Aby se mohl pomstít, musí Álex odhalit sestřino temné tajemství – a vyrovnat se s tím, že Saru vlastně nikdy doopravdy neznal. (Netflix)

gggggg

Druhá séria ma celkom prekvapila. Prvé dve epizódy sme mali možnosť vidieť to čo už 10 krát v sérii prvej, avšak potom sa scény prestali toľko opakovať, dej sa rýchlejšie posúval, nemalo to ani taký telenovelový nádych, ale skôr thrillerový. Dejovo nám tvorcovia vyvrátili záver prvej série, ale druhá sa vyvrátiť nedá a zase si nechali tie vrátka a celé to na konci posrali. Takéto naťahovanie deja a blbnutie diváka by im mali zatrhnúť. ()

TheEvilTwin

Wow, asi úplně nejzbytečnější série v celé seriálové historii, která excelentní první řadu degraduje a je mi zle, jak špatně to celé je. Kde první série vynikala scénaristickými zvraty, způsobem podání, tempem příběhu a slušným rozjezdem a proměnami postav, tak přesně v tom všem druhá série úplně pohořela a nepřináší ani jedno z toho. Už od začátku jsem se chytal za hlavu, jak hloupé a okatě na sílu tlačené zvraty tady tvůrci přinášejí, rádoby šokující odhalení jsou zde servírovány klidně i 2 na díl, ale spíše než "wow" si divák říká "to jako vážně?" a celé to působí strašně absurdně a prvoplánově. Víceméně cokoliv, co si divák z první série odnesl, tak tady tvůrci vyvrátili a přinesli do hry novou verzi příběhu, která byla ale tak sakra špatná a nudná, že čím dál se děj ubíral, tím více jsem měl chuť Sáru vypnout a vymazat z netflixu. Cliffhanger na konci ZAS A ZNOVA ukazuje, že všechno vybudováno ve dvou sériích je vlastně jen iluze a celé "Who killed Sara" je zase jinak. Znásilnit jeden nápad hned ve třech sériích na tři různé způsoby, to už je celkem bizár. ()