (epizóda) (S02E02)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
06:35

Futurama - Assie Come Home (2013) (epizóda) (S07E21)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
06:55

Futurama - Leela and the Genestalk (2013) (epizóda) (S07E22)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
07:25

Simpsonovci - The Man from G.R.A.M.P.A. (2021) (epizóda) (S32E21)

Animovaný / Komédia
07:55

Simpsonovci - The Last Barfighter (2021) (epizóda) (S32E22)

Animovaný / Komédia
08:20

Simpsonovci - The Star of Backstage (2021) (epizóda) (S33E01)

Animovaný / Komédia
08:50

Simpsonovci - Bart's in Jail! (2021) (epizóda) (S33E02)

Animovaný / Komédia
09:10

Hviezdna brána - Vo väzení (1998) (epizóda) (S02E03)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
10:10

Hviezdna brána - Správca (1998) (epizóda) (S02E04)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:15

Futurama - Game of Tones (2013) (epizóda) (S07E23)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
11:45

Futurama - Murder on the Planet Express (2013) (epizóda) (S07E24)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
12:15

Simpsonovci - Bart the General (1990) (epizóda) (S01E05)

Animovaný / Komédia
12:45

Simpsonovci - Moaning Lisa (1990) (epizóda) (S01E06)

Animovaný / Komédia
13:15

Simpsonovci - The Call of the Simpsons (1990) (epizóda) (S01E07)

Animovaný / Komédia
13:45

Simpsonovci - The Telltale Head (1990) (epizóda) (S01E08)

Animovaný / Komédia
14:15

Autosalon (2005) (relácia)

Publicistický / Športový
15:25

Výměna aut limited edition (2021) (relácia)

Zábavný
16:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Už žádná tajemství (2019) (epizóda) (S10E22)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
17:05

Cyklosalon.tv (2021) (relácia)

Publicistický
17:35

Simpsonovci - Bart the General (1990) (epizóda) (S01E05)

Animovaný / Komédia
18:05

Simpsonovci - Moaning Lisa (1990) (epizóda) (S01E06)

Animovaný / Komédia
18:35

Simpsonovci - The Call of the Simpsons (1990) (epizóda) (S01E07)

Animovaný / Komédia
19:05

Simpsonovci - The Telltale Head (1990) (epizóda) (S01E08)

Animovaný / Komédia
19:35

Futurama - Game of Tones (2013) (epizóda) (S07E23)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
19:55

Futurama - Murder on the Planet Express (2013) (epizóda) (S07E24)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
20:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Podraz (2019) (epizóda) (S10E20)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
21:20

Kondor - Smrt je sklizeň (2018) (epizóda) (S01E09)

Akčný / Dráma / Thriller
22:25

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:30

Partička (2011) (relácia)

Komédia
01:45

Re-Play (2009) (relácia)

Publicistický
02:20

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
03:25

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (relácia)

Dokumentárny / Športový
05:20

U pěti veverek (1944)

Komédia
07:00

Ryba menom Wanda (1988)

Komédia / Krimi
09:20

Pre lásku čokoľvek (2016) (TV film)

Komédia / Romantický
11:15

Skutočná guráž (1969)

Western
14:00

Agatha Christie: Plavý kůň - Epizoda 1 (2020) (epizóda) (E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
15:20

Agatha Christie: Plavý kůň - Epizoda 2 (2020) (epizóda) (E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
16:45

Expres do pekla (1985)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
19:05

Nezvestní v boji 2 (1985)

Akčný / Vojnový
21:05

Mrazivý lov (2019)

Akčný / Thriller
22:50

Kondor - Otázka kompromisu (2018) (epizóda) (S01E08)

Akčný / Dráma / Thriller
00:00

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:45

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:15

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:50

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Nepriznaná minulosť (2011) (epizóda) (S09E02)

Akčný / Krimi / Dráma
02:45

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Projekt Anax Principle (2011) (epizóda) (S09E03)

Akčný / Krimi / Dráma
03:45

Imogene (2012)

Komédia
04:05

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
05:00

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
06:10

Rosamunde Pilcher - Muž s veľkým srdcom (2016) (epizóda) (E135)

Dráma / Romantický
08:05

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
09:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
10:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
11:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
13:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
14:00

Rosamunde Pilcher - Pekný pár (2016) (epizóda) (E138)

Dráma / Romantický
15:55

Zúfalé manželky - If It's Only in Your Head (2009) (epizóda) (S05E24)

Dráma / Komédia / Mysteriózny
16:50

Zoo - Dárek na rozloučenou (2022) (epizóda) (E42)

Rodinný / Dráma
18:10

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
19:05

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
20:05

Doktorka Zoe - Koniec sveta (2015) (epizóda) (S04E09)

Komédia / Dráma
21:00

Doktorka Zoe - Bluebell (2015) (epizóda) (S04E10)

Komédia / Dráma
21:55

Everwood - The Land of Confusion (2006) (epizóda) (S04E15)

Dráma / Rodinný
22:50

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:25

Everwood - Truth... (2006) (epizóda) (S04E16)

Dráma / Rodinný
01:40

Krejzovi - Láska kvete v každém věku (2019) (epizóda) (S01E34)

Komédia
03:20

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
05:00

Vraždy v Midsomeri - Sauce for the Goose (2005) (epizóda) (S08E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:00

Prípad pre dvoch - Erics Tod (2003) (epizóda) (S23E04)

Krimi / Thriller
08:15

Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)

Krimi / Akčný
09:10

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Smrtiaci bozk (2005) (epizóda) (S02E22)

Akčný / Krimi / Dráma
10:10

Julie Lescautová - Diplomatická imunita (2011) (epizóda) (S20E01)

Krimi / Dráma
12:05

Vraždy v Midsomeri - Midsomer Rhapsody (2005) (epizóda) (S08E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Súmrak (2005) (epizóda) (S02E23)

Akčný / Krimi / Dráma
15:05

Kosti - Noha v dražbe (2009) (epizóda) (S05E08)

Komédia / Krimi / Dráma
16:00

Myšlienky vraha - Hamelin (2019) (epizóda) (S14E12)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:55

Prípad pre dvoch - Der Mann, der zweimal stirbt (2003) (epizóda) (S23E03)

Krimi / Thriller
18:05

Kosti - Trpaslík v bahne (2009) (epizóda) (S05E07)

Komédia / Krimi / Dráma
19:05

Myšlienky vraha - Night Lights (2019) (epizóda) (S14E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:55

Drsný šerif - The Stuff Dreams Are Made Of (2016) (epizóda) (S05E10)

Akčný / Krimi / Dráma
21:25

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Smrtiaci bozk (2005) (epizóda) (S02E22)

Akčný / Krimi / Dráma
22:20

Walker, texaský ranger - Mean Streets (1995) (epizóda) (S03E13)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
23:30

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:50

Walker, texaský ranger - Cowboy (1995) (epizóda) (S03E14)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
01:50

Drsný šerif - The Eagle and the Osprey (2017) (epizóda) (S06E01)

Akčný / Krimi / Dráma
03:05

Julie Lescautová - Diplomatická imunita (2011) (epizóda) (S20E01)

Krimi / Dráma
05:15

Gólman (2019)

Dráma / Životopisný / Športový
07:10

Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova (2018)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
08:50

Darca (2014)

Sci-Fi / Dráma
10:40

Slečna pretekárka (2020)

Športový
12:35

Willy a kúzelná planéta (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
14:15

Čekání na barbary (2019)

Dráma
16:15

Dvaja burani v Miami (2019)

Komédia
18:00
19:25

Casino.sk (2019)

Dráma
21:10

Beznádejne zamilovaná Lola (2012)

Komédia / Dráma / Romantický
23:35

Navždy mladá (2015)

Fantasy / Romantický / Dráma
01:35

Daždivý deň v New Yorku (2019)

Komédia / Romantický
03:20

Willy a kúzelná planéta (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
06:35

Teleshopping Soukup shop Auto

06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
07:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
08:50

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
09:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
10:40

Hvězdy minulosti (2022) (relácia)

Publicistický
11:00

Vaření se Soukupem (2021) (relácia)

Publicistický
11:50

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
13:05

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
14:15

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Manipulated (2006) (epizóda) (S07E15)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:05

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Gone (2006) (epizóda) (S07E16)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:55

Skutečné krimi události (2022) (relácia)

Krimi / Publicistický
16:20

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Class (2006) (epizóda) (S07E17)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:00

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
19:10

Hlavní zprávy (2013) (relácia)

Publicistický
19:15

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
19:55

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
20:50

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (relácia)

05:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
07:25

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
08:25

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
09:30

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
10:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
11:45

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:55

Zločinné úmysly - Cherry Red (2003) (epizóda) (S02E19)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:00

Mladí Američania (1993)

Krimi / Dráma
15:50

Zločinné úmysly - Blink (2003) (epizóda) (S02E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:45

La Parta (2015) (relácia)

Komédia
17:25

Kdopak by se Čecha bál (2013) (relácia)

Talk-show
18:00

112 (2014) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
21:45

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
22:30

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
23:00

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:00

Česká tajenka (2013) (relácia)

Súťažný
01:30

Hvězdy na cestách (2010) (relácia)

Dokumentárny

Reklama

Reklama