Odpadlisko nie je práve najpravdepodobnejším miestom pre tajný románik, no všetko sa zvrhne, keď sa nebezpečné stretnutie skončí smrťou. (Apple TV+)

Trešlson

Jednoznačným highlightem tohoto dílu a prozatimně i seriálu je rozhovor dvou držitelů Oscara. Oldman je důvod, proč jsem se do Slow Horses pustil a aktuálně v polovině musím říct, že jsem naprosto spokojen nejen s ním, ale se seriálem obecně, ()

warrenur

Oldman sa konecne zobudil, inak je to stale silne parodicke. Napriek tomu, ze spravodajsku "hru", ktoru predviedla jeho uspesna "kolegyna" je uveritelna. Zeby jej nasadenemu agentovi praskli s tou sekerkou nervy? Meh.. ()

Necrotongue

Pomalí koně doběhli do cíle i potřetí a navzdory svému značnému hendikepu mě ani tentokrát nezklamali. Každopádně mě potěšilo, že přibylo cynismu, na druhou stranu se s takovou v MI5 nebude dostávat agentů, protože předpokládám, že ten bezhlavý pán byl taky "good guy". No, zatím to vypadá tak, že jsem s tímto seriálem nešlápl vedle. / Poučení: Za všech okolností se snaž neztratit hlavu. 4*+ ()