Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

Bozvav

To, že se super hrdinkami staly plnoštíhlé čtyřicítky, je mi velmi sympatické (čím to asi bude), nicméně na nějaké lepší hodnocení to nestačí. Bohuže,l film je dost špatný jako celek. Humor moc nefunguje, Melissa ani Octavia nejsou v roli příliš uvěřitelné, dějová linka je vzorem všech klišé a největší potenciál Laser, nedostala ve scénáři jedinou chytrou větu. (Ne, že by jich film obsahoval nadbytek). Celý děj je předvídatelný až běda. Jako světlou výjimku vnímám dceru Octavie a Kraba, bohužel ani ti, nedostali větší prostor. Co říci závěrem. Superhrdinský film to není ani omylem, na komedii málo vtipu a jako parodie se to zase bere moc vážně. Myslím, že podruhé v životě se na to už nepodívám. Škoda, neb s takovým obsazením to mohla být pecka. Za mne dvě slabší hvězdy a to jen proto, že jsem fanoušek Melissy. ()

rublik05

Po celou dobu jsem si kladl otázku, proč něco takové vypustili mezi lidi. Vždyť muselo být každému jasné, že to prostě není dobrý film. Přiznám se, že mě zlákala Melissa McCarthy, protože nevím proč, ale přijde mi docela sympatická. Ale co předvedla v této rádoby akční komedii, to bylo čisté utrpení. Její dvojice s Octavií Spencer působilo extrémně nepřirozeně a uměle, stejně jako většina jejich scén. Humor jsem hledal marně, přestože snah o vtipnou scénku bylo celkem dost, všechny ale vyzněly zcela do prázdna. Akční scény byly rovněž absolutně o ničem, příběh nudný, bez šťávy, připadlo mi, že trvá věčnost. Zkrátka zde nefunguje zhola nic. Vlastně ani nevím, jak mám snímek brát, jestli jako parodii, komedii či komiksovku, nic z toho totiž Thunder Force není a docela by mě zajímalo, proč Netflix investuje do takových hloupostí. Hodnocení zahrnuje čistě jen místy slušný rockových soundtrack a občasný náznak příjemné atmosféry, jinak prakticky nemám co hodnotit. 2/10. ()

Hedy odpad!

Jednou jsem čekal na zastávce a sedl si ke mně houmlesák. Páchl jako když zmutované zvratky ožijí a sežerou hovno, opilecky se kýval a chlastal jakousi zelenou voňavku kterou pravděpodobně ukradl dámě kterou před chvílí znásilnil. No a začal mi vyprávět o tom jak mu praskl hemeroid a jak si ho musel sám sešít sešívačkou s rezavými drátky a jak potom musel na pohotovost protože se mu anál zanítil a on sral jen hnis a krev celé tři měsíce. Bál jsem se, že když se pokusím utéct tak mně ubodá a znásilní a tak jsem slušně poslouchal 40 minut než přijel autobus a byl to mnohem příjemnější zážitek a zajímavější příběh než tohle. Jsem filmový masochista a občas se rád podívám na film který mi bude ubližovat. Tento film nebyl taková zrůdnost jako jiné počiny. Silně pochybuji, že něco překoná Jack a Jill nebo Cats. Jsou zde filmy tak katastrofálně špatné až jsou dobré jako Room nebo Willy's Wonderland. Pak zde jsou filmy tak obludně brutální, že jsem je ani nedokoukal jako Cats nebo Jsem božská. Tenhle film nespadá ani do jedné kategorie ale spadá do kategorie nudy. Přijde mi jako kdyby tenhle film vytvořila umělá inteligence kterou naprogramoval žák vysoké školy který vychlemtal litr syrupu na kašel. Kdyby tenhle film byl jídlo tak bych ho přirovnal k polystyrénu posraném holuby. Je to nemastné a neslané. Kromě vtipů které jsou jako ptačí hovna. Sledovat jak rychle se pohybují kontinenty je větší zábava než tenhle film. Projít si rozvodem rodičů je větší sranda než vtipy které občas utrousí jedna z hlavních beček. Normálně bych si stěžoval, že tento film je nějaký feministický manifest ale dnes je to naopak. Tahle pičovina doslova degraduje celé ženské pohlaví tak moc, že se chci stát buzerantem. V tomhle kinematografickém znásilněním očí je scéna kdy týpek s krabími klepety které získal tím, že ho radioaktivní krab štípl do koulí, tancuje s hlavní herečkou a já si přeji aby tato věta byla jen součástí špatných vtipů a ne částí scénáře. Každopádně odpad. Doufal jsem, že to bude film dost tupý na to aby mé dvouciferné IQ zůstalo zabavené ale tenhle film je moc dementní i pro lidi ze kterých je zelenina a mohou si jen slintat na trika. ()

Slartibarkfast odpad!

Kristova noho! Chápu, že svět akčních hrdinů teď vládne tomu reálnému, jejich hranice se stírají a vypatlané děti s vymytými mozky se na hřištích předhánějí, kdo z nich je větší Tchoř, kdo dělá největší Hluk a která kapitánka Marmeláda sbalí místního majora Kanadu. Z těchto her, které nahradily fotbálek a jiné sportovní aktivity, byly dříve, podle logického předpokladu, vyloučeny enormně ošklivé a obtloustlé děti, neboť nesplňovaly punc superhrdinského sexy zadku v obtáhlých pitkáčích. Žel, doba se hnula korektně kupředu, absence sportu zapříčinila, že vyžrané už je skoro každé dítě a superhrdinou chce být již naprosto každý, tedy i ty hnusné nesoudné almary v legínách, ze kterých se vám dělá blivno a jsou zaručenou antikoncepcí už při letmém pohledu, uhrovití obrýlení dementi s rachitickým hrudníčkem, kterým máma otevírá kečup i v pětatřiceti a dokonce i malý Fero ze sousedství, který má nejraději Irontrubku a pervitin! Přesně těm je určen tento skvost! Ohyzdná vyžraná nesympatická stand up komediantka Melasa MekBachyně bez hereckého talentu, jejíž filmografii plní hovno za hovnem, se dala dohromady s další vyžranou obludou, černou Škodou Oktávií s xichtem jak víko od popelnice, aby natočily svůj vlastní nudný trapný superhrdinský pokus, který pro ně musel napsat a zrežírovat vlastní manžel první jmenované, protože s ní už asi nebylo k vydržení a nikdo jiný by ji do filmu neobsadil. Tady zkrátka máte chuť od samotného začátku fandit záporákům, nebo to okamžitě vypnout. Fakt jsem se ukrutně nutil, abych dokoukal celý film a vyvázl bez trvalých následků. Pokud vám místní hodnocení přijde neobjektivně kruté a přísné, vězte, že je to ještě hodně přestřelené a reálně by se tohle mělo pohybovat někde kolem deseti procent v závěsu za Playgirls, Babovřesky nebo Jak ukrást Dagmaru! Tohle vám zkrátka nepřinese nic! Ruce pryč! Otřesná nekoukatelná blbost! 5% ()

Olík

Přesně ten případ, kdy se podíváte na obsazení, režii, plus-mínus na děj, v hlavě si dopředu zesumírujete, co a jak a nakonec skutek utek. Ben Falcone (Život je večírek), Melissa McCarthy (Ženy sobě), Jason Bateman (Šéfové na zabití), Barry Peterson (Millerovi na tripu), nestandardní superhrdinové (teda pardon, superhrdinky)……to přece musí být třeskutá nekorektní nálož. Tak nic no, fakt nebyla. Potřebujete ve v jednu hodinu po půlnoci usnout a není jiné možnosti…..v pořádku. Ale jako komedie, kterou budete chtít vidět opětovně……myslím že takových masochistů se najde jenom pár. ()

• Natáčanie začalo 25. septembra 2019 v Atlante v štáte Georgia a skončilo 10. decembra 2019. (Arsenal83)
  • Pro herečku Pom Klementieff (postava Laser) jde o druhou superhrdinskou postavu, kterou ztvárnila. Tou první je postava Mantis z Marvel Cinematic Universe. (Marcos22)