Tím pripraví plán. Mark sa zúčastní párty u Devon a Rickena. (Apple TV+)

honajz2

Typický vzorec mysteriózních seriálů naštěstí tady uplatnil i Ben Stiller a tak po mdlém a průměrném prostředků série dostáváme v předposledním a posledním díle zase něco pořádného. Hlavně se tu konečně začíná vysvětlovat většina záhad a nejen díky tomu to získalo zpátky tu neskutečně podmanivou atmosféru prvních dílů. Snad až mám pocit, že mě žádná jiná epizoda nenadchla víc než takhle, takže nedat nakonec plný počet by mi přišlo celkem hloupé. Slabých 5* ()

warrenur

Uvod sa v absurdite konania "pokusnych "kralikov" dost dlho vliekol, kedze sme vedeli, ze sa konecne blizi nieco "rozhodujuce"?. Som prekvapeny, ze "menezment" rozhodol o nasej 'CEO-susede-mrche', tak, ako rozhodol bez dalsich diskusii. Ku koncu epizody slusna gradacia. Na zaverecny diel budeme netrpezlivo cakat. Inak, mrcha to myslela uprimne? "Get away from THEM, Mark!", kvoli jej "kopackam" a teda urazene? Chvilocku som dufal, ci i ona nema nejaky druh "cipu". hehe ()

Necrotongue

Celá osmá epizoda nebyla vlastně ničím jiným než přípravou na finále první sezóny. Tentokrát jsem se tedy nedočkal nových, překvapivých zjištění až na jedinou výjimku. Venkaře Irva B. bych na Motörhead fakt netipoval, ale Lemmy každopádně potěšil. Právě na Irvovi B. a jeho venkaři je vidět, že má proces rozdělení mysli značné mouchy. Na začátku tohoto komentáře/recenze jsem se vyjádřil tak, jako bych byl z tohoto dílu zklamán, ale opak je pravdou, protože jsem se skvěle bavil a užíval si napětí i skvělou atmosféru. / Poučení: Život je plný překvapení. U některých to platí dvojnásob. ()

• Ve 2. minutě, když Irving (John Turturro) začne malovat svůj obraz, slyšíme v pozadí skladbu „Ace of Spades“ od britské heavymetalové skupiny Motörhead, které vyšlo na stejnojmenném albu v roce 1980. (Trajektt)