Tím sa spojí a nahnevá tým Cobelovú. (Apple TV+)

honajz2

Vatoidní díl, kde poprvé i ta skvělá atmosféra značně ochabne. Na konci epizody je sice úžasný cliffhanger, kvůli kterému tu třetí hvězdu nakonec dám, ale jinak mi ten seriál připadá stále slabší a slabší. Jak vůbec může mít vatovou epizodu, když první série má jen 9 epizod a k odhalování tu toho je tolik? Slabé 3* ()

warrenur

Znacne neprijemne pozerat, ako su ludia ako "skrecky v bludisku". Mrcha-suseda-opatrovatelka ma tiez svoju "vonkajsiu traumicku" podla fotociek a spooky-oltarika. K skole uz mieri nas KGB-ak, takze uvidime, ci sa Mark stihne nieco dozvediet. Sukromne googlenie jeho sestry tiez odhalilo "zmenu osobnosti" manzelky senatora, ci to vsak bude mat nejake dalsie dosledky....? Posuvame sa dejom len velmi, velmi pomaly a v naznakoch, co je z mojho pohladu hlavnym zaporom a zrejme bude dovodom pre dalsiu seriu. 60% ()

JitkaCardova

Hm, konečně se to rozhýbalo, málem už nečekaně. Ale pořád se objevují rozpory: proč si dozorce myslí, že zaměstnanec vynesl přes detektory kartičku? je to tedy možné? ok, ale jak by mohl i při přepnutí mozku vědět zároveň, jakou kartičku vynesl, a zároveň, kam ji doma dal? každou z těch informací si drží jiná část mozku, které jsou od sebe oddělené... je to nedomyšlené, nebo se tím naznačuje, že oddělení je ve skutečnosti libovolně přepínatelné, když držíte ovladače k čipu? je seriál konzistentní, anebo ne? Jsem zase zvědavá. Tak dál. ()

Necrotongue

Po skončení tohoto dílu bylo mou nejsilnější emocí zklamání. Šestá epizoda první sezóny byla totiž naprosto záludně krátká. U epizod mnoha seriálů se často nemůžu dočkat konce, ale Severance k nim zatím nepatří, takže mě zkrácení stopáže nemile zaskočilo. Děj sice nedosáhl kvality čtvrtého dílu, ale i tak se mi zdál být po čertech zajímavý, a těch deset až patnáct minut bych u něj ještě určitě vydržel. Je sice pravdou, že příběh začal trochu stagnovat, ale vzhledem k tomu, že si bohatě vystačím i s náznaky, stále se dobře bavím, zvlášť, když se události pohnuly novým směrem, což rozhodně pomohlo celkové atmosféře. / Poučení: Pokud zakládáš odbojovou skupinu, dbej na zásady konspirace. ()