Vojenskou základnu v Severní Africe přepadne zločinecké komando a zmocní se tajné zbraně s obrovskou ničivou silou. Ředitel CIA Houtman obdrží zprávu, ze které vyplývá, že loupež zorganizoval bývalý člen speciální jednotky s krycím jménem Anakonda. Ten má v úmyslu prodat zbraň vůdci kolumbijského drogového kartelu. CIA se rozhodne požádat o pomoc dalšího bývalého člena zvláštní jednotky, který Anakondu velmi dobře zná. (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Ten Baldwin mi dojem trosku kazi uz v ty poustni bouri mne sral jinak standartni zabavna lehce vykradena Wynorstina ale za toho sadlo Baldwina musim ubrat neda se nic delat ()

MickeyStuma

Videofilm z dob, kdy jeho ponurá jednoduchost nikterak nevadila. Nic zvláštního na tomto počinu není. Prostě je tu opět jeden nejlepší z nejlepších, který zlotřilcům dává co proto, a nemusí to být žádný mohutný svalovec. Příběh se nezdržuje tlacháním o zbytečnostech a jde stále k věci. K tomu přispívají i jednoduché až komiksové dialogy. Kvalita je opravdu někde jinde, ale když nebude k dispozici něco lepšího, zcela postačí. Musí se ale u toho trochu vypnout mozek, jinak hrozí kroucení hlavou nad mnohými nelogičnostmi. Ale takové už videofilmy prostě jsou. ()