Gallo ohrožuje rozpočet filmu, zatímco Ruddy bojuje za ochranu financování. (SkyShowtime)

Necrotongue

Já chápu, že tvůrci připsali do seriálu postavu Bettye jako reprezentantku silných, hrdých žen a dosud jsem s ní neměl sebemenší problém, zvlášť, když ji hraje Juno Temple, ale v tomto dílu už s ní bylo příliš tlačeno na pilu, takže to sem tam hodilo falešný tón. Ale to jen tak na okraj, abych nevypadal příliš nekriticky, když už seriál hodnotím stabilně tak vysoko, jako bych za to byl placený. V tomto směru ale nemůžu jinak, protože nějaký americký špión zjevně zjistil, co na mě platí, takže Amíci mohli vytvořit tento seroš, aby mě posadili na zadek a dočkali se ode mě nějaké pochvaly. No, a to se jim rozhodně podařilo, protože si mě tahle záležitost nabodla na hák jako Jánošíka. / Poučení: Přání se někdy opravdu plní. ()

• Brando (Justin Chambers) si v bare objedná drink zmiešaný z amaretta Disaronno a škótskej whiskey jedna k jednej. Takto miešaný drink sa nazýva The Godfather a zvyčajne sa podáva s ľadom v staromódnom pohári. Značka amaretta Disaronno bola údajne obľúbeným nápojom amerického herca Marlona Branda. (Arsenal83)