Osanadžimi ga zettai ni makenai Love Comedy

• Japonsko Osananajimi ga zettai ni makenai Love Comedy (viac)

Haru se poprvé zamiloval a i když mu říká jeho v lásce mnohem zkušenější kamarád, že je objekt jeho zájmu úplně mimo jeho ligu, protože jde o začínající herečku a idol mladých, tak to Haru nechce vzdát. Přeci jen si ho spolužačka Kači občas všimne a dokonce spolu již několikrát po škole upřímně a otevřeně rozebírali společné zájmy. Dokonce i odmítl vyznání lásky od své kamarádky z dětství Kurohy, protože jeho srdce je nyní jinde. Na druhou stranu si ale uvědomuje, že i Kuroha je fajn dívka, roztomilá, zábavná, sympatická a stará se o něj jak o vlastního. Když se však dozví, že má Kači přítele, kterým je o rok starší chlapec ze stejné školy, navíc také populární začínající herec, tak je zdrcen. Oporou v těžké chvíli se mu stane Kuroha, která navrhne bláznivý nápad, jak by se mohli spolu Kači pomstít. Kači má však připravené pro Harua nejedno velké překvapení a není jediná, kdo tu něco skrývá. A tak se rozehrává romantická komedie, ve které ovšem kamarádka z dětství tentokrát prostě nemůže prohrát. (Jeoffrey)

DaweForeman

Další romantická komedie, která mi zpočátku hodně připomínala počin "Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo", ale bohužel nakonec se to nedá úrovní srovnat, kdy druhé jmenované anime bylo lepší z důvodu lepšího humoru. Tohle anime se dá rozdělit do několika segmentů, kdy je tu několik různých úrovní, které navzájem sice netvoří hrozný guláš, ale jejich harmonie není úplně doladěná. Osobně se mi líbil především začátek a pak "konec". Začátek má správný vtip a konec se více věnuje vztahům a otázkám ze života. Střed byl takový nemastný neslaný, kdy bych viděl onu skečivost právě ke škodě. Navíc ona hlavní postava je taková prazvláštní, kdy je to s ní jak na houpačce, kdy chvilkami si člověk řiká, jak je opravdu zajímavě netradiční a pak spadne do úplného opaku naprosté otravnosti. Ostatní postavy jsou celkem příjemné až na onu kamarádku z dětství, která tam dělá největší vlny v požitku. Bohužel tato postava už i podle názvu tu má svojí ústřední úlohu, takže to samo mluví za sebe, co od toho čekat. Konec jsem dal do uvozovek, protože atmosféra byla jako taková velice příjemná, ale samotné zakončení respektive jeho nezakončení bylo opravdu divné. Pravděpodobně ale asi můžeme očekávat pokračování, ale pokud by nebylo, tak by to byl hodně divný konec. Po animační stránce je to velice příjemné a po hudební to neurazí. ()