Reklama

Reklama

Televízia - TV program

Môj TV program – dnes
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.

Poradie riadkov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice smerom hore alebo dole. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.

02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:55

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:10

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:05

Mentalista - The Desert Rose (2013) (epizóda) (S06E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
08:00

Mentalista - Black-Winged Red Bird (2013) (epizóda) (S06E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Skryté čísla (2016)

Životopisný / Historický / Dráma
17:20

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
18:35

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
19:50

Mentalista - The Desert Rose (2013) (epizóda) (S06E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
20:30

Mentalista - Black-Winged Red Bird (2013) (epizóda) (S06E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
21:30

Mladý Sheldon - Teenager Soup and A Little Ball of Fib (2019) (epizóda) (S03E10)

Komédia
22:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:25

Zámena manželiek (2005) (relácia)

Reality-TV
03:50

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
04:30

Dizajnérske duo Nate a Jeremiah (2017) (relácia)

Reality-TV
05:30

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
06:00

Noviny o 12:00 (2011) (relácia)

Publicistický
06:30

Top Star (2011) (relácia)

Publicistický
06:45

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
07:50

Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)

Reality-TV
08:50

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
10:00

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
11:00

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
12:00

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
13:00

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
13:30

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
14:25

Šport

14:30

Najlepšie počasie

14:35

Hranica - Episode 72 (2022) (epizóda) (E72)

Komédia / Rodinný
15:40

Inkognito (2015) (relácia)

Komédia
16:45

Semafor - Plaváreň (2018) (epizóda) (E03)

Komédia / Rodinný
17:25

Semafor - Vyhnanie z raja (2018) (epizóda) (E04)

Komédia / Rodinný
18:05

Letecké katastrofy - Zaseknutý podvozok (2021) (epizóda) (S21E08)

Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
19:05

Bez servítky (2021) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
20:15

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
20:45

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
21:15

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
22:00

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
22:55

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
23:40

Krimi (2009) (relácia)

Publicistický
00:15

Noviny TV JOJ (2002) (relácia)

Publicistický
02:35

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
03:25

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
04:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
05:20

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
06:20

Varte s nami (2015) (relácia)

Reality-TV
07:00

Klinika Hope - Defense (2013) (epizóda) (S02E04)

Dráma / Fantasy
07:50

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
08:50

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
09:40

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
10:40

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
11:40

Klinika Hope - The Face of the Giant Panda (2013) (epizóda) (S02E05)

Dráma / Fantasy
12:40

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
13:30

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
14:30

Zachránené životy (2018) (seriál)

Dráma
15:25

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
16:20

S hlavou v oblakoch (2018) (seriál)

Romantický / Komédia / Dráma
17:20

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
18:10

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
19:00

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
19:40

Sila ženy (2017) (seriál)

Dráma
20:25

Koleso šťastia (2016) (relácia)

Súťažný
21:10

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
21:50

Smotánka (1996) (relácia)

Publicistický
22:50

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
23:30

Búrlivé víno (2012) (seriál)

Dráma / Rodinný
00:20

Chicago Fire - Law of the Jungle (2018) (epizóda) (S06E11)

Akčný / Dráma
01:00

Chicago Fire - The F Is For (2018) (epizóda) (S06E12)

Akčný / Dráma
02:10

Chicago Fire - Hiding Not Seeking (2018) (epizóda) (S06E13)

Akčný / Dráma
03:15

Chicago Fire - Looking for a Lifeline (2018) (epizóda) (S06E14)

Akčný / Dráma
04:40

Veľkolepá príroda (1988)

Komédia
06:30

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
07:15

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
07:55

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
08:25

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
09:30

Dr. House - Prekliatie (2005) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Mysteriózny
10:30

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
11:30

Odsúdené - Pomoc (2009) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Krimi
12:45

Odsúdené - Láska (2009) (epizóda) (S01E14)

Dráma / Krimi
14:00

Miesto činu - Unesená v Istanbule (2018) (epizóda) (S49E22)

Krimi / Dráma
16:35

Neodvratná pomsta (2009)

Krimi / Thriller
18:35

Ten, kto dáva bacha (2007)

Thriller / Dráma / Krimi
20:35

Profesionáli (2008) (seriál)

Komédia / Krimi
21:15

Dovidenia, stará mama! (2016) (seriál)

Komédia
21:45

Kinosála (2017) (relácia)

Publicistický
21:55

Ochrancovia (2014) (seriál)

Dráma
22:30

Vojna skladov: Kanada (2013) (relácia)

Reality-TV
22:55

Vysnívaný domov (2012) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
23:20

Nové bývanie (2007) (relácia)

Reality-TV
00:05

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
01:30

Áno, šéfe USA (2007) (relácia)

Reality-TV
02:40

Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)

Súťažný / Reality-TV
03:55

Poklady z blšáku (2012) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
04:50

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
05:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
06:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
06:25

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
08:00

Dedovizeň (2021) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
08:40

Hudson a Rex - Chodiaca mŕtvola (2019) (epizóda) (S02E05)

Krimi / Dráma
09:30

Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)

Publicistický / Rodinný / Dráma
10:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
10:25

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
10:50

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
11:45

Duel šampiónov (2006) (relácia)

Súťažný
12:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
12:17

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
12:20

5 proti 5 (2007) (relácia)

Súťažný
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
14:00

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
14:17

Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

14:20

Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker

14:25

Počasie

14:30

Vraždy na polostrove Cotentin (2019) (TV film)

Krimi
16:10

Tulák - Mestečko smrti (2019) (epizóda) (S01E04)

Krimi
17:45

Bella Germania - Tajomstvo (2019) (epizóda) (E03)

Dráma
19:15

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
20:10

Góly - body - sekundy (1993) (relácia)

Publicistický / Športový
20:25

Počasie

20:35

Rosemary a Thymeová (2003) (seriál)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
21:45

Hudson a Rex - Chodiaca mŕtvola (2019) (epizóda) (S02E05)

Krimi / Dráma
22:25

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
23:20

Postav dom, zasaď strom (2008) (relácia)

Dokumentárny
23:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
00:00

Dámsky klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
01:30

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
02:30

Vône sveta (2009) (seriál)

Dokumentárny
03:00

Don Matteo (2000) (seriál)

Komédia / Krimi / Dráma
04:25

Karol Ketzer (1975) (TV film)

Dráma
05:35

Strigôňove prázdniny (1996) (seriál)

Animovaný
05:40

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
05:50

Pa a Pi (1986) (seriál)

Bábkový / Rozprávka
06:00

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
06:35

Cyklopotulky (2016) (relácia)

Dokumentárny
06:45

Večera s Havranom (2014) (relácia)

Talk-show / Publicistický
08:05

Sluha národa - Volodymyr Zelenskyj (2020) (TV film)

Dokumentárny / Životopisný
09:00

Dekolonizácia (2017) (seriál)

Dokumentárny
09:55

Zrodené v divočine (2019) (seriál)

Dokumentárny
10:30

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
11:10

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
11:30

Ambulancia (2013) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
11:55

Moja diagnóza (2016) (relácia)

Dokumentárny
12:30

Národnostné správy (2011) (relácia)

Publicistický
12:35

Strigôňove prázdniny (1996) (seriál)

Animovaný
12:45

Krtko (1963) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
12:50

Trpaslíci (2014) (relácia)

Rodinný
12:55

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
13:00

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:10

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
13:35

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
14:00

Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)

Publicistický
14:10

Krajina jaguárov (2019) (TV film)

Dokumentárny
15:00

Via Bona Slovakia 2021 (2022) (relácia)

Publicistický
16:00

Do kríža (2020) (relácia)

Publicistický
16:55

Kinorama (2010) (relácia)

Publicistický
17:20

Umenie 2013 (2010) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
17:50

Rumunská čítanka (2020) (seriál)

Dokumentárny
17:55

Rumunská čítanka (2020) (seriál)

Dokumentárny
18:05

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
19:00

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
19:15

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
00:00

Môj zvierací miláčik (2014) (seriál)

Rodinný
00:15

Zázračný ateliér (2013) (relácia)

Rodinný
00:20

Otecko sa mi nepáči (1991) (seriál)

Rodinný
00:35

Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:40

Príbehy z čarovnej záhrady (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:55

Veselá farma (2007) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
01:00

Pinocchio (1976) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:30

Živá panoráma (1998) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
02:00

Správy - Hírek (2011) (relácia)

Publicistický
02:05

Dobrý deň, Patria (2021) (relácia)

Publicistický
02:30

Romano Hero (2021) (relácia)

Publicistický
03:00

Správy RTVS z regiónov (2013) (relácia)

Publicistický
03:15

Regina (2019) (relácia)

Publicistický
03:55

Zrodené v divočine (2019) (seriál)

Dokumentárny
04:35

Teória veľkého tresku - The Bozeman Reaction (2010) (epizóda) (S03E13)

Komédia / Romantický
05:15

Teória veľkého tresku - The Einstein Approximation (2010) (epizóda) (S03E14)

Komédia / Romantický
05:55

Dva a pol chlapa - He Smelled the Ham, He Got Excited (2008) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
06:35

Priatelia - The One on the Last Night (1999) (epizóda) (S06E06)

Komédia / Romantický
07:00

Priatelia - The One Where Phoebe Runs (1999) (epizóda) (S06E07)

Komédia / Romantický
07:25

Priatelia - The One with Ross' Teeth (1999) (epizóda) (S06E08)

Komédia / Romantický
07:55

Priatelia - The One Where Ross Got High (1999) (epizóda) (S06E09)

Komédia / Romantický
08:25

Teória veľkého tresku - The Precious Fragmentation (2010) (epizóda) (S03E17)

Komédia / Romantický
08:50

Teória veľkého tresku - The Pants Alternative (2010) (epizóda) (S03E18)

Komédia / Romantický
09:20

Teória veľkého tresku - The Wheaton Recurrence (2010) (epizóda) (S03E19)

Komédia / Romantický
09:45

Teória veľkého tresku - The Spaghetti Catalyst (2010) (epizóda) (S03E20)

Komédia / Romantický
10:05

Priatelia - The One with the Routine (1999) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
10:35

Priatelia - The One with the Apothecary Table (2000) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Romantický
11:05

Dva a pol chlapa - Thank God for Scoliosis (2009) (epizóda) (S06E12)

Komédia / Romantický
11:30

Dva a pol chlapa - I Think You Offended Don (2009) (epizóda) (S06E13)

Komédia / Romantický
12:55

Susedia - Stávka, 1. časť (2007) (epizóda) (S03E06)

Komédia
13:35

Susedia - Stávka, 2. časť (2007) (epizóda) (S03E07)

Komédia
14:30

Godzilla II: Kráľ monštier (2019)

Akčný / Dobrodružný / Thriller
17:10

Mad Max: Zbesilá cesta (2015)

Sci-Fi / Akčný / Dobrodružný
19:35

Dva a pol chlapa - He Smelled the Ham, He Got Excited (2008) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Romantický
19:55

Dva a pol chlapa - The Devil's Lube (2008) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Romantický
20:15

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
20:25

Vo štvorici po Slovensku (2012) (relácia)

Dobrodružný / Komédia
21:10

Silvánovci (1996) (seriál)

Komédia
22:30

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
23:25

Aj múdry schybí (1998) (relácia)

Talk-show / Komédia
00:15

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
00:40

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
02:15

Kredenc (2014) (relácia)

Komédia
02:50

Partička (2009) (relácia)

Komédia / Reality-TV
05:00

Záchranári (2019) (seriál)

Dráma / Reality-TV
06:05

Kriminálka Las Vegas - Mačacia kolíska (2002) (epizóda) (S02E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:05

Kriminálka Las Vegas - Anatómia lúhu (2002) (epizóda) (S02E21)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
08:05

Ochrana svedkov - Provo-Cation (2011) (epizóda) (S04E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
09:05

Kriminálka New York - Telo v kufri (2011) (epizóda) (S07E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:05

Kriminálka New York - Doživotný trest (2011) (epizóda) (S07E21)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
11:05

Kosti - Telo v kúpeľni (2011) (epizóda) (S06E10)

Komédia / Krimi / Dráma
12:00

Kriminálka Las Vegas - Konflikt právomocí (2002) (epizóda) (S02E22)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:05

Kriminálka Las Vegas - Otrokyňa hladu (2002) (epizóda) (S02E23)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:10

Kriminálka New York - Stratégia úniku (2011) (epizóda) (S07E22)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:00

Kriminálka New York - Vznietenie (2012) (epizóda) (S09E01)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:00

Kosti - Guľka v mozgu (2011) (epizóda) (S06E11)

Komédia / Krimi / Dráma
16:55

Dr. House - Prekliatie (2005) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Mysteriózny
17:50

Ochrana svedkov - Provo-Cation (2011) (epizóda) (S04E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:45

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
19:40

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
20:30

Klan (2013) (seriál)

Dráma / Rodinný
21:15

Presne takto o rok (2016) (relácia)

Reality-TV
22:00

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
22:20

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
22:55

Súdna sieň (2008) (relácia)

Reality-TV / Dráma
23:25

Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)

Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
00:15

Prvé oddelenie (2009) (seriál)

Krimi
01:40

Panelák (2008) (seriál)

Komédia / Dráma
04:00

Bob a Bobek (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:15

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
04:35

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
04:45

Mach a Šebestová na cestách (2005) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
04:55

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
05:05

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:20

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:45

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
06:10

Medzi nami zvieratkami (2007) (seriál)

Animovaný
06:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
06:30

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
07:00

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
07:25

Super 4 (2014) (seriál)

Animovaný
07:40

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
08:05

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
08:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
08:25

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
08:50

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
09:05

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
09:20

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
09:35

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
09:45

Barbapapa (1973) (seriál)

Animovaný
09:50

Rozprávanie o víle Amálke (1975) (seriál)

Animovaný
10:00

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:10

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
10:20

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
10:35

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
10:45

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
11:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
11:05

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
11:15

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
11:35

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
11:45

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:30

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
12:35

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
12:40

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
13:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
13:35

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
13:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
14:00

Z rozprávky do rozprávky (2015) (relácia)

Rozprávka / Rodinný
14:10

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:30

No, počkaj! (1969) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
14:45

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:10

Strážca vesmíru Roger (2017) (seriál)

Animovaný
15:30

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
15:45

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
16:00

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
16:15

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:40

Požiarnik Sam (1987) (seriál)

Animovaný / Rodinný
16:50

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:05

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
17:10

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
17:25

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
17:50

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
18:00

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:10

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
18:20

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
18:40

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
18:50

Šeherezáda – nevypovedané príbehy (2017) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
19:15

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
19:30

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
19:45

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
20:00

Kikirikí (2015) (seriál)

Animovaný / Rozprávka
20:10

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
20:30

Rapotáčik (2017) (relácia)

Rodinný
20:40

Arthur a Minimojovia (2017) (seriál)

Animovaný / Rodinný
21:05

Kúzlovanie (2015) (relácia)

Rodinný
21:20

Máša a medveď (2009) (seriál)

Animovaný / Komédia / Akčný
21:30

Sníček (2016) (relácia)

Rodinný
21:50

Knihy od Stonožky (2019) (relácia)

Rodinný
22:00

Jahôdka a jej kamaráti (2009) (seriál)

Animovaný
22:25

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
22:50

Volám sa Caillou (1997) (seriál)

Animovaný / Rodinný
23:15

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
23:25

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
23:35

Viking Vicky (2013) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
23:50

...A je to! (1979) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
00:00

Staviteľ Bob (1998) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:10

Rev a motoroví miláčikovia (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:35

Petronela Jabĺčková (2020) (seriál)

Animovaný / Rodinný
00:50

Ocko hrdina (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:00

Rybičky Flip a Flap (2012) (seriál)

Animovaný
01:05

Matematické príšerky (2012) (seriál)

Animovaný
01:30

Tom Gates (2021) (seriál)

Animovaný / Rodinný
01:45

Sníček a Dúhalka (2019) (relácia)

Rodinný
02:00

Garfield (2008) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:20

Mach a Šebestová na prázdninách (1998) (seriál)

Animovaný / Komédia / Rodinný
02:30

Esá z pralesa (2014) (seriál)

Animovaný / Rodinný
02:45

100%-ný vlk – legenda mesačného kameňa (2019) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
03:10

Maškrtné medvedie príbehy (2020) (seriál)

Animovaný / Rozprávka / Krátkometrážny
03:15

Maškrtné medvedie recepty (2019) (seriál)

Animovaný / Rodinný
03:25

Zabi nudu! (2015) (relácia)

Rodinný
03:30

Robin Hood (2014) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
03:45

Chrumka a Čipsík (2018) (seriál)

Animovaný
04:55

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
05:55

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
06:10

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
07:10

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
08:05

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
09:00

Susedské prípady (2015) (seriál)

Reality-TV / Dráma
10:00

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
11:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
11:25

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
11:55

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
13:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
14:05

Počasie

14:20

Športové noviny (1996) (relácia)

Publicistický / Športový
14:30

Uragán (2001) (relácia)

Komédia / Talk-show
16:25

Farma (2011) (relácia)

Reality-TV
17:10

Zita na krku (2011) (seriál)

Komédia
17:45

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
18:35

Dobre vedieť! (2016) (relácia)

Súťažný
19:40

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
20:35

Adela show (2010) (relácia)

Talk-show
21:10

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
22:15

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Reality-TV
23:00

Televízne noviny (1996) (relácia)

Publicistický
00:00

Teleráno (2002) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:15

Reflex (2008) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:50

Svokra (2014) (relácia)

Reality-TV
03:50

Na love (2022) (relácia)

Súťažný
04:20

Kastelán (1993) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
04:45

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
05:10

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
05:35

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
05:50

Doktorka Quinnová - Skúška dospelosti (1993) (epizóda) (S01E13)

Dráma / Rodinný / Western
06:40

Život bez konca - Leto 1914 (1982) (epizóda) (E03)

Dráma / Historický
07:50

Dnes už viem (1986) (relácia)

Hudobný
08:30

MM SHOW (2004) (relácia)

Zábavný
09:30

Mojich sedem divov (1987) (relácia)

Talk-show
10:05

Vadkerti talkshow (2004) (relácia)

Talk-show
10:50

Ranč Pri zelenej sedme - Ako sme boli nútení podnikať (1998) (epizóda) (S01E05)

Komédia / Rodinný
11:20

Hopla ! (2008) (relácia)

Komédia
11:45

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
11:55

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
12:10

Doktorka Quinnová - Hrdinovia (1993) (epizóda) (S01E14)

Dráma / Rodinný / Western
13:00

Správy RTVS (1993) (relácia)

Publicistický
13:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
14:00

Hostiteľka večera (2020) (relácia)

Publicistický
14:05

Příběhy slavných - Malá hvězda nezapadá (2013) (epizóda) (S13E12)

Dokumentárny / Životopisný
14:55

KLUB 3 (2020) (relácia)

Publicistický
15:45

Bakalárske návraty 1998 (1997) (relácia)

Poviedkový
16:05

Hosť Nory Gubkovej (2021) (relácia)

Talk-show
16:30

Okná vesmíru dokorán (1981) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
16:50

Soirée z Mlynskej doliny (1999) (relácia)

Talk-show
17:35

Bratislavská lýra 1984: Joan Orleans (1984) (koncert)

Hudobný
00:00

Večer Milana Markoviča (2021) (relácia)

Talk-show
00:50

Osobnosti (2003) (seriál)

Dokumentárny / Životopisný
00:55

Kniha dňa (2021) (relácia)

Publicistický
01:00

Spieva celá rodina (2001) (relácia)

Súťažný / Hudobný / Zábavný
01:30

Okná vesmíru dokorán (1981) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
01:50

Senior klub (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
02:20

Chlap v dome - Filmový režisér (1986) (epizóda) (E04)

Rodinný
02:50

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:00

Varím, varíš, varíme (1992) (relácia)

Publicistický
03:15

Babinec (2001) (relácia)

Talk-show
03:45

Slovenské miniatúry (1997) (seriál)

Dokumentárny
03:55

Folklorika (2018) (relácia)

Dokumentárny
04:30

Toulavá kamera (2003) (relácia)

Dokumentárny
05:00

Objektiv ČT24 (1987) (relácia)

Publicistický / Dokumentárny
05:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizóda) (S01E02)

Dokumentárny
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Horákovi - Zlomená srdce (2007) (epizóda) (S02E13)

Komédia / Rodinný
07:20

Horákovi - Velká výhra (2007) (epizóda) (S02E14)

Komédia / Rodinný
08:15

Ke štěstí (2022) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
08:45

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizóda) (S07E01)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
10:25

Zavolajte sestričky - Episode 1 (2021) (epizóda) (S10E01)

Dráma / Historický
11:30

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
12:00

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (relácia)

Súťažný
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Udalosti ČT (1993) (relácia)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)

Publicistický / Športový
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Četnícke humoresky - Slavnost (2003) (epizóda) (S02E13)

Komédia / Krimi
15:40

Vraždy v kruhu - Zlíbám tě, až zabiješ (2015) (epizóda) (E03)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:54

Výsledky losování Šťastných 10

16:55

Endeavour - Raketa (2013) (epizóda) (S01E04)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:30

Klenoty naší krajiny - Český ráj (2015) (epizóda) (S01E02)

Dokumentárny
18:55

AZ-kvíz (1997) (relácia)

Súťažný
19:25

Banánové rybičky (1999) (relácia)

Talk-show / Komédia
19:50

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:25

Kluci v akci (2005) (relácia)

Reality-TV
22:50

Bydlet jako... (2017) (relácia)

Publicistický
23:15

Etiketa (2004) (seriál)

Dokumentárny
23:30

Události v regionech (2007) (relácia)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (relácia)

Publicistický / Rodinný
03:00

Zavolajte sestričky - Episode 1 (2021) (epizóda) (S10E01)

Dráma / Historický
04:15

Dělníci divočiny (2017) (seriál)

Dokumentárny
05:10

Příběhy obrácení - Epizoda 1 (2014) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
05:40

Tajemství železnic - Osudným tunelem Jana Pernera (2013) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
06:10

Zázraky starověku (2014) (seriál)

Dokumentárny
06:50

Kouzlo Afriky (2005) (seriál)

Dokumentárny
07:15

Temná strana zlata (2019)

Dokumentárny
08:10

Festivalové ozvěny (1999) (relácia)

Publicistický
08:40

Města bez bariér - Praha, ostrovy (2022) (epizóda) (E06)

Dokumentárny
08:50

Televizní klub neslyšících (2011) (relácia)

Publicistický / Rodinný
09:15

Veľký flám (1966)

Komédia / Vojnový
11:20

Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Dokumentárny
11:25

Súdán, mezi Nilem a pouští (2020) (TV film)

Dokumentárny
12:20

Indická divoká Karnátaka (2020)

Dokumentárny
13:10

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (relácia)

Dokumentárny / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)

Publicistický
14:00

Armáda pěti mužů (1969)

Western
15:55

Ak sa nahneváme, budeme zlí (1974)

Komédia / Akčný
17:35

Španělská princezna - Osud (2019) (epizóda) (S01E08)

Dráma / Historický
18:35

Parta Maraton (2016) (relácia)

Dokumentárny / Reality-TV
19:20

Temný les - Zakázaný pokoj (2020) (epizóda) (E03)

Krimi / Dráma
20:05

Počesku (2000) (relácia)

Dokumentárny
20:15

Život je pes (2015) (seriál)

Dokumentárny
21:00

Sabotáž (2007) (relácia)

Publicistický
21:30

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (relácia)

Publicistický
21:55

Před půlnocí (2006) (relácia)

Talk-show
22:20

Babylon (2004) (relácia)

Publicistický
22:50

Náš venkov (2000) (relácia)

Dokumentárny
23:15

Nech půdu žít (2019)

Dokumentárny / Krátkometrážny
23:40

Československý filmový týždenník (1954) (seriál)

Dokumentárny / Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (relácia)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Dcery a synové divočiny - Chico (2020) (epizóda) (E01)

Dokumentárny
03:25

Objevování světa - Lofoty (2018) (TV film)

Dokumentárny
14:00

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
14:15

Příběhy slavných - Walda (2010) (epizóda) (S11E12)

Dokumentárny / Životopisný
15:10

Na plovárně (1998) (relácia)

Talk-show
15:35

Braunovy lebky (2022) (TV film)

Dokumentárny / Krátkometrážny
16:05

Big Bít (1998) (seriál)

Dokumentárny / Hudobný
17:05

Broadwayský hit – West Side Story (2018) (TV film)

Dokumentárny / Hudobný
17:55

ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně (2008) (koncert)

Hudobný
18:50

Kanadská soda (2011) (relácia)

Komédia
19:15

Bohemia JazzFest 2021 (2021) (koncert)

Hudobný
20:10

ČT Live - Blue Effect Acoustic Time (2011) (koncert)

Hudobný
21:00

Terra musica (2009) (relácia)

Hudobný
21:30

Ladí neladí (2002) (relácia)

Hudobný
22:25

Apollo 2015 (2016) (relácia)

Dokumentárny / Hudobný
23:05

Úsměvná galerie (2018) (seriál)

Komédia
23:10

Události v kultuře (2013) (relácia)

Publicistický
04:10

7 pádů Honzy Dědka (2012) (relácia)

Talk-show / Zábavný
05:25

Walker, texaský ranger - Cowboy (1995) (epizóda) (S03E14)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
06:25

Ňuchač - Episode 4 (2015) (epizóda) (S02E04)

Krimi / Dráma
07:30
08:35

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Vždy verní (2009) (epizóda) (S06E24)

Akčný / Krimi / Dráma
09:40

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
10:50

Singl Švindl (2022) (relácia)

Reality-TV
11:50

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (relácia)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (relácia)

Publicistický
14:15

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizóda) (E42)

Dráma
15:35

Talk show Jana Krausa (2010) (relácia)

Talk-show / Zábavný
16:40

Talk show Jana Krausa (2010) (relácia)

Talk-show / Zábavný
17:55

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
19:00

Singl Švindl (2022) (relácia)

Reality-TV
20:00

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Vždy verní (2009) (epizóda) (S06E24)

Akčný / Krimi / Dráma
21:00

Ňuchač - Episode 4 (2015) (epizóda) (S02E04)

Krimi / Dráma
22:15
00:10

M.A.S.H. - The Kids (1975) (epizóda) (S04E09)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:00

Nový den (2020) (relácia)

Publicistický
02:15

M.A.S.H. - Quo Vadis, Captain Chandler (1975) (epizóda) (S04E10)

Komédia / Dráma / Vojnový
02:50

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizóda) (E42)

Dráma
04:30

Hviezdna brána - V haďom hniezde (1998) (epizóda) (S02E01)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
05:30

Hviezdna brána - Pri výkone služby (1998) (epizóda) (S02E02)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
06:35

Futurama - Assie Come Home (2013) (epizóda) (S07E21)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
06:55

Futurama - Leela and the Genestalk (2013) (epizóda) (S07E22)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
07:25

Simpsonovci - The Man from G.R.A.M.P.A. (2021) (epizóda) (S32E21)

Animovaný / Komédia
07:55

Simpsonovci - The Last Barfighter (2021) (epizóda) (S32E22)

Animovaný / Komédia
08:20

Simpsonovci - The Star of Backstage (2021) (epizóda) (S33E01)

Animovaný / Komédia
08:50

Simpsonovci - Bart's in Jail! (2021) (epizóda) (S33E02)

Animovaný / Komédia
09:10

Hviezdna brána - Vo väzení (1998) (epizóda) (S02E03)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
10:10

Hviezdna brána - Správca (1998) (epizóda) (S02E04)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:15

Futurama - Game of Tones (2013) (epizóda) (S07E23)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
11:45

Futurama - Murder on the Planet Express (2013) (epizóda) (S07E24)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
12:15

Simpsonovci - Bart the General (1990) (epizóda) (S01E05)

Animovaný / Komédia
12:45

Simpsonovci - Moaning Lisa (1990) (epizóda) (S01E06)

Animovaný / Komédia
13:15

Simpsonovci - The Call of the Simpsons (1990) (epizóda) (S01E07)

Animovaný / Komédia
13:45

Simpsonovci - The Telltale Head (1990) (epizóda) (S01E08)

Animovaný / Komédia
14:15

Autosalon (2005) (relácia)

Publicistický / Športový
15:25

Výměna aut limited edition (2021) (relácia)

Zábavný
16:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Už žádná tajemství (2019) (epizóda) (S10E22)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
17:05

Cyklosalon.tv (2021) (relácia)

Publicistický
17:35

Simpsonovci - Bart the General (1990) (epizóda) (S01E05)

Animovaný / Komédia
18:05

Simpsonovci - Moaning Lisa (1990) (epizóda) (S01E06)

Animovaný / Komédia
18:35

Simpsonovci - The Call of the Simpsons (1990) (epizóda) (S01E07)

Animovaný / Komédia
19:05

Simpsonovci - The Telltale Head (1990) (epizóda) (S01E08)

Animovaný / Komédia
19:35

Futurama - Game of Tones (2013) (epizóda) (S07E23)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
19:55

Futurama - Murder on the Planet Express (2013) (epizóda) (S07E24)

Animovaný / Komédia / Sci-Fi
20:25

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Podraz (2019) (epizóda) (S10E20)

Krimi / Mysteriózny / Thriller
21:20

Kondor - Smrt je sklizeň (2018) (epizóda) (S01E09)

Akčný / Dráma / Thriller
22:25

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Umění je cool (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:30

Partička (2011) (relácia)

Komédia
01:45

Re-Play (2009) (relácia)

Publicistický
02:20

Top Gear 2010 (2002) (relácia)

Dokumentárny / Športový / Talk-show
03:25

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (relácia)

Dokumentárny / Športový
05:20

U pěti veverek (1944)

Komédia
07:00

Ryba menom Wanda (1988)

Komédia / Krimi
09:20

Pre lásku čokoľvek (2016) (TV film)

Komédia / Romantický
11:15

Skutočná guráž (1969)

Western
14:00

Agatha Christie: Plavý kůň - Epizoda 1 (2020) (epizóda) (E01)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
15:20

Agatha Christie: Plavý kůň - Epizoda 2 (2020) (epizóda) (E02)

Dráma / Krimi / Mysteriózny
16:45

Expres do pekla (1985)

Akčný / Dobrodružný / Dráma
19:05

Nezvestní v boji 2 (1985)

Akčný / Vojnový
21:05

Mrazivý lov (2019)

Akčný / Thriller
22:50

Kondor - Otázka kompromisu (2018) (epizóda) (S01E08)

Akčný / Dráma / Thriller
00:00

Nad krajinou (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:45

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:15

M.A.S.H. (1972) (seriál)

Komédia / Dráma / Vojnový
01:50

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Nepriznaná minulosť (2011) (epizóda) (S09E02)

Akčný / Krimi / Dráma
02:45

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Projekt Anax Principle (2011) (epizóda) (S09E03)

Akčný / Krimi / Dráma
03:45

Imogene (2012)

Komédia
04:05

Prestreté (2010) (relácia)

Reality-TV / Súťažný
05:00

Áno, šéfe! (2009) (relácia)

Reality-TV
06:10

Rosamunde Pilcher - Muž s veľkým srdcom (2016) (epizóda) (E135)

Dráma / Romantický
08:05

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
09:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
10:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
11:00

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
12:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
13:00

Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)

Dráma
14:00

Rosamunde Pilcher - Pekný pár (2016) (epizóda) (E138)

Dráma / Romantický
15:55

Zúfalé manželky - If It's Only in Your Head (2009) (epizóda) (S05E24)

Dráma / Komédia / Mysteriózny
16:50

Zoo - Dárek na rozloučenou (2022) (epizóda) (E42)

Rodinný / Dráma
18:10

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
19:05

Fatmagul (2010) (seriál)

Dráma / Romantický / Telenovela
20:05

Doktorka Zoe - Koniec sveta (2015) (epizóda) (S04E09)

Komédia / Dráma
21:00

Doktorka Zoe - Bluebell (2015) (epizóda) (S04E10)

Komédia / Dráma
21:55

Everwood - The Land of Confusion (2006) (epizóda) (S04E15)

Dráma / Rodinný
22:50

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:00

Na zámku (2020) (relácia)

Dokumentárny
00:25

Everwood - Truth... (2006) (epizóda) (S04E16)

Dráma / Rodinný
01:40

Krejzovi - Láska kvete v každém věku (2019) (epizóda) (S01E34)

Komédia
03:20

Ako sa stavia sen (2007) (relácia)

Reality-TV
05:00

Vraždy v Midsomeri - Sauce for the Goose (2005) (epizóda) (S08E07)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:00

Prípad pre dvoch - Erics Tod (2003) (epizóda) (S23E04)

Krimi / Thriller
08:15

Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)

Krimi / Akčný
09:10

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Smrtiaci bozk (2005) (epizóda) (S02E22)

Akčný / Krimi / Dráma
10:10

Julie Lescautová - Diplomatická imunita (2011) (epizóda) (S20E01)

Krimi / Dráma
12:05

Vraždy v Midsomeri - Midsomer Rhapsody (2005) (epizóda) (S08E08)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:15

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Súmrak (2005) (epizóda) (S02E23)

Akčný / Krimi / Dráma
15:05

Kosti - Noha v dražbe (2009) (epizóda) (S05E08)

Komédia / Krimi / Dráma
16:00

Myšlienky vraha - Hamelin (2019) (epizóda) (S14E12)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:55

Prípad pre dvoch - Der Mann, der zweimal stirbt (2003) (epizóda) (S23E03)

Krimi / Thriller
18:05

Kosti - Trpaslík v bahne (2009) (epizóda) (S05E07)

Komédia / Krimi / Dráma
19:05

Myšlienky vraha - Night Lights (2019) (epizóda) (S14E11)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:55

Drsný šerif - The Stuff Dreams Are Made Of (2016) (epizóda) (S05E10)

Akčný / Krimi / Dráma
21:25

NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Smrtiaci bozk (2005) (epizóda) (S02E22)

Akčný / Krimi / Dráma
22:20

Walker, texaský ranger - Mean Streets (1995) (epizóda) (S03E13)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
23:30

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:05

Noční Praha (2019) (relácia)

Dokumentárny
00:50

Walker, texaský ranger - Cowboy (1995) (epizóda) (S03E14)

Akčný / Dobrodružný / Krimi
01:50

Drsný šerif - The Eagle and the Osprey (2017) (epizóda) (S06E01)

Akčný / Krimi / Dráma
03:05

Julie Lescautová - Diplomatická imunita (2011) (epizóda) (S20E01)

Krimi / Dráma
05:15

Gólman (2019)

Dráma / Životopisný / Športový
07:10

Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova (2018)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
08:50

Darca (2014)

Sci-Fi / Dráma
10:40

Slečna pretekárka (2020)

Športový
12:35

Willy a kúzelná planéta (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
14:15

Čekání na barbary (2019)

Dráma
16:15

Dvaja burani v Miami (2019)

Komédia
18:00
19:25

Casino.sk (2019)

Dráma
21:10

Beznádejne zamilovaná Lola (2012)

Komédia / Dráma / Romantický
23:35

Navždy mladá (2015)

Fantasy / Romantický / Dráma
01:35

Daždivý deň v New Yorku (2019)

Komédia / Romantický
03:20

Willy a kúzelná planéta (2019)

Animovaný / Dobrodružný / Komédia
06:35

Teleshopping Soukup shop Auto

06:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
07:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
08:50

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
09:50

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
10:40

Hvězdy minulosti (2022) (relácia)

Publicistický
11:00

Vaření se Soukupem (2021) (relácia)

Publicistický
11:50

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
13:05

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
14:15

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Manipulated (2006) (epizóda) (S07E15)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:05

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Gone (2006) (epizóda) (S07E16)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
15:55

Skutečné krimi události (2022) (relácia)

Krimi / Publicistický
16:20

Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka - Class (2006) (epizóda) (S07E17)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
18:00

Poklad z půdy (2018) (relácia)

Reality-TV
19:10

Hlavní zprávy (2013) (relácia)

Publicistický
19:15

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
19:55

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
20:50

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)

Reality-TV
03:05

Klenot.TV (2016) (relácia)

05:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
07:25

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
08:25

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
09:30

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
10:35

Soudce Alexandr (2017) (relácia)

Reality-TV / Dráma
11:45

Soudkyně Barbara (2015) (relácia)

Reality-TV / Dráma
12:55

Zločinné úmysly - Cherry Red (2003) (epizóda) (S02E19)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:00

Mladí Američania (1993)

Krimi / Dráma
15:50

Zločinné úmysly - Blink (2003) (epizóda) (S02E20)

Krimi / Dráma / Mysteriózny
16:45

La Parta (2015) (relácia)

Komédia
17:25

Kdopak by se Čecha bál (2013) (relácia)

Talk-show
18:00

112 (2014) (relácia)

Reality-TV / Dokumentárny
21:45

Exkluziv! (2013) (relácia)

Talk-show
22:30

Ostříháno (2013) (relácia)

Súťažný
23:00

Na plac! (2013) (relácia)

Komédia / Reality-TV
00:00

Česká tajenka (2013) (relácia)

Súťažný
01:30

Hvězdy na cestách (2010) (relácia)

Dokumentárny

Reklama

Reklama