Kino - Program
Dnes nejžhavější v kinech
Bratislava - Artkino za zrkadlom
nedeľa 31.03.2024
Chudiatko |
T | 19:00 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 15:00 | |||||||||||
Sucho |
17:00 |
utorok 02.04.2024
Tancuj Matylda |
19:00 |
streda 03.04.2024
Zimné prázdniny |
T | 19:00 |
piatok 05.04.2024
Zóna záujmu |
T | 19:00 |
nedeľa 07.04.2024
Smršť |
20:00 |
utorok 09.04.2024
Útek z Utópie |
T | 20:00 |
sobota 13.04.2024
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 17:00 | |||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 19:00 |
nedeľa 14.04.2024
štvrtok 25.04.2024
Raz to bude všetko tvoje |
T | 18:00 |
Bratislava - Cinema City Aupark
tel. 02/68202222,
Einsteinova, Bratislava
štvrtok 28.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 14:10 | |||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | |||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 13:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | |||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 13:50 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 13:00 | 15:00 | 17:00 | |||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:30 |
piatok 29.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:00 | 14:10 | ||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | ||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 13:45 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:3011:50 | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:40 | 13:50 | ||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 |
sobota 30.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:00 | 14:10 | ||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | ||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 13:45 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:3011:50 | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:40 | 13:50 | ||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 |
nedeľa 31.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:00 | 14:10 | ||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | ||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 13:45 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:3011:50 | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:40 | 13:50 | ||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 |
pondelok 01.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:00 | 14:10 | ||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | ||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 13:45 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:3011:50 | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:40 | 13:50 | ||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 |
utorok 02.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:00 | 14:10 | ||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:20 | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | ||||
Gump: Sme dvojka |
11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | ||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 13:45 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:3011:50 | 12:30 | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | ||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:40 | 13:50 | ||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | ||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Labková patróla vo veľkofilme |
D | 12:40 | |||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 |
streda 03.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 14:10 | |||||||||||
Fentasy |
19:00 | 21:00 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 13:50 | 14:50 | 16:20 | 17:20 | 18:50 | 19:50 | 21:20 | |||||
Gump: Sme dvojka |
13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | |||||||||
Jedeme na teambuilding |
15:40 | 21:15 | |||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 13:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:40 | 14:40 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | 19:00 | ||||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:00 | ||||||||||
Opičí človek |
T | 20:10 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:45 | 21:10 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 13:50 | |||||||||||
Sladký život |
16:20 | 18:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 13:00 | 15:00 | 17:00 | |||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Vojna policajtov |
20:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:30 |
štvrtok 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
piatok 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
nedeľa 28.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 |
Bratislava - Cinema City Eurovea
tel. 02/68202222,
Pribinova 8, Bratislava
štvrtok 28.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 14:20 | |||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | ||||||||
Gump: Sme dvojka |
12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 20:15 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Počatie |
T | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 13:00 | |||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 20:30 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | ||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:30 | |||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
piatok 29.03.2024
Crew |
T | 19:00 | |||||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 12:10 | 14:20 | ||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 10:10 | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 20:15 | |||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 10:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:20 | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | ||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 10:50 | |||||||||||
Počatie |
T | 20:30 | 22:00 | ||||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Prianie |
D | 10:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:30 | |||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
sobota 30.03.2024
Crew |
T | 19:00 | |||||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 12:10 | 14:20 | ||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 10:10 | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 20:15 | |||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 10:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:20 | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | ||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 10:50 | |||||||||||
Počatie |
T | 20:30 | 22:00 | ||||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Prianie |
D | 10:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:30 | 16:20 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Gump: Sme dvojka |
14:10 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:40 | 17:00 | ||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
pondelok 01.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:10 | 14:20 | ||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 10:10 | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 20:15 | |||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 10:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:20 | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | ||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 10:50 | |||||||||||
Počatie |
T | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Prianie |
D | 10:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 20:30 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:30 | |||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
utorok 02.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:10 | 14:20 | ||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 10:10 | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 20:15 | |||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 10:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:20 | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | ||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 10:50 | |||||||||||
Počatie |
T | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Prianie |
D | 10:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 20:30 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:30 | |||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
streda 03.04.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 12:10 | 14:20 | ||||||||||
Fentasy |
16:30 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:40 | 15:10 | 17:40 | 20:10 | ||||||||
Gump: Sme dvojka |
12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | |||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:50 | 17:45 | 19:50 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Matka na úteku |
12:50 | ||||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 12:10 | |||||||||||
Počatie |
T | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||||
Imaginary: Neviditeľné zlo |
T | 16:40 | |||||||||||
Opičí človek |
T | 20:40 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 14:40 | 18:30 | ||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 13:00 | |||||||||||
Prišla v noci |
12:45 | ||||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:15 | |||||||||||
Samota |
T | 21:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:30 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 20:30 | |||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 13:40 | 16:10 | 18:40 | 21:10 | ||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:30 | |||||||||||
Mai |
T | 18:00 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 20:50 |
štvrtok 25.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
piatok 26.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
nedeľa 28.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
Bratislava - Cinema City Polus
tel. 02/68202222,
Vajnorská cesta, Bratislava
štvrtok 28.03.2024
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Gump: Sme dvojka |
15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | |||||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 | 19:40 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:00 | 15:00 |
piatok 29.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
11:20 | 13:15 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 17:00 | 19:40 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
sobota 30.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
11:20 | 13:15 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 17:00 | 19:40 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
nedeľa 31.03.2024
Ella a čierny jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | ||||||||
Gump: Sme dvojka |
11:20 | 13:15 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | ||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 17:00 | 19:40 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
pondelok 01.04.2024
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Gump: Sme dvojka |
15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | |||||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 | 19:40 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:00 | 15:00 |
utorok 02.04.2024
Fentasy |
21:10 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Gump: Sme dvojka |
15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | |||||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Baby na úteku |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 | 19:40 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:00 | 15:00 |
streda 03.04.2024
Fentasy |
21:40 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | |||||||||
Gump: Sme dvojka |
15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:15 | 17:30 | 18:20 | |||||||
Počatie |
T | 18:00 | 20:30 | 21:50 | |||||||||
Opičí človek |
T | 19:10 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 | 19:40 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:00 | 15:00 |
Bratislava - Cinemax Bratislava
štvrtok 28.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 13:20 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
piatok 29.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 13:20 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
sobota 30.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 13:20 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
nedeľa 31.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Domáce príšerky |
D | 16:00 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:50 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 18:30 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 13:10 |
pondelok 01.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 13:20 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
utorok 02.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 11:10 | 12:30 | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||
Duna: Časť druhá |
D | 11:40 | 13:00 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 11:20 | 15:40 | ||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
13:40 | 15:40 | 18:40 | 20:10 | |||||||||
Baghead |
T | 20:40 | 21:20 | ||||||||||
Jedeme na teambuilding |
13:20 | ||||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 11:50 | 15:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 13:30 | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 19:50 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Noemova archa |
D | 11:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 13:20 | |||||||||||
Vtáci sťahováci |
D | 11:20 | 13:30 | ||||||||||
Prianie |
D | 11:10 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 12:20 | 14:30 | 16:20 | |||||||||
Vojna policajtov |
17:30 | ||||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
streda 03.04.2024
Duna: Časť druhá |
D | 16:20 | 19:40 | ||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 17:0017:45 | 20:30 | 21:00 | |||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 15:40 | |||||||||||
Fentasy |
20:00 | ||||||||||||
Godzilla a Kong: Nová Ríša |
T | 15:00 | 16:00 | 17:30 | 18:30 | 20:00 | |||||||
Gump: Sme dvojka |
15:40 | 18:40 | 20:10 | ||||||||||
Baghead |
T | 20:50 | 21:20 | ||||||||||
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo |
D | 15:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:40 | 15:40 | 16:30 | 17:50 | ||||||||
Manželia Stodolovci |
14:00 | 20:30 | |||||||||||
Matka na úteku |
18:20 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:50 | |||||||||||
Opičí človek |
T | 19:50 | |||||||||||
Miluje ma, nemiluje ma |
T | 17:50 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 14:30 | 16:20 | ||||||||||
Wonka |
D | 15:20 |
Bratislava - Kino Film Europe (Pistoriho palác)
štvrtok 28.03.2024
Manželia Stodolovci |
19:00 | ||||||||||||
Prišla v noci |
17:00 |
utorok 02.04.2024
Na ceste s mamou |
T | 19:20 | |||||||||||
Sucho |
17:00 |
streda 03.04.2024
Prišla v noci |
17:00 | ||||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 19:00 |
štvrtok 04.04.2024
Dokonalé dni |
T | 17:00 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 19:30 |
piatok 05.04.2024
Smršť |
19:00 |
sobota 06.04.2024
Oppenheimer |
T | 15:30 |
nedeľa 07.04.2024
Smršť |
17:00 | ||||||||||||
Zóna záujmu |
T | 19:30 |
pondelok 08.04.2024
Útek z Utópie |
T | 17:00 |
štvrtok 11.04.2024
To sa mi snáď len zdá |
T | 19:30 |
streda 17.04.2024
Na ceste s mamou |
T | 18:30 |
Bratislava - Kino inak
streda 03.04.2024
Zóna záujmu |
T | 20:00 |
pondelok 08.04.2024
Chýbanie |
20:00 |
Bratislava - Kino Lúky
sobota 30.03.2024
Gump: Sme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Manželia Stodolovci |
T | 19:00 | |||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 15:00 |
Bratislava - Kino Lumiere
štvrtok 28.03.2024
Anatómia pádu |
T | 17:40 | |||||||||||
Vyšupnúť sa na Mesiac |
T | 16:00 | |||||||||||
Dokonalé dni |
T | 20:20 | |||||||||||
Fentasy |
18:20 | ||||||||||||
Jules a Juliette |
T | 16:00 | |||||||||||
Animanimals - T-Rex |
T | 16:00 | |||||||||||
Kvitnúci lenivci |
T | 16:00 | |||||||||||
Manželia Stodolovci |
20:10 | ||||||||||||
Byť sestrami |
T | 16:00 | |||||||||||
Monty Python: Zmysel života |
T | 18:00 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 20:30 | |||||||||||
Príliv a odliv |
T | 16:00 | |||||||||||
Prišla v noci |
16:30 | ||||||||||||
Repka |
T | 16:00 | |||||||||||
Samota |
T | 16:20 | |||||||||||
Sucho |
20:00 | ||||||||||||
Jazierko |
T | 16:00 | |||||||||||
Zásah šťastím |
T | 16:10 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 18:10 |
piatok 29.03.2024
Anatómia pádu |
T | 18:00 | |||||||||||
Chudiatko |
T | 20:00 | |||||||||||
Fentasy |
20:30 | ||||||||||||
Manželia Stodolovci |
18:20 | ||||||||||||
Baby na úteku |
T | 20:45 | |||||||||||
Piesne zeme |
T | 16:20 | |||||||||||
Prišla v noci |
16:10 | ||||||||||||
Samota |
T | 18:10 | |||||||||||
Sucho |
19:45 | ||||||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo |
15:50 | ||||||||||||
Zóna záujmu |
T | 17:50 |
sobota 30.03.2024
Chlapec a volavka |
D | 15:10 | |||||||||||
Chudiatko |
T | 19:50 | |||||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 15:40 | |||||||||||
Manželia Stodolovci |
18:30 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 17:30 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 20:40 | |||||||||||
Prišla v noci |
18:00 | ||||||||||||
Tancuj Matylda |
15:50 | ||||||||||||
Umenie jesť a milovať |
T | 16:00 | |||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 19:40 | |||||||||||
Zimné prázdniny |
T | 20:00 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 17:50 |
nedeľa 31.03.2024
Anatómia pádu |
T | 20:00 | |||||||||||
Chudiatko |
T | 19:50 | |||||||||||
Dokonalé dni |
T | 15:10 | |||||||||||
EOS: Cézanne – portréty života |
T | 18:10 | |||||||||||
Ella a čierny jaguár |
D | 16:20 | |||||||||||
Manželia Stodolovci |
20:10 | ||||||||||||
Na ceste s mamou |
T | 20:20 | |||||||||||
Baby na úteku |
T | 18:30 | |||||||||||
Tancuj Matylda |
16:00 | ||||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 15:50 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 17:50 | |||||||||||
Šťastný človek |
18:40 |
pondelok 01.04.2024
Anatómia pádu |
T | 17:10 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
T | 16:10 | |||||||||||
Chudiatko |
T | 19:50 | |||||||||||
Dokonalé dni |
T | 20:00 | |||||||||||
EOS: Cézanne – portréty života |
T | 15:30 | |||||||||||
Manželia Stodolovci |
20:30 | ||||||||||||
Piesne zeme |
T | 16:20 | |||||||||||
Samota |
T | 18:45 | |||||||||||
Vrahovia mesiaca kvetov |
T | 18:40 | |||||||||||
Zimné prázdniny |
T | 17:20 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 15:10 |
utorok 02.04.2024
Dokonalé dni |
T | 10:15 | |||||||||||
Duna: Časť druhá |
T | 19:40 | |||||||||||
Fentasy |
20:30 | ||||||||||||
Manželia Stodolovci |
20:20 | ||||||||||||
Prišla v noci |
18:30 | ||||||||||||
Samota |
T | 20:40 | |||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 17:50 | |||||||||||
Zimné prázdniny |
T | 18:00 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 17:30 |
streda 03.04.2024
Anatómia pádu |
T | 17:50 | |||||||||||
Dokonalé dni |
T | 18:00 | |||||||||||
Fentasy |
20:40 | ||||||||||||
Baby na úteku |
T | 20:50 | |||||||||||
Samota |
T | 18:10 | |||||||||||
Tancuj Matylda |
10:15 | ||||||||||||
Vysvetlenie na všetko |
T | 19:40 | |||||||||||
Zimné prázdniny |
T | 18:20 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 20:30 |
Bratislava - Kino Mladosť
štvrtok 28.03.2024
Chudiatko |
T | 19:40 | |||||||||||
Tancuj Matylda |
17:30 |
piatok 29.03.2024
Prišla v noci |
17:45 | ||||||||||||
Sladký život |
19:25 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dni |
T | 19:00 | |||||||||||
Umenie jesť a milovať |
T | 16:30 |
pondelok 01.04.2024
Chudiatko |
T | 19:00 | |||||||||||
Kina a Juk: Príbeh líštičiek |
D | 15:25 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 |
utorok 02.04.2024
Prišla v noci |
18:50 | ||||||||||||
Zásah šťastím |
T | 17:00 |
streda 03.04.2024
Oppenheimer |
T | 18:30 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 16:30 |
Bratislava - Kino Nostalgia Nivy
štvrtok 28.03.2024
Gump: Sme dvojka |
15:45 | ||||||||||||
Smršť |
17:45 | ||||||||||||
Zóna záujmu |
T | 20:15 |
štvrtok 04.04.2024
To sa mi snáď len zdá |
T | 20:15 |
sobota 06.04.2024
Vermeer a hudba |
T | 18:00 |
štvrtok 11.04.2024
Lupin III: Cagliostrov hrad |
T | 20:00 |
sobota 13.04.2024
Gauguin na Tahiti: Stratený raj |
T | 18:00 |
sobota 20.04.2024
sobota 27.04.2024
Spy x Family Code: White |
T | 15:30 |
Bratislava - Kino SĽUK
sobota 06.04.2024
Leto s Marnie |
D | 15:00 | |||||||||||
Zóna záujmu |
T | 19:00 |
nedeľa 07.04.2024
Gump: Sme dvojka |
19:00 | ||||||||||||
Strašidlo Cantervillské |
D | 15:00 |
sobota 13.04.2024
Kráľovstvo mačiek |
D | 15:00 | |||||||||||
Smršť |
19:00 |
nedeľa 14.04.2024
Domáce príšerky |
D | 15:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:00 |