liquido26

Ani tématem, charaktery postav ani zpracováním Frozen Ghost nijak nevybočuje z řady ostatních snímků ze série Inner Sanctum. Celý příběh o hypnotizérovi žijícím s utkvělou představou, že svou hypnózou někoho zabil, je trochu ozvláštněn o prostředí muzea voskových figurin. ()

Astaroth12

Inner Sanctium je séria, ktorá má v sebe veľa stereotipu a klišé. ale zas má celkom solídne kúzlo svojskosti. Neviem celkom kvoli čomu sa tento diel volá zamrznutý duch, ale rozhodne tejto serie neurobil hanbu. Je tu klasická detektívna linka, kde na jednej strane je zase hypnotizér, ktorý ma výčitky svedomia a na strane druhej detektív, ktorý nie je z tých najmúdrejších. Potešila expozícia voskového múzea, ktorá do filmu niesla celkom slušnú ponurosť a neobyčajnosť. Detektívka, to ešte beriem, ale hororových prvkov tu má zase máličko. Silne 3*. ()

Oktavianus

Inner Sanctum Mystery 4. Další hypnotizér v něčem, co se nazývá horor, i když je to spíš jen špatně napsanou kriminálkou. A já hypnotizéry v hororech prostě nerad, neshledávám na hypnóze nic zajímavého, natož fascinujícího. I když je rozuzlení extrémně naivní, posledních 20 minut se alespoň něco děje, do té doby jen sledujeme Lona Chaneyho, jak se trápí, že někoho zabil. A velká škoda nevyužitého potenciálu voskových figurín. ()