Stačilo mít větší štěstí, dělat lepší rozhodnutí a mít ke všemu lepší přístup. Josh Corman mohl být rockovou hvězdou. Místo toho však učí páťáky, a i když má své žáky rád, stále má problém nalézt štěstí a smysl ve světě, ve kterém tyto věci občas schází. (Apple TV+)

M.i.k.e

Joseph Gordon-Levit dostal od producentů jablek prostor pro to aby si napsal,zrežíroval a ztvárnil hlavní roli ve svém malém indie seriálu a i když se najdou světlejší chvilky tak to bohužel zas taková zábava není.Mr.Corman je učitel svého času trpící úzkostmi a přemítajícím o svém životě a o tom co by kdyby.Občas to moc nedává smysl,občas je to dost artovka a po posledním dílu jsem nenašel jediný moment kvůli kterému bych si tenhle seriál zapamatoval,nebo ho někomu snad doporučil...40% ()

Sunny.69

Uf. Tohle rozhodně není pro každého. Takový hodně zvláštní počin, který osloví jen ty, kterým jsou všechny ty pocity a šílenosti ze seriálu, blízký. ()

zdepapepa

Nemastné neslané cosi ze stokrát viděného LA se stokrát viděnou hlavní postavou se stokrát viděnými problémy. Snové sekvence byly zajímavé (zejména co do animace), jinak mi ale přišly hodně out-of-place a muzikálová čísla jsou k dostání jinde a mnohdy lepší. Naopak věci, které mě zaujaly a v některých případech zasloužily větší průzkum: škola, originální přehozená výhybka v podobě epizod - Many Worlds a Mr Morales (případně lepší charakterizace ostatních postav i co do jejich pozitivních vlastností), úzkost. Celkově úzkost a jiné nepříjemné věci umí Mr Corman docela dobře. Otázkou zůstává - kde končí vyobrazení těchto věcí a kde začíná prostor pro kritiku toho, že seriál aktivně brání divákovi ve fandění postavám a pobízí ho spíše seriál vypnout. Nebo jsem možná jen dotčen tím, že určitou část seriálu bych mohl označit variací na starší funkci Facebooku "I'm In This Photo and I Don't Like It". Závěrem seriálu a tohoto textu bych rád vypíchnul závěrečnou scénu. Něco málo na bicích (a jiných hudebních nástrojích) mám nahráno a dovedu si celkem živě představit emoce, které Josh při hraní prožíval. Seriál (alespoň v době psaní se s dalšími řadami nepočítá) sice velmi náhle končí, nazval bych to však jiným slovem na k než konec - katarze. ()

tomino28

Apple se snažil přijít s dalším seriálem z vlastní stáje a vsadil všechno na jednu kartu v podobě Joepha Gordon-Levitta. Tomuto kroku se nedá zase až tak moc divit, protože JGL má za sebou množství povedených kousků a i s režií už má nějaké ty zkušenosti. Zde se ovšem do černého rozhodně netrefil. Beru netradiční pojetí, lehce fantaskní záběry a "netuctovost", jenže dohromady se v celé sérii (nejspíš první a poslední) nic neděje a postavy se nevyvíjejí a nikam nesměřují. Méně je někdy více, ale v tomto případě měl tvůrce/režisér/scénárista/hlavní hrdina dostat k ruce někoho, kdo by mu občas nastavil nějaké to kritické zrcadlo. ()

JohnCZ

Sympatický malý indie slice-of-life seriál o mladém přemýšlivém učiteli, který v minulosti selhal v naplnění svých snů a stále hledá své štěstí a místo v životě. Po trochu vlažnějším pilotu přišel výborný druhý díl, který vnímavě a trefně vyobrazuje záchvaty paniky a hrátkami s audiovizuálem šikovně napodobuje stavy úzkosti. A i epizody následující milou civilní nehollywoodskou formou řeší různé více či méně závažně životní situace. Celým seriálem je protkán jistý umělecký motiv, který zprvu působí trochu samoúčelně, ale nakonec do děje svou pointou hezky zapadá. Seriál je sice ukončený, ale klidně bych si ještě jednu či dvě série naordinoval. Sedlo a bavilo mě to velmi. Asi možná i proto, že jsem se tu až nezdravě často poznával a opět si uvědomil, že je vlastně úplně fuk jestli su ze Sudet nebo z LA. ()