Chase nájde dočasný úkryt, no Harold Harper a úrady ho naďalej prenasledujú. (Disney+)

BIG.NINE.CF

Amy na svůj věk vypadá šukatelně a Jeff mi dal v tomhle díle zapravdu. Hafani tomu dávají správný šmrnc a doufám že je uvidíme v akci častěji, neboť v tomhle díle se akcí šetřilo, tak museli sedět doma. Pokud si to udrží kvalitu prvních dvou dílů, tak máme zaděláno na překvápko roku a seriál se u mě zařadí po bok Yellowstone, 1883, Mayor of Kingstown a netrpělivě vyhlížených Tulsa King a 1923 (původně 1932). Takže go on! ()

warrenur

Potesilo, ze okuliarnaty agent vo vysluzbe ma dalsieho stareho pardala medzi znamymi. Zrejme filozofujuceho umelca. Dava to pribehu nadych hlbsieho prepojenia do minulosti. Rozhovor s najomnickou v restauracii mi vsak prisiel velmi divny a nie moc prirodzeny. Hoci, ludia v tom veku sa asi na nic nehraju a vylozia karty na stol, co ja viem. Naopak rozhovor agentky-zverenkyne a jej naprotivku - typka v nemilosti mal atmosferu paradnu. Ten mindfuck na moste s policiou bol tiez dobry a zaroven jediny, co tentokrat znamenal akciu. :) Takisto uplny zaver a foto mi prislo trosku prvoplanove. Dufal som v hutnejsiu a depresivnejsiu atmosferu s minimom beznych postupov. Ze chybala akcia, by nebol taky problem, keby spomenute fungovalo. 65% ()