Kopilot

• Nemecko Die Welt wird eine andere sein (viac)

Film zkoumá kulturní rozdíly, pravdu, víru, důvěru a klam prostřednictvím příběhu mladé ženy, která zjišťuje, že tajemství jejího manžela má zdrcující důsledky. Když studentka přírodních věd Asli potká v polovině 90. let minulého století charismatického Saída, je to láska na první pohled. Milenci se navzdory protestům Asliiny matky tajně vezmou. Asli přísahá, že bude Saeedovi věrná a nikdy neprozradí jeho tajemství. Jejich budoucnost vypadá zářivě, ale s příchodem jednadvacátého století učiní Saíd rozhodnutí, které nejenže zničí Asliiny sny, ale také otřese celým světem. (Cinemax)

Johnny.ARN

V piči je to Nemecko teraz a ukazuje sa, že už aj dávno bolo. Prehrali dve vojny a napriek tomu tam všetka tá černota tiahne ako do zemi zasľubenej. Tak sa nečudujme, že sa radikalizujú, aj keď nikto nerozumie prečo. Aspoň že jej manka ho prekukla hneď na prvý pohľad. 1 z 5 ()

Arsenal83

Takže nakoniec to boli fakt piloti vycvičení na neviem či práškových lietadlách či akých, ktorí zvrhli tie dvojičky? Zaujímavé, šikovní brigádnici. Než si už myslí o 11. septembri čokoľvek, film aspoň ukázal na tú posadnutosť náboženstvom, fanatizmus, za ktorý odložíte všetko a radšej zomriete. To sa v našej súčasnej civilizácii už len ťažko dá pochopiť, to je myslenie spred 1000 rokov. ()

kolemjdouc odpad!

Asli naivní husička která než by hned na začátku vzala kramle se rozhodla měnit svět.Prostě jiné náboženství jiná kultura to se změnit nedá i když se to pomíchá jiným DNA.Kolik takových hus zachraňoval náš stát za dosti velké peníze kdy MOŽNÁ šlo i o výkupné a nejen zaplacení letenky.A kolik se jich obratem vrátilo zpět! ()