Ve skrytu

(festivalový názov)
  • Izrael Mishehu Yohav Mishehu

Danny se na večírku nepodaří říct Maxovi, že s ním otěhotněla, jelikož ten se mezitím sblížil s novou přítelkyní Avishag. Max se snaží uspokojit partnerčiny masochistické sexuální fantazie, ale jejich společné experimentování se nevyvíjí tak, jak by si Avishag představovala, a tak dívka hledá útočiště u postaršího Drora, kterému hlídá psa. (MFF Karlovy Vary)

venca163

Jestli to mělo bejt porno, tak to bylo hrozně náznakový. Ovšem jestli to měl bejt film, tak to bylo docela porno. #intimnísonda | #kviff55 (75%) ()

vyfuk

[KVIFF 2021] Té izraelské mládeži dost klove v lebedě. A to i v případě tvůrců. Film totiž začne dost  divným pokecem o potratech, které se poté přehoupnou na postavu, která s tím asi bude důležitá, ale nakonec i do konce filmu neuvidíme. Tak jako co? Poté už je to jenom s novými postavami, které se snaží najít sebe sama skrze budování vztahů a hlavně, co možná nejvíce propuštěného spermatu. Bylo to vlastně tak trochu porno zdarma, takže si nestěžuji, ale vytáhnout čabajku v kině plném lidí by nebyl dobrý nápad. Hlavně bych pak asi byl v samotném závěru označen za homosexuálního gerontofila. Z tohoto si nešlo vzít nic než porno zápletku, která navíc působí tak, že Izraelci neumí nakládat se svými těly a se svými vztahy, ale to neumí skoro nikdo a od toho jsou, aby se na to přišlo. Film s tímto pracuje dost opožděně a navíc tak nezajímavě, že i to samotné porno ze stránek 18+ by řeklo více. ()

Arsenal83 odpad!

Izrael už dávno nemá nič spoločné s otcami, ktoré si ich náboženstvo oficiálne ctí, že Abraham, Mojžiš. Tí, keby to videli, tak prvý by už Boha nežiadal o potomstvo a druhý by kamenné dosky hádzal o zem, ako kedysi mládež pogy. Okrem toho, že v Izraeli sú dnes jedny z najväčších pochodov zvrhlíkov, a to nemyslím teraz Borisa Kollára, tak tam bežne vychádzajú aj takéto filmy úpadkovo najhrubšieho charakteru. Nielen preto, že sú celé o sexe, o propagácii uchyností, promiskuity, nezriadenosti, a nebyť toho, tak celý film by ani nemohli vydať, pretože obsahovo nemá nič. Ale aj o tom, ako si na začiatku veľmo škaredé ženské klábosia o potrate, ako keby sa bavili o laku, ktorí dávajú na paprče. Hovoria o tom, aký úžasný potratár je na treťom poschodí nejakého obchodného centra, že na potrat treba ísť, ako s opuchnutým palcom, že hoci vidieť telo, ramená, ruky, tak stále je to len niečo ako tumor. Takže ak to považujú za kus svojho tela, asi sami seba považujú za tumor. V dekadencii sa ide ale ďalej a prvá zaľúbená skoro porno scéna je medzi párom, kde v strede vzájomného vymieňania si slín fešáka napadne spýtať sa frajerky, či jej vadí, že je tak trocha na chlapov. Ale že len z tých zženštilých, že na Filipínach raz stretol krásavca, čo vyzeral ako žena a tak mu jeho hadica nakoniec nevadila a mrdol to tam plnou parou. A ona, že nie, miláčik, to je úžasné, cmuk. No proste jemná romantika, pri ktorej nejednému zvlhol rektus. Zvyšok nemá zmysel komentovať, pretože to prejde do takého estetična, že víťazom súťaže krásy sa nakoniec stane bruchatý, plešatý, starý, žltozubý, suchopätý deviant, ktorý tomu mladému dievčaťu tak vytočí kudrny, až jej tou vlnkou na ofine točilo, ako keby bola uviazaná o leteckú turbínu. ()

Vaisak

Tohle byl můj první film na KVIFF a musím říct, že tohle pro mne nebyl film ale porno. Film byl jen o sexu a dá se říct o ničem jiném. Námět nebyl až tak špatný, ale mohl scénarista tam dát určitě nějaké jiné scény a ne že tam bude 10-15 minut jen sex. Kamera byla dost lína. Scény na jednom místě byly tak 5-10 minut. Ale abych dával i klady, tak to musím dát hercům, že vydrželi ten (opravdový) sex a jejím občasným dialogům. Tenhle film bych ohodnotil 2* a má to i nějaké ty plusy, že to byl můj úplně první film na festivalu v Karlových Varech. ()

Goldbeater

Ve skrytu je velmi intimní a přitom zcela otevřený náhled do života izraelských mladistvých, jejichž chování se rozhodně nemusí řídit jakýmkoliv zažitým a uchopitelným filmových schématem, ale čistě jen přirozeností a lehce naznačenými emocionálními pohnutkami. Neobyčejný film o obyčejných věcech. [KVIFF 2021] ()