The Last Manhunt

• Veľká Británia The Last Manhunt

Na základě skutečných událostí na Divokém západě z počátku 20. století se Willie Boy (Martin Sensmeier) zamiluje do Carlotty (Mainei Kinimaka) z kmene Chemehuevi, přestože jim bylo zakázáno být spolu. Osudný incident donutí mladý pár uprchnout z jediného místa, které znají jako domov. (mokelembembe)

Baru.Class

Tendle film je dost těžký hodnotit, protože je prostě jinej. A bejt jinej neznamená vždycky něco špatnýho. Rozhodně se nejedná o klasickej western, tempo je tu extrémně pomalý a nějaká akce se přihodí až skoro na konci. Nicméně vyprávění je zajímavý, už jenom proto, že se jedná o skutečnou storku. Nehodnotím vyloženě negativně, ale znovu už se na to nepodívám a na posteru vyobrazenej Jason Momoa má jenom nalákat, protože ve filmu se mihne asi jenom na tři minuty. ()

SeBig odpad!

Totálně vyprahlá nudná sračka, která mi přišla že celý film měla max tak dvě lokace. Táhlý hovno. ()

JohnSmith odpad!

Indiánský Romeo a Julie hadr. Nuda nuda a zase jen nuda, která si hraje na umění. Že si Momoa vybírá dost podivný filmy už jsem si zvyknul, ale proč kývnul na tohle, kde skoro ani není, to mi hlava fakt nebere. ()

LiVentura

Heroizovany osud indianskeho chlapce Willey Boye je stokrat ohrany, tady to melo slusny zaklad, ale konec mi nejak nepripadal padny, tak, jak jsem cekal.. autor chtel zrejme uniknout z klise onoho souboje serifa a psance, nicmene v takovem pribehu se to hold ceka.! ()

M.i.k.e

chlapec se zamiluje do dívky. Její rodiče s tím ovšem nesouhlasí a při jedné výměně názorů chlapec nešťastnou náhodou zastřelí otce dívky. Následně se dvojice uteče do pouště a v patách je jim místní šerif a jeho kompanie. Opravdu hodně pomalý western, který vlastně ani moc westernem není a je v první řadě příběhem jedné ne zrovna šťastné lásky. Celý příběh je postavený na reálném základě, ovšem takovém tom jedna paní povídala. Jinak je na filmu dost vidět, že jde spíš o kousek z druhého sledu, takže žádnou velkolepou výpravu, kameru atd opravdu nečekejte. Herecky je Last manhunt nicméně ok a celkem úsměvný je na plakátu se tyčící Jason Momoa, který je tu ale jen jako lákadlo a jeho role je spíš trošku větší cameo...60% ()