Mark berie tím na výlet, ale Helly stále rebeluje. (Apple TV+)

Necrotongue

Z pilotní epizody seriálu jsem byl silně rozpačitý, ale už druhý díl mi způsobil spokojenost a třetí za ním nikterak nezaostal. Pokud jsem si už něčím jistý, pak je to přesvědčení, že by seriál neměl být přístupný paranoikům, protože by musel nutně vést ke zhoršení jejich psychického stavu. Já jsem v klidu, já nemám ve svém stavu žádné firmě co nabídnout, kdybych byl ale v pořádku, zřejmě bych si už hryzal nehty v obavách, že bych mohl být svým zaměstnavatelem vykořisťován, či přímo zotročován, aniž bych o tom věděl. Je znát, že se seriál postupně vyvíjí, protože ani procházky dlouhými chodbami už nebyly nezáživné, ale zprostředkovaly mi nové poznatky. Kdepak, nuda mi v žádném případě nehrozila a atmosféra, kterou jsem minule chválil, byla zase o něco tísnivější. / Poučení: Nepolykej nestravitelné předměty. ()

honajz2

Zatím nejslabší epizoda, která sice má stále co nabídnout a tou neskutečně silnou atmosférou oplývá taky, ale taky se to tu nikam moc nepohne a i na těch 56 minut to sotva vystačilo. Příště to snad bude lepší. Slabé 4* ()