Poté, co Valerie Lee (Paris Berelc) odejde ze svého univerzitního esportového týmu, rychle si uvědomí, že její rozhodnutí přichází na úkor jejího stipendia. Valerie brzy objeví mezeru, jak zachránit svou vysokoškolskou budoucnost, a to pokud dokáže najít trenéra a sestavit zcela nový tým univerzitního kalibru schopného dosáhnout státního finále. (mikki089)

silentname

Momentálne to na IMDB vyzerá tak, že "1UP" bude jeden z najhejtovanejších filmov tohto roku. No... úprimne... po tom ako som videl filmy typu "Let´s Scare Julie"Habitalebo "Introspectum Motelmi príde toto ako absolútne pohodová oddychovka. Viem čo som mohol čakať, presne toho som sa dočkal a okrem toho to bolo zapojené do sveta gamingu. Takže v tomto smere si myslím, že som spokojný. Prakticky nemá zmysel nejako rozoberať príbeh. Je to typická "underdog story", ktorú sme videli a počuli miliónkrát a poznáme všetko od A do Zet. Vieme ako to celé vo finále dopadne a je to všetko veľmi staré. No na druhú stranu to nie je niečo, čo by mi na filme nejako vysoko vadilo. Natočené je to celkom kompetentne, postavy ma nejako extra neiritovali a chcel som ich vidieť dostať sa do finále a vyhrať. V podstate by sa dalo povedať, že je to aj celkom feministický film, ktorý si minimálne môže držať ohodnotenie feminizmu. Nie je ako v prípade "Black Christmas(ďalší film, ktorý je miliónkrát horší, než toto), ktorý absolútne prepálil svoju myšlienku a vzniklo z toho niečo absolútne nepozerateľné. Ale ten herný svet je pre mňa zaujímavý, mať možnosť rozumieť jazyku našim postavám je fajn a jediná väčšia kritika filmu je k postave Owena, ktorý je tu dokopy len ako postava, do ktorej sa "V" zamiluje. A moc toho do filmu nepridá. Keby sa rozhodol opustiť tím spolu s Valerie, možno ho mohli využiť lepšie, ale to sa nejako nepodarilo. Ale nevadí. Asi to nebude film, čo si získa veľké publikum, ale ja som s výsledkom spokojný. Hodnotenie: C+ ()

chamonix odpad!

Amazon, Kanada a e-sport  je smrtící koktejl! Z toho těžko může vylézt něco dobrého, už každé zvlášť je adeptem na odpad. Plus ta Ruby Rose navrch ... ()

Gamora odpad!

Upřímě přesně nevím co si o tom mám myslet. Pokud jde o pozitiva filmu tak animace videohry je povedená, i když to není nic skvělého, a celkově to vypadá že na filmu alespoň někomu záleželo. Bohužel scénář a režie za nic nestojí, herci zjevně nemají páru o co se jedná a celý film je prolezlí feministyckýma řečma, aby to vypadalo jak strašně je to všechno progresivní. Vážně je skvělé jak je to celé "girl power" a přitom tam jsou hráčky znázorněné jako podivínky, co nemají tušení jak se chovají normální lidé. A o hlavní postavě která se pořád chová jako absolutní kráva ani nemluvě. Na druhou stranu pokud nejste zrovna střízlivý tak to může být docela prdel. ()

Marze

Stereotypni jednorozmerne postavy, spatne vtipy, spatne vykony a film vypada spatne. Ma ale zajimavou premisu tykajici se sveta hrani. ()