Marvel Studios: Assembled

USA, (2021–2024), 18 h 45 min (Minutáž: 40–67 min)

Réžia:

Brad Baruh

Kevin Feige, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Kat Dennings, Gavin Borders, Baylen D. Bielitz, Christophe Beck, Kathryn Hahn, Julian Hilliard, Jett Klyne (viac)

Seriál Marvel Studios: Assembled nám poodhaluje zákulisí jednotlivých seriálů propojeného světa MCU. (JerryMalfoy97)

3DD!3

Fyzické filmové nosiče jsou téměř mrtvé a jeden z mála důvodů proč za ně utrácet peníze je už jen záliba ve sběratelství a touha po něčem navíc, touha po bonusech a dokumentech. Disney+ s Assembled smázne i tenhle důvod. Formálně zdařilé dokumenty o filmech i seriálech začínající s WandaVision se liší kvalitou i podle tvůrců, kteří dané projekty tvořili. Geniální pojetí Lokiho zatím nikdo nepřekonal, ale Bruce Campbell s brakovými vsuvkami u Multivesmírného šílenství byl také velice dobrý. Uvidíme co si připraví příště. ()

blondboss

Tento "Making of" seriál je veľmi prirodzeným a neodmysliteľným doplnkom Marvel univerza ako takého. Sledovať, ako sa natáčajú jednotlivé seriály a celovečerné filmy a čo všetko to obnáša, je proste na nezaplatenie. Samozrejme, dosť mi vadia tie veľmi prehnané až ovačné vyjadrenia na každý MCU počin bez nejakej výraznej kritiky, dokonca aj u tých viditeľne slabších snímkov. Každopádne ale je dobré vidieť za oponu a predstaviť si, čo všetko znamená pripraviť jednu časť MCU seriálu alebo jednu sekvenciu MCU filmu. Niektoré časti veľmi zaujímavé, iné až príliš fádne, niektoré zas pre zmenu pomaly lepšie ako samotné filmy, ale tak to asi už býva. 70 % ()