Na úteku a bez ďalších možností majú Kwan a Soren rozdielne názory. (SkyShowtime)

agentmiky

Což o to, že ta akce na konci byla jedním slovem bezchybná...Ten příběh mě proste a jednoduše nedokáže strhnout takovým způsobem, jak bych si ideálně přál. A k té tragické lince s vedlejší postavou Kwan už fakt nemám co dodat. Za mě dávám opatrných 7/10 ()

Martrix

Řekněme si to na rovinu. Kolik seriálů s invazivními emzáky a solidní výpravou, za posledních pět let vzniklo? Když nebudu počítat loňskou Invazi, která na to jde jinak, pohádkové natahovánky typu Star Trek a Star Wars, tak mi zůstane leda tak komediální Resident Alien. Buďme tedy rádi, že nám někdo naservíroval pěkně na denním světle, zdařilé potvoráky, velmi slušnou akci a vlastně ani ne tak blbý příběh. Od akčního sci-fi podle hry, žádného Nolana nečekám. Tato epizoda se mi líbila, dýchlo na mě něco z prvních řad Expanse, takže doporučuju se trochu uvolnit, nehledat mouchy a prostě se bavit. ()

kenkaku

Ta asijská ropucha je tak OTRAVNÁ! Její psycho výlev v poušti byl teda něco. Čím dal tím víc mi také přijde komické to jak Indka má i po 500 letech (mluvení po generace zajisté nijak jinak než anglicky) stále indický přízvuk :). Ale to jen tak pro odlehčení (a povinného utahování si z tabulkové diverzity). Epizoda jako taková doslova chrlí nové informace a odpovědi, že nebýt scénky v poušti, nestihl bych se nudit ani jednou. ()

dO_od

// Okaaaaaaaay, konečně jsem viděl něco, co jsem tam chtěl mít od začátku. Jonathan Liebesman je sice béčkař bez citu takřka pro cokoli krom vizuálně pompézní akce, takže dutý Halo pro něj musel být skoro projekt snů. A vzhledem k tomu, že točil i tu příští epizodu, tak doufám, že se v téhle nastavené laťce bude pokračovat. ()