Lovec lidí , vysloužilý Ranger si bere pod ochranu vykřičený dům a jeho obyvatelky při vyřizovaní účtů s vrahem jedné z nich. Vrah je jeho bývalý kolega se kterým má i on své vlastní účty. Lidé na okraji společnosti paradoxně berou do svých rukou zákon, protože v těchto končinách není jiná možnost. (oficiálny text distribútora)

dopitak

Parodie na western, ve kterém dvoudolarové děvky za dva dny dokonale ovládnou zbraně a veškeré dovednosti potřebné na Divokém západě. Nejhorší na tom je, že tu není ani špetka erotiky, která by přeci jen přes všechny nedostatky alespoň nějak snímek ozvláštnila. Pryč z tohohle saloonu! ()

Karamanlis

Hard Bounty od trashera Jima Wynorskeho začína relatívne sľubne a vzájomná nenávisť dvoch pištoľníkov (aj keď stvárnených úplne necharizmatickými hercami), ktorí si navzájom potrebujú vyrovnať starý účet vo mne ešte udržiavala nádej, že pôjde o aspoň priemerný western. Keď však v príbehu začnú hrať prím tri prostitútky, ktoré si za asistencie málovravného lovca ľudí trochu zastrieľajú na prázdne plechovice a vydajú sa zjednať poriadok do mesta, ovládaného nájomnými strelcami, mení sa to celé na takmer komediálny blivajz. ()

RetroMan

V prvních dvou třetinách jsou k vidění jen otřepaná westernová klišé. Scénky, odehrávající se ve filmovém westernovém městečku, saloonu a pokojích bordelu začínají nudit. V poslední třetině film míří ke svému cíli, a to pomstě za vraždu jedné ze sester, děvky a kleptomanky. Představitel hlavní role mi nějak nesedl, a tak jediné, na co se dalo koukat, bylo ženské obsazení (Kelly LeBrock - exmanželka Stevena Seagala, Rochelle Swanson a Kimberly Kelley). Přestřelky a další akční scény, včetně hudby, jsou tak odfláknuté, že postrádám i nějakou tu nahotinku. Škoda. ()

MickeyStuma

Režisér levných brakových snímků se pustil i do westernu, a tak to předznamenává, že o klasický western rozhodně nepůjde. Příběh a styl natočení je svou jednoduchostí jak vystřižený z komiksu. Zabijí prostitutku a jelikož se nikdo k ničemu nemá, pustí se prostitutky do pomsty samy. Že by vykradené 'Pistolnice'? Matt McCoy si tu hraje na Eastwooda, záporná postava vypadá, jakoby si na chvilku odskočila s wrestlingu, prostitutky mají účesy typické na konec 20. století a mnoho dalších podivných věcí. Nic se tu složitě nevysvětluje a tak děj ubíhá svým přirozeným tempem kupředu. Logika? Radši se neptat. Na toto dílo se hold musí dívat s jistým odstupem, jinak zhnusení nebude znát mezí. Zlatý John Wayne. Ale jako půlnoční film, když už nic jiného nebude, postačí. Zase až takový průser to taky není a tak jako běžný nelogický westernový akčňák postačí. ()