Přímý přenos z 63. ročníku předávání nejprestižnějších hudebních cen světa... Také v roce 2021 nabídne Česká televize v nočním přímém přenosu prestižní velkolepou hudební show GRAMMY Awards. Letošní 63. ročník udílení cen GRAMMY opět proběhne na pódiu ve Staples Center v Los Angeles. Tak jako v dřívějších ročnících uvidíme v přímém přenosu vedle předávání ocenění těm nejlepším řadu hudebních vystoupení. Přímý přenos tlumočí Dana Hábová a komentuje Honza Dědek. (Česká televize)

castor

O hudbu už vážně kolikrát nejde, v případě cen Grammy jde spíš o společenský postoj. Když se neřeší koronavirová pandemie, přicházejí apely o sounáležitosti a porozumění. Rozdělení jednotlivých ocenění neřeším, každopádně Beyoncé získala už osmadvacátou sošku Grammy, čímž mezi zpěvačkami nastolila nový rekord. Spíš mě bavila jednotlivá vystoupení, rozbalila to rapperka Doja Cat nebo Dua Lipa á la peep-show, u které chyběli snad jen pánové s kukátky v oddělených kabinách, někteří možná s růžovým boa. ()

KASUGI odpad!

Pořad, ve kterém mají být oceněni ti nejlepší umělci, ale přednost v ocenění mají černoši, protože BLM, je neoddiskutovatelný odpad! Stejně jako Slavík, ve kterém nevyhrála "nekorektní" kapela, ač měla nejvíce hlasů, nebo jako Oscaři, kde už se také oceňuje za tu správnou barvu pleti, tedy černou. Jak moc nasráno v hlavě musí mít černý aktivista, aby mu ne/docvaklo, že tohle bude mít v otázce rasismu úplně opačný efekt? ()