Zákulisí seriálu Loki, které nám dovoluje hlouběji poznat tuto postavu. (LUKICKK)

3DD!3

Hiddlestonovo vyprávění o celé té cestě rámované časem plné vzpomínek, dobrých vzpomínek dokonale prodává celý seriál. Rozhodně zatím nejlepší díl téhle dokumentární série. Všichni si očividně celé natáčení Lokiho užívali a pokud ne tak to tady hodně dobře tají. ()

Elio

Dokument The Making of Loki jsem vyhlížela už několik dní a konečně se mi dostal do rukou. Upřímně řečeno, usmívala jsem se po celou dobu, protože z tohohle dílka čišelo tolik radosti z tvoření příběhu, postav a lokací, že to prosakovalo až kdesi za horizont obrazovky. Pokud vám seriál přirostl k srdci tak jako mně, ta hodinka uteče jako voda a budete mít možnost se na chvíli zase vrátit zpět k příběhu. Pokud vás Loki zase tolik neoslnil, možná budete alespoň žasnout nad celou výpravou a prací, která do toho všeho byla vložena. Smekám, že se nám dostalo tak propracovaného seriálu, který nespoléhal jen na green screen, ale mnoho z lokací skutečně vybudoval. Navíc je vždy radost nahlédnout na to, jak celý filmařský proces probíhá. ()