Co se stane, když takové obyčejné prase domácí zjistí, že je neuvěřitelně talentovaným zpěvákem a hercem? Na jakou uměleckou dráhu se vydá? Co ho bude motivovat a co na to řeknou ostatní prasata? A především – kdo mu pomůže na vrchol? Zhlédněte filmovou inscenaci Divadla Mír o neuvěřitelném vyprávění jednoho vepře, jemuž nezměrný talent zajistil nehynoucí slávu a dlouhý život. I čuně totiž může vstoupit do světa šoubyznysu. (ČSFD.cz)

v.indruchova

Tohle je velice zajímavé dílo. Jako komedie mi to nepřijde. Spíš jako drama jen v určitých chvilkách trochu odlehčené. Umění má v člověku vzbuzovat emoce a nutit k přemýšlení. Nějaké téma podat tak nevtíravě. Každý si nejspíše z dílka něco vezme nebo vyloží jinak. Já jsem striktní vegetarián a zvířata mne neslouží jako potrava, ale na potěchu. Práce herců je skvělá. Děkuji tvůrcům. ()

B!shop odpad!

V ocekavani dalsi komedie po namlsani se u Trech tygru jsem si pustil tuhle "komedii" a fakt jsem nestacil zirat. Chapu, ze i komici si obcas strihnou vaznou roli a nic proti, ale zaradit tohle mezi komedie je fakt hodne mimo. Pulhodinova exhibice Cuby, jejiz dej by se dal shrnout do jedny vety, sice ukazuje, ze Cuba hrat umi a vizualne to neni spatny, ale jinak je to proste totalne, ale naprosto totalne mimo, ze jsem to dokoukal fakt jen z povinnosti a respektu k hercum. ()

• Natáčení trvalo 3 dny v Divadle Mír. Postprodukce pak trvala 14 dní. (SONY_)