Lapidus plánuje převrat. Ruddy vymyslí plán, jak zachránit práci Coppolovi i Pacinovi. (SkyShowtime)

castor

„Máme velký problém!“ – „Malé by nestačily?“ Fascinující svět násilí a zločinu, ale i cti a rodinných hodnot… Tenhle díl má atmosféru, ale asi je to pořád dané mým vztahem k původnímu filmu. Očekával bych nějaký ten humor, přál bych si dravost, uvítal bych méně zdlouhavých scén, navíc absolutní lásku ke kinematografii jsem úplně necítil. Nicméně postavy hrající slavné předobrazy jsou vybrané skvěle (ač místo Al Pacina se studio snažilo prosadit známějšího herce, Branda zase vnímalo jako známého potížistu). Kvalitně natočené, ale to je asi tak všechno. ()

Necrotongue

No, nedovedu si představit, jak bych mohl dát nižší hodnocení. Na to mi sedmá epizoda až moc sedla (nebo spíš polahodila). Příliš často k tomu opravdu nedochází, ale čas od času se přece jen objeví seriál, kterému nemám co vytknout, protože se mi jeví jako dokonalý. A s každým dalším dílem je stále evidentnější, že je The Offer příkladem právě takové záležitosti. Znovu jsem si užíval vymazlenou atmosféru i prostředí, v němž se prolínal svět filmařů s organizovaným zločinem, a stále mě mate, jak je možné, že cítím napětí navzdory tomu, že vím, jak to celé dopadne. A jo, vlastně. Takhle to vypadá, když má někdo fortel. / Poučení: Každá večeře může být tou poslední. ()