Lamb prikáže svojim stratených prípadom vojsť do pasce. River verí, že na Londýn sa rúti hrozba. (Apple TV+)

Necrotongue

I v tomto případě to mělo špionážní fasádu, jenže tentokrát to byla spíš taková Potěmkinova vesnice. Za slušnou fasádou totiž panoval slušný chaos prakticky ve všem, co jsem viděl, nejhůř to ale odnesla logika (např. proč se obtěžovat svazováním agenta, který ví až příliš mnoho, když ho můžete hladce odživotnit?). Abych tedy pravdu řekl, bavily mě spíše ty vtipné pasáže, než ta seriózní dějová linie. Nejvíc mě ovšem dostal tento levičácký transparent: "Socialismus znamená lidskost". Já jsem socialismus zažil a ten transparent bych jeho nosiči s chutí narval do nejméně jednoho tělesného otvoru. / Poučení: Pozor na mocně naložené Cessny. 4*- ()

warrenur

Rozhodne sa toho deje hodne, zial, nemozem nevidiet, ze nasi "spiaci agenti" konaju resp. nekonaju tak, ako doteraz, ked si odstranili koho potrebovali. River zviazany? Tracking phone nepovsimnuty? I ked nadpriemer, taketo barlicky ma pri dobrych serialoch celkom irituju. 65% Kvitujem kod agenta pri ohrozeni hlavneho mesta a nasledne spustenie "masinerie." ()