Tím odhalí nepríjemné podrobnosti. (Apple TV+)

Necrotongue

Pokud bych měl jednotlivé epizody hodnotit jen podle napětí a atmosféry, pak by to ta devátá vyhrála na celé čáře. Tohle byla i přes ty neustálé, okaté odklady čehokoliv podstatného parádní záležitost, která mi poskytla několik dalších poodhalení toho, na co jsem ještě sám nepřišel. Každopádně musím ocenit Dylanův prakticky akrobatický výkon a neskutečnou výdrž. Skvělý závěr první sezóny. / Poučení: Jednej hbitě. ()

honajz2

Jak to je s Helly R. jsem vytušil už 4 díly zpátky a trošku mě mrzí, že to je tak průhledné a že nikoho nenapadlo odhalit život její venkařky dřív, když je to v posledních epizodách stále víc a víc okaté. Ale budiž, co se dá dělat. Finále série bylo samozřejmě velké a na druhou sérii mě dost navnadilo, jenže jsem možná čekal, že se zde rozehraje ještě víc než se zpočátku zdá, protože tady je dost jasné, kam se to bude ubírat a že epizoda samozřejmě skončí v tom nejnapínavějším. Ale budiž, mdlé prostřední epizody si to u mě trochu vyžehlilo, tak jen budu doufat, že druhá série nebude vršit jednu záhadu za druhou a že tu nenadejde k Lost efektu, ale že už bude mít jasno, kam chce vše vést, když už většinu karet odhalila. Silné 4* ()