Falošná zmenka doženie zúfalého podnikateľa k samovražde. Faitovi, Alexovi a Markéte nezostáva nič iné, než v prevlečení narafičiť niekoľkonásobnú pascu na snobského podvodníka. (RTVS)

honajz

Přidám jednu hvězdu jen za mně blízký a dobře natočený baristický rychlokurz ("Chcete tam mléko?" - "To bych chtěl macchiato." :-) Super.), jinak je to pořád naivní sen puberťáků uvnitř autorů, ale proč ne? Jen mi vadí, jak málo se padouši brání a jak naivně a hloupě se často nechají nachytat - chtělo by to víc interakce a nějakou tu scénu, kde se českým avengers něco nepovede nebo aspoň na čas vymkne z ruky. Ale protože jde o pohádku, trvám samozřejmě na dobrém konci. Jinak jsme opět Křenkovou viděli ve spodním prádle, když ne rovnou nahou jako tuhle v tuším Rodinném filmu, ale můj pocit, že není herečka, ale prkno, to nijak nezměnilo. ()

Dawe2

Příběh na nic, napětí žádné, hudba byla vynikající jen jednu chvilku, absolutně ničím nezaujalo. Trapnost a zbytečnost celého dílu dobře shrnul jednou větou ten kluk úplně na konci, to byla bomba. Začátek seriálu byl slibný a teď už to jde jen dolů. Zbytečné, to je slovo, co to za mě asi nejlépe vystihuje. ()

moviebuff42 odpad!

Nemohl jsem tomu uvěřit ale to byla ještě horší epizoda než ta minule. Tohle nemělo nic společného s filmovou či televizní tvorbou. Neveřím že Šakalí léta natočil Hřebejk. Jemu by se po tomohle paskvilu (a to teď urážím paskvily), měla zabavit režisérská průkazka aby už nikdy nic nenatočil. Aspoň vím čím mně budou mučit v pekle. (Možná, že už v tom pekle jsem) Co to bylo? Co jsem to viděl? KDE BYLA TA KOMEDIE? Kde? ()

Bozvav

Pokud přistoupím na to, že jde spíše o povídkovou satiru, než o kriminálku, nebudu brát v potaz všechny ty kriminalistické boty, které se tam dějí a svérázné metody, které by neobstály ani u soudu, kterému by předsedal Hurvínek, tak jsem se bavila. nechyběl vtip, dialogy se daly poslouchat a celé to bylo takové milé a příjemné. Za mne 70%. ()

• Škoda Superb třetí generace, kterou Alex (Vincent Navrátil) s Markétou (Eliška Křenková) přijedou na Lukešův dobročinný večírek, má registrační značku 1SC 0251, ale v době, kdy se tato série přidělovala, se tento typ vozu ještě nevyráběl. (Martin_L)
  • Natáčelo se na zámku Štiřín. (rakovnik)
  • Premiéru zhlédlo 1,3 milionu diváků starších 15 let, čímž se seriál stal nejsledovanějším pořadem večera i celého dne. (rublik05)