John-117 vedie Sparťanov na samovražednú misiu s cieľom nájsť Halo a zachrániť ľudstvo. (SkyShowtime)

warrenur

Ked clovek pusti z hlavy par logickych preslapov a filmovych scen pre efekt - helmy dolu, a tak :) Mal zaver celkom epicku atmosferu. Nastastie ma nevyrusuje, ako mnohych inych zarytych fanusikov hry, ze sa nedodrziava komplex Master Chiefa ako bol v hre. Spokojnost. Dalsiu seriu si isto pozriem, hoci na zaciatku tejto to tak nevyzeralo. ()

agentmiky

Kdyby se celá sezóna nesla v podobném duchu jako závěrečný díl, byl bych absolutně spokojen. Konečně se dává důraz na akci, kde jsem si při počínání všech zúčastněných Sparťanů připadal jako v sedmém nebi. Za mě 8/10 ()

jjjerry

Jako kde je ta dějová linka s tou otravnou holkou? To ti scénaristi měli takovej mejdan, že sněžilo i v létě a pomíchali nápady a texty? Teda ne, že by mně chyběla. Ale naivně jsem čekal trochu pointy. Jako závěr slušné. Má to trapné nelogické neduhy. Bez helmy na orbitu a skákat z orbitu, wtf. Převaha náhod a potkávání. Ale efekty a bitka slušná. Bohužel nevyužitý potenciál universa Halo. ()

Martrix

Přestože se našlo nemálo hloupostí jde znát, že to mají jako celek, tvůrci promyšlené. Vyvíjí se to zajímavě a má to potenciál. Všechny postavy, jakoby v této epizodě konečně ožily. Což je s ohledem na konec řady dost blbý, ale o to víc se budu těšit na tu druhou. Jsem za to rád, ale překvapuje mě, že byla celá epizoda s Chiefem. Ta druhá, většinou diváků neoblíbená linie s holkou, je tím dost upozaděná a návrat k ní bude o to víc bolet. Ale kdo ví, třeba se to povede zajímavě skloubit. Celkově hodnotím Halo pozitivně, snad to hlavouni neutnou a dočkáme se aspoň pěti řad. Kupodivu se v tomto univerzu dá hodně tvořit a rozvíjet, co tato řada načala. ()

• Dr. Catherine Halsey (Natascha McElhone) má v závěrečné scéně plášť se zelenými znaky. Jde o nápis v perštině značící mír. (spacemaster)